Čo je v tehotenstve dovolené a čo by sa nemalo?

pikha
7. sep 2006

Kocky maminy a tehulky s lepsimi infos 🙂 z viacerych stran pocuvam, ze by sme si tehotenstve nemali napriklad.. farbit vlasy, lakovat nechty - ze to ide do organizmu a skodi babatku. Mne sa to zda kusok uletene😅 tak sa chcem popytat co vy na to. Potom napriklad .. sportovanie, ako je to? Tu nemam na mysli jogu ci Pilatesa, ale take tie viac "pohybovejsie" sporty. Alebo napriklad ..kava, kola, skratka kofein. Takze, podtrzeno a secteno.. je umely mytus a coho sa fakt radsej vzdat? 😉

montinka
7. mar 2008

a kde potom davaju tie zeny tie male babatka? to maju vsetky pestunky ci co?

mywiel
7. mar 2008

Uhadla si smutne co?

montinka
7. mar 2008

to teda je ako dobre ze som tu a nie vo svajciarsku.🙂

mywiel
7. mar 2008

Zase sa nemozem je to bohata krajina a manzel dobre zaraba. 😉

montinka
7. mar 2008

hm no hej co z toho ze by som mala vela penazi kebyze mozem byt iba tri mesiace s babom doma. vdaka to budem mat radsej tolko co mam teraz ale budem doma tri roky

mywiel
7. mar 2008

Ved ja budem doma kolko chcem uz nepojdem robit prave vdaka manzelovi, vsetci ale to stastie tu asi nemaju. 😒

montinka
7. mar 2008

akoze aj priatel dobre zarobi a kedze ma vyhodili som doma a peniaze nam nechybaju ale neviem zase ked viem ze som este mohla robit citim sa ako prizivnik.☹ obcas

mywiel
7. mar 2008

Ja si vravim, ze nosim nase babo takze tiez je to praca este 4 mesiace aj budem. 😀

montinka
7. mar 2008

vsak ano ved u nas to je v pohode nic mi nevycita atak este mi povedal ze sa aspon budem doma v klude pripravovat na porod ale co ti ja viem niekedy ma ten zhryzujuci pocit prepadne

dididi30
7. mar 2008

ej veru babule, ja som bola s malou doma cele tehu a som myslela ,ze skampem, penazi sme mali a mame dost, no ale teraz som sa rozhodla ze budem robit, to je uz len pre moju psychiku dobre, lebo by som sa citila zbytocna a hlavne sa doma nudila, ked uz mala je v skole.. 😉

mirka8429
7. mar 2008

didi cau si tu?

montinka
7. mar 2008

no didi vsak aj ja som skusala este nieco najst ale kde u nas uz len zamestnaju tehotnu ze?

tittika
7. mar 2008

kuknite mi prosim v albume vysledok HCG neviem co si o tom mam mysliet???drahy bol v laborke pre vysledok a nic mu nepovedali len strcili do ruky a dovidenia. k doktorke som sa uz nedostala lebo dnes bola len do 13tej a vysledok neskor.
neviem co ma znamenat ta 574????

tittika
7. mar 2008

viem ze tato otazka nepatri do tejto temy ale akurat vas tu je viac tak mozno niektora viete 😅

dididi30
7. mar 2008

miri cauves🙂)
monti sak ja viem, no len ja na margo toho ,ze nerobit je dobre ale aj nudne, ja som si to tiez odsedela doma pri malej bo som robila daleko a dochadzat tehotna to sa neda.....

mirka8429
7. mar 2008

titika....neviem presne tie haldiny hcg...ale to co je za pristup...ja som volala tak mi povedali ci pozitivne alebo negativne...taz bolo negativne..a druhykrat uz sestricka ma o tom informovala....

dididi30
7. mar 2008

tika...to ani ja neviem, ale sak si tehu nie? ci co to tam mas za testik? 😨

tittika
7. mar 2008

no to bude ale dlhy vikend 😀 kym s tym pojdem k doktorke v pondelok rano 😀
dakujem

neroriso
7. mar 2008

dididi ovulacny testik......
aspon sa mi zda ze tak titipisala v snazilkach

tittika
7. mar 2008

to je ovu test 😀

mirka8429
7. mar 2008

didi no konecne sme tu rovnako 😀 dnes sme boli s manzelom v meste...som si kupila vlozky aj cajik ten malinovy budeme pit xixixi a ty co nove?

mirka8429
7. mar 2008

titika ja si myslim ze by si mala byt tehu inak by povedali ze vysledky su negat...ak je tam cislo tak teraz neviem...kedy sa test opakuje,,,,ci ked su vysoke hodnoty alebo nizke...

montinka
7. mar 2008

a na co je dobry malinovy cajik?

mirka8429
7. mar 2008

montinka no ze vraj je dobre pit ho pred pôrodom...na ulahcenie pôrodu a cinnosti maternice...asi na to...je to caj z ostruziny malinovej

neroriso
7. mar 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a tom malinikovom caji sa pisalo aj tu🙂
ked chcete vediet viac...

montinka
7. mar 2008

aha no super.dobre vediet.🙂

mirka8429
7. mar 2008

je tam ze na rychlejsie otvaranie?ale ja som uz otvorenaaa tak snad sa neotvorim viac 😀 😀

dididi30
7. mar 2008

miri my sme ok, tiez som bola s muzom na nakupoch, tak som kupila malemu nas panie spaci vak a k tomu uterazik a podbradnicky s macikmi tak sa vytesujem, ale uz z obleckom koncim idem na vanicku a teplomeriky a tak...
joj tikus......ja som si take este nerobila uz ani dufam nebudem 😀
monti ....ty ten caj este nepi, skoro je na to a bylinky az tak pred porodom, lebo teraz mozu uskodit 😉

montinka
7. mar 2008

😀 no mirka rychlejsie otvaranie. ale tak hadam nie.

mirka8429
7. mar 2008

didi ja uz mam na oblecenie skoro vsetko..aj vanicku uz mame 😀 chyba uz len perinka do krstu a odsavacka na mlieko, kocik, postielka a autosedacka...takze nemam ani ja zacat pit ten caj?lebo potom uz pôjdem na poradnu do nemocky a sa bojim ze ma tam zase nechaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre