Čo je v tehotenstve dovolené a čo by sa nemalo?

pikha
7. sep 2006

Kocky maminy a tehulky s lepsimi infos 🙂 z viacerych stran pocuvam, ze by sme si tehotenstve nemali napriklad.. farbit vlasy, lakovat nechty - ze to ide do organizmu a skodi babatku. Mne sa to zda kusok uletene😅 tak sa chcem popytat co vy na to. Potom napriklad .. sportovanie, ako je to? Tu nemam na mysli jogu ci Pilatesa, ale take tie viac "pohybovejsie" sporty. Alebo napriklad ..kava, kola, skratka kofein. Takze, podtrzeno a secteno.. je umely mytus a coho sa fakt radsej vzdat? 😉

dididi30
7. mar 2008

miri ja tiez ale ked odchadam tak ona ma tak pozitivne naladi, ze som v pohode aj keby som nebola 😀 nebojim sa a dotiahnem to do konca verim.. 😉

montinka
7. mar 2008

miri to mam aj ja aj ked doteraz bolo vsetko ok neviem preco aj ked idem na sono tak sa bojim co mi tam povedia.divne.

mirka8429
7. mar 2008

monti hej sak lebo aj ked idem pozitivne naladena tak mi niekedy take povie ze ma zmrazi hned 😖

didi je dobre verit a mysliet pozitivne 😉

nero moja...tak to je dost...no je to take ked niekto aj cele tehu musi lezat....a niekto si beha v pohode..zaujimalo by ma podla coho to je 😒

neroriso
7. mar 2008

miri ved prave...a ktomu to nie je moje prve tehulkovanie...dufam ze toto neskonci zle

dididi30
7. mar 2008

baby ale no budete v poho.......
miri...a co ti robili v nemocke? aj ti pichali tie hrozne injekcie na drozretie plucok baba?

neroriso
7. mar 2008

didi dufajme....ja idem do nemocky aj v pondelok...

mirka8429
7. mar 2008

nero...uz si bola tehotna?..neboj sa musis verit a pre babo urobit cokolvek...aj ked lezat..ved sme zeny tak to vydrzime nie?bude dobre neboj

didi hej aj infuzky mi davali a aj injekcie take stiplave do zadku na vyvinutie pluc babatka....

mirka8429
7. mar 2008

babiky idem ja off trochu si oddychnut lebo male nejak zase tlaci...jooj tak ideme trochu pooddychovat...tak pekny vecer zelaam🙂

montinka
7. mar 2008

ahoj mirka apekny vecer

neroriso
7. mar 2008

miri nejako uz to zvladneme🙂 ..ja uz som bola tehula ale nedotiahla som to do konca☹

dididi30
7. mar 2008

ahoj miri aj ja pojdem, k malej trocha

montinka
7. mar 2008

nero ani ja som to uz raz nedotiahla tak dufam ze teraz uz ano

neroriso
7. mar 2008

monti keby ja len raz..

montinka
7. mar 2008

co? viackrat to by som asi zcvokla

neroriso
7. mar 2008

monti aj ja som mala ten pocit ale rodina ma udrzala akosi nad vodou 🙂 a povedala som si nevyslo vtedy raz musi vyjst

montinka
7. mar 2008

mne stacilo ten jeden krat

neroriso
7. mar 2008

monti to je minulost uz treba mysliet len na pritomnost...🙂
a nato ze o par mesiacov budeme mat obe miminka dufam

montinka
7. mar 2008

ale ano nero obe budeme mat miminka zdravucke a peknucke

neroriso
7. mar 2008

ved prave to je najdolezitejsie aby boli zdrave🙂
a co tipujes ze budete mat?🙂

montinka
7. mar 2008

to ani netusim ale podla jedneho cinskeho kalendara by to vraj malo byt dievcatko. hm neodbocili sme odtemy aj tu?😀

neroriso
7. mar 2008

monti 😀 trosku hej achhh jaj my sme riadne ukecaneee🙂🙂
podla mojho nazoru budeme mat chlapceka ale cela rodina naokolo tvrdi ze holcinku

montinka
7. mar 2008

hm podme do druheho trimestra ja tam odpisem aj na toto dobre. no pre istotu

neroriso
7. mar 2008

pre istotu ok..

baca
25. mar 2008

Cusík holky. Mám podezření, že bych mohla být těhotná. O víkendu (byla bych tak 15,16 DPO) mám sraz ze spolužačkami z VŠ a určitě pujdeme na diskotéku a budeme v zakouřených prostorách. Myslíte, že mi to může nějak uškodit. Ráda bych šla, nechci se už předem omezovat, když nemám těhu potvrzené ani od lékaře. Díky za odpovědi!

horajda
13. máj 2008

ahojte baby, co si myslite o tancovani v tehotenstve?mame vystupko 14.7. a 21.7. to by som mala byt v takom 19tt a 20tt. je to folklor,takze trosku skakania tam je ale budem sa setrit. Pokial sa budem citim dobre tak mozem nie?

vejinka
13. máj 2008

horajda..mno moja ja by som v ziadnom pripade nesla.. 😒

horajda
13. máj 2008

a preco veji mne doki povedal,ze tehotenstvo nie je choroba a pokail sa citim dobre mam robit co chcem ale s mierou...

horajda
13. máj 2008

myslela som 14.6 a 21.6 🙂

klarikp.
13. máj 2008

Horajda: já osobně bych tedy určitě tancovat nešla, jsem raději v klidu, protože zbytečné natřásání, poskakování podle mně miminku moc nesvědčí, ale je to jen můj názor a pokud ti to i doktor schválil, tak dělej jak myslíš 😉

Baca: na diskotéku určitě jdi, bez obav.Do 8tt s tebou miminko ještě není spojeno, takže pobyt v zakouřeném prostředí mu ještě nijak nevadí, neboj.Já byla v nějakém 6tt a nevěděla jsem o tom a doslova jsem "propařila" víkend a miminko je zdravé.

mywiel
13. máj 2008

Suhlasim s klarikp, na zaciatku tehu dym nevadi, dokonca ani alkohol v primeranom mnozstve a horajda ja by som tiez nesla skakat, lebo vajicko sa musi zahniezdit a tie natriasania urcite nepomozu, ked zacnes krvacat uz bude neskoro, nechapem ze ti to doki schvalil ak mas podozrenie radsej neskac, tolko moja rada. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre