Čo robiť v tehotenstve keď sa hádame?

kuko7
28. aug 2007

Ahojte mamicky a tehulky, chcem sa vas spytat co ste robili v pripade ak doslo k hadke a vy ste mali nervy na krajicku.....nechcem sa zbytocne rozculovat ked som v takomto pozehnanom stave,ale niekedy to naozaj nedokazem zadrzat ☹

baska259
30. okt 2010

v poslednom case iba placem,kricim a papam 😀 citim sa ako nejake dieta ....a ta cokolada vie pomoct ale kto nam potom pomoze sa jej zbavit po tehotšenstve??? 😀

baska259
30. okt 2010

@marika1977 ten koniec si krasne napisala.... 😀 to je pravda ved ich nosime pod srdieckami celych 9 mesiacov su snami a prezivaju vsetko co mi....

marika1977
30. okt 2010

@baska259 moja mala by si sa postazovat svojmu dokimu....ja beriem guajacuran 3xdenne a ten je na uvolnenie napatia cize na nervicky 😀 aj veeelmi citim ze ich beriem....som ovela kludnejsia a ak nahodou vynecham tak mi stupa tlak 🙂 🙂 🙂 aj magnebe6 aj guajacuran si vies kupit bez lekarskeho predisi ale bezpodmienecne sa porad zo svojim zenskym....a na margo tych mojich poslednych viet...nikomu neprajem take peklo ake som si zazila ja ale vo vsetkom zlom je aj cosi dobre.... 😉

baska259
30. okt 2010

opitam sa na ten liek... 😀 je to hrozne hned od zaciatku takeho pekneho stavu hned sa obavat ako to dopadne...ja som to mala tiez pestre...stale mi vychadzali zle vysledky...skrinig tiez dopadol zle takze ma cakala amniocenteza..potom som musela 3 tyzdne cakat na vysledky v strese a slzach co som sa bala...vdaka bohu to dopadlo skvele a zistili sme ze cakame chlapca...a teraz od 28tt mam skrateny krcok na 1,5 cm a na spicku prsta som pootvorena... ☹

marika1977
30. okt 2010

@baska259 neboj,vydrzite to...len sa naozaj nesmies uz stresovat a byt nestastna...ja musim povedat,ze taku starostlivost aku mi dava tento moj zensky som od tych dvoch pred nim nedostala ani nahodou....moje male velmi zle reaguje na moju nervozitu,hned mi tvrdne brucho a chyta ma dychavicnost,tak sa bojim a radsej sa nezlostim a necham tak aj ked casto sa to pri dvoch detoch neda 😠 mne tabletky veeelmi pomohli...vies co ak chces,pozri moj fotoalbum a uvidis ako velmi mi visi brucho a ako dole mam babo 🙂.... vela lezkaj 😀

baska259
31. okt 2010

@marika1977 pozerala som fotky....:D krasny pupcek 🙂 ty mas doma radosti...este dve krasne dcerky... 😀 lezkat sa mi furt neda ale snazim sa :D

marika1977
31. okt 2010

@baska259 no to teda mam a starosti plno 😀 ale starsia pomoze ...da sa na nu spolahnut sak je to uz riadna baba...len sa setri a ked nelezis tak aspon posedkavaj...aj ked chodis po chvilke si oddychni na minutku lahni vyloz nohy a potom zas...no ja to takto praktizujem uz cez 2mes...a dari sa udrzat babo vnutri aj ked je uz teda paradne nizko 🙂

baska259
1. nov 2010

tak to je super...nech tam este zostane... 🙂 mi sa snazime malickemu vysvetlit nech neni taky nedockavy 😀 snad to vydzime aspon do 8 mesiaca 😒

baska259
2. nov 2010

@marika1977 ahojcek moja 😉 pocuj zacalo ma pichat v nutri suske...nevies z coho by to mohlo byt??dnes som bola na kontrole a tam mi povedali ze krcok sa nezmensil od poslednej kontroly tak neviem...nemas nahodou nieco podobne?

marika1977
2. nov 2010

@baska259 neviem ti presne povedat ale ja typujem,ze sa ti natahuje lonova kost...asi tam tlaci babo...uz ho mas hlavickou dole?niesom si ista ci je to take pichanie ako mam ja...ale pokym nemas nejaku infekciu,co ak by si mala tak ti ju uz davno zistia,tak to bude asi to roztahovanie...telo sa pomalicky chysta na posledne stadium,tj.porod 😀

baska259
2. nov 2010

@marika1977 ahaaaaaa....uz je hlavickou dolu....takze to moze byt tym roztahovanim...ok dakujem...zostala som vystrasena lebo dnes som bola u doktorky a ta mi hovorila ze vsetko ok a teraz ma tam zacalo pichat...este raz diky 😉

marika1977
2. nov 2010

@baska259 ale neni som si ista ci to mas s toho...ono to picha najviac pri pohybe,mna to boli aj v noci ked sa prevalujem z boka na bok a doslova ma boli s toho cela pundula 😅 az si ju niekedy musim chytit... 😀 treba uz len vydrzat a to ze mas krcek nezmeneny je velmi dobre 🙂 ja bohu zial idema asi od bud.tyzd.do nemocky...porodnik ma chce mat pod stalym dohladom bo budem skorej rodit a placentu mam prezretu...to ani poriadne neviem co znamena.mala mi ma 2kg tak este musi aspon 1,5pribrat...no netesim sa,asi ma tan nechaju uz do konca ☹

baska259
2. nov 2010

@marika1977 juuuuuuj to mi je velmi luto 😢 ale ked si to tak vezmes z jednej stranky je to dobre ked ta budu stale kontrolovat no zas z druhej ked mas doma dve dcerky...ale vsetko sa zvladne ved maju este tatinka 😀 a stym pichanim mas asi pravdu lebo ked malicky kope je to velmi citit.... 😀 juj strasne sa tesim....nech uz je januar 😉 nech uz ide von 😀

marika1977
2. nov 2010

@baska259 ver mi aj ja pocitam dni a teraz v nemocke mi to pojde este pomalsie...aj doky mi povedal ze nech mi je teraz prvorade toto babo...a nechcem uz ked sme doteraz vydrzali nieco pokaslat...vydrzime aj dalej 😀

baska259
2. nov 2010

presne tak 🙂 a ty budes v akej nemocnice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre