Aloe vera pohotovostný gel. Môžem ho v tehotensvte?

zrzulka
20. apr 2007

Uzivam aloe vera pohotovostny gel od firmy LR. Neviete mi povedat ci je bezpecny v tehu. Ja mam nepeknu plet takze uzivam aj dva krat denne. Plus ked sa poskrabem tak nastriekam, ked ma boli hrdlo. pouzivam na dasna. Moze sa pouzivat v tehu. Gel uz nepijem pretoze som citala ze ten nie je vhodny pit v tehu ale o sperji som nikde nenasla zmienku.

lauritka
20. apr 2007

zulka napis do temy snaziliek... ALOE VERA

lauritka
20. apr 2007

gel uz pit nemusis ked si tehu to je pravda a s tym firstom ti poradi smiledra v tej teme aloe 🙂

zrzulka
autor
20. apr 2007

dakujem lauritka

safiah
20. apr 2007

ahoj zrzulka, aj ja som pouzivala pohotovostny nie gel ale sprej od LR je to na prirodnej baze tak sa toho vobec nemusis obavat ja som si ho dokonca davala aj ked som mala pocit ze dostavam kvasikovy zapal moja gynekologicka mi poradila ze si mozem dat na tamponik a trochu zaviest dnu.vobec to neskodi.tak sa neboj

sisulik
20. apr 2007

ano ano..suhlasim aj ja so safiou...vobec sa netreba nicoho bat.....

safiah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zrzulka
autor
22. apr 2007

dakujem kocky🙂)) safi ono to je spej. 🙂 ja ho pouzivam kazdy den. Aj dva krat.Striekam aj do hrdla ci na dasna. Pomaha mi.Tak som rada ze je "bezpecny" lebo nazory na uzivanie aloe vera pripravkov v tehu sa dost rozchadzaju a myslim ze v tomto by mi neporadil ani moj gynekolog, resp. ziadny nezainteresovany clovek, ten by bol skor proti kedze je nezainteresovany. Gynekologovia velmi radi zakazuju to v com sa nevyznaju. Pre istotu 🙂

janula_nz
22. apr 2007

zrzulka kludne to mozes pouzivat. aloe ti vobec neublizi. ja som ten sprej pouzivala tiez na gynekol. problemy a velmi to pomahalo. ja si ho neviem vynachvalit ako aj ine vyrobky LR, ktorre velmi dobre poznam, nakolko som s tym sama robila. 😉

zrzulka
autor
22. apr 2007

ten sprej je super. uz som z neho odliala par ludom. mama je nachylna na opary a pomohol jej. Mojmu muzovi sa tiez na puse nieco vyhodilo a zastavilo sa to. ja mam problem so zapalmi dasni a pomoze mi to na dasna. ja ho pouzivam kazdy den. mam vyrazkovu plet tak preto. Som s nim spokojna. Naozaj dobry vyrobok. Pila som aj gel ale ten teraz pije manzel sam🙂))

janula_nz
22. apr 2007

mne ten gel pomohol po operaciach. a to som ho pila rok aj3 mes a som fit. inak ten sprej je dobry aj na vlasy, kto ma suche. ja si ho zvyknem niekedy nafrkat a je to super. aj ako pletova voda je super. aj v lete, ked sa prilis spalis, tak pomaha. ja ho budem malej davat, ked sa jej nieco stane. mam ho doma uz 2r, stale si ho objednavam. mam doma celu knihu o aloe vera ale a tam je toho veru rozpisane na co vsetko je dobry

elliana
3. máj 2007

neviete nahodou niektora poradit, ci si smie ten sprej striekat do hrdla aj diabetik? Lebo je dost sladky

janula_nz
3. máj 2007

keby niektora chcela gel alebo ten spray, nech napise IP, mozem jej ho objednat za nakupnu cenu. aj ja si idem objednavat 🙂

safiah
3. máj 2007

elliana ja si nemyslim ze by to mohlo uskodit urcite neobsahuje glukozu.no je to len moj nazor ale necham sa poucit ak vie niekto lepsie.

elliana
3. máj 2007

safiah, vdaka, nenasla som nic ani na stranke LR, tak sa pytam, aby som nahodou neuskodila.

safiah
3. máj 2007

ja som si dala len teraz objednat cele balenie toho spreju cize netusim ci je na tej flasi napisane zlozenie.ale snad sa da opytat meilom priamo na LR

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre