Cvičili ste jogu počas tehotenstva?

newyorkgirl
23. mar 2006

Ahojte maminky a buduce maminky, ale aj ostatni, chcela by som sa Vas opytat, ci ste v tehotenstve niekto cvicili jogu alebo hocico ine... ci ste cvicili pred tehotenstvom, pocas alebo po a tak. Co na to vas lekar? Mne moja lekarka cvicenie velmi odporuca, som sice v USA a tu je tych jog a tak vela, ale planujem ist domov, je tam tiez nieco take ako cvicenie pre tehulky? 😎

danka5
24. jún 2009

allinka: cvičím len doma /nedostatok času/, cvičila som aj pred tehu pravidelne, takže som od začiatku tehu len pokračovala ďalej. po celodennom sedení za počítačom si to už ani inak neviem predstaviť. Odporúčam začať čím najskôr a čím najčastejšie. Dá sa aj pri pozeraní telky. Určite to veˇmi pomáha nielen počas tehu, ale námaha sa ti vráti aj pri porode a zotavovaní sa po ňom.

janka1874
24. jún 2009

škoda že sa neviem nikde dopátrať ceny toho dvd a aj ho objednať

allinka79
24. jún 2009

danka, no dobre... mozno sa zajtra odhodlam... dnes asi pocvicim len so zehlickou... uz to dlho odkladam, a uz sa citim fajn, a nebude to na dlho... 🙂

ela222
25. jún 2009
torticka
28. júl 2009

Ahojte, ja chodim cvicit jogu pre tehotne do Lotus Joga v Bratislave. Mozem povedat ze je to najlepsie co som mohla urobit, citim sa skvele a cvicenie mi naozaj pomaha. Ani som nevedela ze joga moze pomoct pri tehotenstve, ale asi je to pravda. Skuste tam behnut, ucitelia su velmi zlati. Stranka je tusim www.lotusjoga.sk

zunna
7. júl 2010

@torticka Ahoj. A od koľkého týždňa tehotenstva sa môže chodiť na tú jógu pre tehotné v Lotuse?

porodnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilkka
10. feb 2012

@porodnik chcem sa spýtať, aka predporodna príprava v prešove existuje a o čo presne tam ide.. dakujem 🙂 takisto by ma zaujimalo či existuje niekde nejake cvičenie pre tehotne, pravidelne, napríklad 1 x týždenne.

porodnik
19. feb 2012

predpôrodnú prípravu robí Bc. Ľ. Rösnerová na desiatom poschodí v monobloku každý pondelok od 15:15 do 17 hodiny. ona tam s tými ženami cvičí a potom rozpráva o pôrode ako prebieha ako spravne dýchať tlačiť, informuje ženy o šestonedelí a tak
telefonnne číslo na ňu je 0905 530 708
ale ju tiež robí pôrodná asistentka Hajduová ale neviem kedy a kde ale telefón. číslo má 0903680007
dúfam že som pomohla

porodnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
porodnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
porodnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre