Aktívna cvičiteľka športu. Je tu taká tehuľka?

sia29
17. okt 2006

Ahojte. Som v 5tt a som instruktorkou spinningu. Chcela by som najst tehulku, ktora je aktivnou cvicitelkou akehokolvek sportu, aby som sa podelila o skusenosti s jej precvicovanim aj pocas tehotenstva. Tesim sa na Vase reakcie.Pa

sia29
autor
9. feb 2007

Ahoj Olianko. Skus svoju otazku adresovat do fora na stranke spinning.cz. Verim, ze tam najdes nejaku cerstvu maminu, ktora po porode uz znovu maka na spinneri. Vela peknych zazitkov na bicykliku.

ninocka
9. feb 2007

olianko
ahoj ja chodim na spin ale slapem tak aby som sa nespotila a tiez kojim a snazim sa po spine kojit az po styroch hodinach pripadne si odsaj mlieko

olianko
11. feb 2007

ninocka a kam chodis? ja by som chcela zasa na Zochovu do toho fitka

miluse
21. mar 2008

ahojky, chtěla jsem založi toto téma a koukám, že už tu je. Ráda chodím na spinoš, ale momentálně mám dilema, neb se snažíme o miminko tak nevim zda pokračovat nebo ne, doktora jsem se na to ješte neptala, takže jeho názor nevím, zkusím vás dočíst jaké na to máte vy názory i zda i v těhu dál chodit kolovat či ne 😅

azuzi
22. mar 2008

Miluse, ja mam knihu fit maminka a podla tejt knihy spining je odporucany, dokonca i tehulkam, ktore to predtym nerobili. Dobre je si sledovat tep a mal by byt medzi 120 az 140 nie viac. Ja len doma trochu slapem na stacionarnom bycikli a snazim sa tep mat okolo 120.

bejby29
22. mar 2008

ja som s nim prestala ale len preto, ze mi byvalo zle

misa84
22. mar 2008

ahojky, mam fakt velkou radost, ze jste mi potvrdili, ze spin se v tehu muze 🙂 delala jsem ho 4 roky pred otehotnenim, ted jsem ve 3. mesici a od pozivitniho testu jsem tam nebyla, p-ze jsem myslela, ze by se nemelo...ale asi brzo zase nasednu...dokud mi to brisko dovoli 😵

miluse
5. apr 2008

tak i mě doktror řekl, že to nevadí, pokud necvičíte 2x denně, tedy ptala jsem se ho zatím jako snažilka 😅

mariuska
11. sep 2008

Cavte. Ja som chodila na spinning 4x do tyzdna predtym ako som otehotnela. Teraz uz ako tehotna chodim len 2x an to preto lebo ma to prestalo bavit tak casto. Kupila som si Timex- monitor srdca nemozem ptekrocit 140 uderov za minutu. A kedze som to googlovala nemozem robit sprinty a skoky inak v pohode.

bianus
12. sep 2008

ja necvicim a ani by som nikdy necvicila. mali ste len stastie, ze ste neprisli o dieta, ja poznam viac kociek, ktore cvicili a potratili. ja budem chodit akurat na brusne tance pre tehotne, ale spinning v ziadnom pripade...viem co je to spinning a nikdy by som to v tehu necvicila.

helcah
12. sep 2008

Pokud těhotenství probíhá tak jak má tak se na spinning chodit může, akorát se musí hlídat tep a měly by se vynechat skoky. Určitě to není důvod pro potrat, pokud se dodržují určitá pravidla. Já jsem na spinning také chodila, ale v těhotenství jsem se ho musela vzdát, protože ho mám rizikové. Ale chodila s námi paní, která byla někde v 7.měsíci - jen si tak lážo plážo jezdila v sedě, podle toho, jak jí to zrovna vyhovovalo.

janulka99
25. mar 2010

Ahojte! Poradí mi niekto,či je vhodne počas tehotenstva hrať volejbal? som v 7tyždni. Dakujem

dolynkag
14. jan 2019

aktuálne športovkyne? čo robíte v tehu?

kiwi3
14. jan 2019

nemam osobnu skusenost, ale videla som jeden dokument o zene, ktora este vo vysokom stadiu tehotenstva zdvihala dost tazke cinky a inak sportovala niekolko hodin denne. este podotykam, ze mala takmer 40 a bola to prvorodicka. kazdy ju varoval, nech neblbne a nakoniec porodila do pol hodiny. toto samozrejme netreba brat ako navod, ale vraj normalne sportovanie prave pomaha k "hladsiemu" porodu

dolynkag
14. jan 2019

niekto kto hrával alebo hráva bedminton - tenis v tehu? do ktorého mesiace odporúčate..... zatiaľ nemám problémy, nerada by som sa vzdala pohybu, som len amatersky hráč

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre