Carbimazol, bral ich niekto počas tehotenstva?

tynushqa
25. okt 2008

Ahojte baby, velmi by ma zaujimalo ze ci niektora z Vas brala tieto tabletky, resp. ci berie. Mne ich vysadili ked som povedala ze som tehotna, a brala som ich prvy mesiac. Maju nejaky vplyv na plod???
Dakujem

emjee
26. okt 2008

v pribalovom letaku sa pise, ze tehotne zeny smu liek uzivat len v nevyhnutnych pripadoch http://www.nobel.sk/PIL.aspx?what=pil&code=66 takze asi maju nejaky vplyv

annika
26. okt 2008

Ja som mala taký istý problém pri prvej dcérke a brala som z toho dosť veľa, lebo ma chystala doktorka na operáciu. 3X2 tabletiek počas prvého mesiaca, preto som aj rodila v Bratislave, vtedy ešte na Zochovej ulici, lebo nevedeli, čo to spôsobili tie tabletky. Ale nebola žiadna komplikácia, máme doma krásnu, už 15 ročnú dcérku, ktorá je zdravá chvála bohu...

tynushqa
autor
26. okt 2008

Annika, dakujem za prispevok, ja som brala len 1x denne...ale aj tak sa bojim a doktori vobec neriesia ze som brala carbimazol prvy mesiac tak teraz neviem...

annika
27. okt 2008

Tá jedna tabletka ja strašne malá dávka, neboj sa! Určite bude všetko v poriadku a budeš mať krásnu malú slečinku pri sebe o dva týždne! Držím palce!!!

tynushqa
autor
27. okt 2008

Ďakujem Annika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre