• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je v tehotenstve dovolené a čo by sa nemalo

25. augusta 2017 
no jsme na tom úplně stejně,jsem taky v počátcích jako ty.Brali ti HCG?
3. okt 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie, az 9. 10.
3. okt 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže tobě ještě nebrali krev,a na ultarzvuku jsi byla?
já tam teď chodím skoro pořád,mám nějak přecitlivělou doktorku,moje první HCG bylo 961,to jsem byla úplně v počátcích,a dneska mi říkala,že v úterý mám přijít znovu na HCG,že se jí zdá že ten plod neroste.Mamča mě uklidňuje,že doktorka si stejně myslí,že jsem ve více týdnech,než si myslíme my.Takže jsem na počátku,no uvidíme v úterý.Ale žádné špinění, žádné krvácení nemám,takže to je dobré znamení. :slight_smile:
3. okt 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
člověk se nesmí stresovat a pořád na to myslet,protože to by byla hrůza,co má být-bude
snad to bude všechno ok
3. okt 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som len bola na preventivnej prehliadke, ale myslim, ze uz pozerala dlzku krcku a ohmatala maternicu
3. okt 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea podla mna na tom pristroji kludne mozes cvicit, samozrejme s mierou :wink: inak ja som na prvu prehliadku v tehotenstve sla az v 11. tyzdni a som rada, aspon ma nikto zbytocne nestresoval ako Teba doktorka :unamused:
3. okt 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já si teďka nadávám,že jsem za ní šla tak brzo
v podstatě hned,jak jsem si našla dvě čárečky.Asi kvůli mé práci,někdy tahám postižené děti,jsou tam dvanáctky,tak jsem šla raději hned.A jak jsem dopadla,jen stres,odběry krve,že plod neroste,a nemocenská
Tak jsem zvědavá v úterý co mi řekne
3. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak to je blbe... Hlavne mysli na pekne veci, venuj sa sama sebe, bud v pohode, pozeraj vela komedii :wink: vela doktorov vidi chorobu aj tam, kde ziadna nie je :wink: Inak moje babatko je tiez mensie, ako by malo byt podla datumu poslednej menstruacie, to je uplne normalne, nic sa neboj :wink:
3. okt 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji za uklidnění,snad to bude všechno v pohodě
3. okt 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chci se zeptat,je možné pít jedno kafe denně?Piju takové slabé-Velvet.A nebo se nemůže vůbec žádné?
4. okt 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doktor povedal, ze 1 kava denne je v poriadku :wink: manzel mi obcas urobi latte, tak to neodolam :grinning: Kofein je skodlivy, ale vo vysokych davkach, myslim, ze 1-2 slabe kavy denne su ok, hlavne, ak na to mas chut.
4. okt 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ó děkuji,už si ho jdu udělat,mám na něho velkou chuť
:wink:
4. okt 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používáte nějakou speciální kosmetiku pro těhotné?
a v jakém týdnu by se měla používat?
4. okt 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som na zaciatku pouzivala specialne kremy proti vzniku strii, ale potom mi zacali vadit a teraz nepouzivam nic.
4. okt 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to jsi kupovala někde na internetu nebo v drogerce nebo v nějaké specializované prodejně?A jak ti to začalo vadit?Vyrážky,svědění?Už uvažuji že si něco pořídím ale nevím co
4. okt 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky, možete mi prosím rýchlo poradiť nejakú dobrú knihu o priebehu tehotenstva? Ďakujem!! :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,tak já zatím žádnou dobrou knihu nemám,stačí mi momentálně net,ale taky si chci něco pořídit
4. okt 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, já od 4tt používám na bříško krém od Bonelly. slyšela jsem na něho samou chválu a mě taky vyhovuje. nevěřím, že mi zabrání strií, ale co kdby :grinning: ale halvně mi rychle narostli prsa a mazání mi pomohlo, že to tolik netáhlo.
4. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkala: já sice těhu nejsem, ale slyšela jsem velkou chválu na Velká kniha o matce a dítěti, aspoň tuším že tak nějak se to jmenovalo, setřenka ji měla před 15 lety u prvního dítěte a když letos něco sháněla k tomu druhému, tak ji tuhle knížku doporučili v knihkupectví znova,akorát, že byla v novém aktuálním vydání, tak se zkus podívat. pa
4. okt 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten krém Bonelly taky pořídím někde v obchodě,nebo jen přes net?
4. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bonellu koupíš v lékárně, aspoň mi ji máme, možná mrkni i v drogerii, u nás si maminky ještě chválí Elasti Q, hlavní je mazat často a celé tělo, nejen bříško,ale i prsa a boky...
4. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky,příští týden s ezkusím podívat
nejdříve v drogerce u Rosmanna,tam mám stejně namířeno,a když ne,tak v lékarně
4. okt 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrei, v rosmannovi to nemají a v lékarně jen v některé (chválím lékarnu od Janči) u nás v Bolce byla jen ve dvou. a pak nesmíš být líná jako já.. bříško mažeme, ale stehna zanedbávám a už se vidím v púnoru, jak po porodu používám krémy na zpevnění apod :grinning: :grinning:
4. okt 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže Rosmann škrtám
teď jsem se dívala na netu na tu Bonellu-tak 200ml za 108kč
a na intimní hygienu taky 108kč
nevíš jak to stojí v lékarně,asi stejně,že?
4. okt 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, náhodou mě to šoklo, ale mě stála 110kč v lékarně. a na intim používám už x-let..takže to jsem neřešila. a používám to, co mě napadne - co mi přijde pod ruku a zaujme mě. když chci kvalitu, jdu do drahého Lactide..nebo tak nějak, když se mi do toho nechce, tak Mionell - to je v rosamnovi :grinning:
4. okt 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na intimku taky už strašně dlouho něco používám
většinou ten Lactide,nebo z Avonu
4. okt 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
myslím, že ted mám taky na vaně AVON :grinning: jk říkám, co mi přijde pod ruku :grinning:
4. okt 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme v lékárně dvě velikosti balení, menší kolem 80 kč a ta větší tuším 110 možná trochu jinak. Jinak na intimní hygienu je pro kočeny po porodu vhodná chilly intima modrá antibakteriální.
4. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si v únoru koupím. že bych přijela rodit k Vám, at mám takovou známost v lékarně :grinning:
4. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok