• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bezkofeinová káva, jasmínový čaj. Môžem ich piť?

22. februára 2013 
Čauko...toto sem nepatrí čo by som sa chcela spýtať,ale som asi v 3- tyzdni a mám stále neuveriteľný hlad,ja neviem či je to normálne,ale ako náhle sa najem za 10 minút mám zase obrovský hlad....normálne cítim ako by som mala jednu veľkú dieru v žalúdku.stretla sa niektorá s niečím takým??Ďakujem
22. feb 2013 o 21:36  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kava aby neosahovala kofein,tak je chemicky upravovana, takze nie moc vhodna
ja pijem meltu,alebo vitakavu s trstinovou melasou
jasminovy caj? ten neviem,ale mne smrdi,uz len preto by som ho nie, asi je dost silny
najbezpecnejsi je rooibos, ten mozu aj male deti
a neutralny je kukicha čaj dobry na odkyslenie
22. feb 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@regi02
ak ta to trapi,napriklad kvoli vahe,tak vypi pred jedlom asi pol hodinu za pohar vody, prip si daj nejaku vlakninu-len pri nej treba vela pit
mne zas naopak moc nechuti jest, odzajtra dam zas caj zo sladkeho drievka, dava sa aj detom na chut do jedla
22. feb 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ebenica.sk maju kavu aj pre tehulky a nie je chemicky zbavena kofeinu ale nejakym sposobom ktory neskodi, maju ju aj v lekarni
22. feb 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvedavamt .....tak to máš šťastie...áno aj kvôli váhe lebo som tip čo rychlo pribera,ale musím povedať nejem naraz veľa,ale menej ale častokrát....
22. feb 2013 o 22:14  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@regi02
ze stastie, sedim cely den a rozmyslam,co by som zjedla a na nic nemam chut. ked uz mi skrka v bruchu ,tak daco zjem a je mi divne
aspon ze salat mozem,jem ho s umeoctom
lebo mi furt vadi sladke,prekysluje ma
juj nech uz je prva jarna zleninka, nasa slovenska
inak s priberanim som aj ja mala problem, v prvom tehu som najprv schudla a potom sup 23kg, z ktorych mi polka ostala aj po 8r
tak k tomu castejsiemu zarad zeleninku, salatik, oriesky a dost vody pomedzi jedla
22. feb 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som to nemyslela že šťastie,veď aj mne stále len skrka v žalúdku a na nič nemám chuť už si niekedy myslím že si namyslam preto som sa chcela poradiť
22. feb 2013 o 23:40  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fuji
jestli myslis v tehotenstvi tak kafe muzes i normalne. ja piju kazdy den jedno i od dr. to mam povolene, spis se divil, ze si ho nedam. Jasminovy caj nevim, ty bylinkyjsou osemetne tak snad nekdo poradi.
22. feb 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romantika ta otázka bola položena v roku 2007, maminka už problem dávno vyriesila :wink:
22. feb 2013 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok