• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antibiotiká mohli poškodiť dieťa. Mám ísť na potrat?

11. januára 2016 
to maminka:Dakujem za prispevok. Len mam pocit, ze v tom nemas jasne, lebo ja som si len myslela, ze som tehotna, ale nie som.Nakoniec som dostala menstruaciu, takze sme vdaka tomu podozreniu aspon rozbehli debatu o dietati.Planujeme sa zacat snazit od leta 2007. Ale tak prirodzene, nie pomocou ATB, alebo pri HAK. Ako som pisala vyssie, budem sa snazit dostat aj DIA pod kontrolu, aby som sa vyhla vsetkym hrozbam. Predstava postihnuteho dietata ma desi! Musi to byt tazke rozhodnut sa, ak sa dozvies, ze je velke riziko, alebo ze je to iste, ale budem sa snazit tomu predist. Podla prieskumov maju DIA zeny pri dobrej kompenzacii rovnaku sancu porodit zdrave dieta, ako ostatne (zdrave) matky.
11. dec 2006 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Piskotka, ja som reagovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: na povodny prispevok, kt. pisala Alegra...
11. dec 2006 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie pod nim som citala az potom, takze to vyzera, ze reagujem na Tvoje, aha, uz som na to prisla :sweat_smile:
11. dec 2006 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.
Určite nie potrat!!
27. okt 2015 o 10:48  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tana284 tato tema je z roku 2006
27. okt 2015 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry deň prosím vás vadí ak som v prvom trimestri brala acylpyrin a aspirin? Po doporuceni v lekarni. .vopred dakujem za odpovede
14. dec 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piskotka12 ja som teraz po 6 rokoch užívania HAK vysadila,tri dni na to mi prechladli močové cesty a prišiel aj zápal obličky... Dostala som antibiotika a rovno aj dvojtýždňové meškanie menštruácie.... Dnes nám vyšli 2čiarky takže sa zajtra chystáme k lekárke keďže všetky príznaky mam.... Snáď to bude ok
11. jan 2016 o 00:16  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alegra najdi kontakt na dr zahumenskeho.je prednosta fakultnej nemocnice v tt a ma tam rizikovu poradnu.je toho nazoru ze vacsinou ak sa plod poskodi na zaciatku tehu tak plati zasada vsetko alebo nic.cize bud sa potrati alebo ak sa udrzi tak nebol poskodeny.spytaj sa ho.nikdy nerob to co ti kaze jeden gynekolog.ide tam o jeho pohodlie.neznasam slepice ktore mi vravia ake by bolo dobre keby prve tri mesiace neviem ze som tehotna....jasne neupravila by som si zivotospravu a mohlo by to dopadnut vselijak.
11. jan 2016 o 20:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha storocna tema.nevsimla som si lebo v nazve je 20!6
11. jan 2016 o 20:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok