Čo si myslíte o fajčení počas tehotenstva?

anjelik123
20. apr 2009

ahojte dnes ked som bola na prechadzke videla som jednu tehulku s cigaretou vlastne aj jenu taku poznam a ked som sa jej spytala ci to nieje zakazane pocas tehotenstva povedala mi ze jej gynekolog jej povedal ze ak je tuha fajciarka a pravidelna tak nieje ani velmi dobre aby s tym hned tak sekla lebo vraj aj to male uz je podstate zavisle...co si myslite lebo aj ja som bola fajciarka ale sekla som s tym hned ako som sa dozvedela ze cakam mimco podstate som to brala ako samozrejmost....a co fajcenie ked zena koji? teda ked uz cele tehotensvo fajcila aj ked po menej?

saimaa
14. jan 2014

Mna by napríklad aj zaujímalo, ako to je s tehotnými ženami, ktoré pracujú ako časníčky v nejakých podnikoch, kde sa fajčí. To by určite tiež nemali v takom prostredí robiť, ved to je akoby normálne fajčili.

sono2
14. jan 2014

@saimaa áno samozrejme aj bežný človek je na tom tak akoby fajčil.

alexa21
14. jan 2014

@sono2 zapalit si PKD? hladnemu sa o chlebe sniva? 😝 😀 😀 😀 😀

sono2
15. jan 2014

@alexa21 čo je PKD? Nie., ja fajčenie absolútne cigarety... Či čo myslíš.? 😀

svano
15. jan 2014

@anjelik123 Posledné tehotenstvo som mala rizikové a vyše mesiaca som bola hospitalizovaná. Ešte aj na rizikovom oddelení boli expertky,ktoré chodili na balkón fajčiť. Toto už vôbec nepochopím. =-O

bdalibor
15. jan 2014

No kľudne nech si žena zapáli , ale iba manželov penis, ak by moja žena fajčila počas tehotenstva , tak jej tú cigaretu zhasím na čele......

bdalibor
15. jan 2014

@sono2 PKD je Pánsky kožený dútnik / rozumej penis /

sono2
16. jan 2014

No môj muž by urobil presne to isté.

lusindalucia
23. mar 2015

Dobrý deň maminky, chcem Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej bakalárskej práci o odvykaní od fajčenia počas tehotenstva. Môžu ho vyplniť tehotné/ netehotné fajčiarky alebo maminky, ktoré pred tehotenstvom prestali fajčiť.

Ďakujem za Váš čas.

https://docs.google.com/forms/d/1_aoKrtbipbrmQt...

Prajem Vás všetko dobré vo vašom najdôležitejšom poslaní 🙂

lusindalucia
23. mar 2015

Ahojte maminky, študujem pôrodnú asistenciu v Martine na JLF a píšem bakalársku prácu o odvykaní od fajčenia počas tehotenstva. Ak ste niektorá fajčila alebo fajčíte počas tehotenstva alebo ste s fajčením prestali pred tehotenstvom kôli jeho čkodlivosti, vyplnite mi prosím tento dotazník: https://docs.google.com/forms/d/1_aoKrtbipbrmQt...
Ďakujem za Váš čas.

Veľa šťastia vo Vašom najkrajšom povolaní

lusindalucia
23. mar 2015

Ahojte maminky, študujem pôrodnú asistenciu v Martine na JLF a píšem bakalársku prácu o odvykaní od fajčenia počas tehotenstva. Ak ste niektorá fajčila alebo fajčíte počas tehotenstva alebo ste s fajčením prestali pred tehotenstvom kôli jeho škodlivosti, vyplnite mi prosím tento dotazník: https://docs.google.com/forms/d/1_aoKrtbipbrmQt...
Ďakujem za Váš čas.

Veľa šťastia vo Vašom najkrajšom povolaní

lusindalucia
25. mar 2015

Milé maminky, prosím Vás o vyplnenie dotazníka ku mojej bakalárskej práci o odvykaní od fajčenia počas tehotenstva. Dotazník je určený tehotným/ netehotným maminkám, ktoré fajčili počas tehotenstva alebo s fajčením prestali.

https://docs.google.com/forms/d/1_aoKrtbipbrmQt...

Ďakujem za váš názor a čas a prajem Vám len to dobré vo vašom najdôležitejšom poslaní.

kikuska111
30. sep 2020

@monika77 ja cakam 4 te a fajcim normalne ako aj pri ostatnych

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre