Cvičili ste jogu počas tehotenstva?

newyorkgirl
23. mar 2006

Ahojte maminky a buduce maminky, ale aj ostatni, chcela by som sa Vas opytat, ci ste v tehotenstve niekto cvicili jogu alebo hocico ine... ci ste cvicili pred tehotenstvom, pocas alebo po a tak. Co na to vas lekar? Mne moja lekarka cvicenie velmi odporuca, som sice v USA a tu je tych jog a tak vela, ale planujem ist domov, je tam tiez nieco take ako cvicenie pre tehulky? 😎

palvinka
24. sep 2006

babulky a viete mi povedať do kedy sa môže cvičiť? Až do pôrodu alebo je nutné prestať skôr?

tonicka
24. sep 2006

Palvinka, podľa toho čo cvičíš a ako sa cítiš. Pokiaľ cvičíš tehotenské cviky a podobne môžeš až do pôrodu ak si ok. 😉

expertka8
27. sep 2006

..zopár obrázkov k danej téme:
http://www.mirocacik.sk/?page=galeria&gid=32

naiki
28. sep 2006

Tonička, a kam chodíš plávať?

dorotka
28. sep 2006

toni kam chodis na brusne na estonsku alebo su este niekde inde vo vrakuni?

naiki
29. sep 2006

Na Estonskej su brusne pre tehule? Vsak ja byvam na Estonskej, to je super! 😀

dorotka
29. sep 2006

naiki neviem su tam brusne ale neviem ci aj pre tehule pockaj na odpoved od tonicky ja viem este o jednych co su v prievoze kusok od trolejbusovej trasy ale vrakuna by bola lepsia

tonicka
29. sep 2006

Dorotka, na estonsku. nie sú priamo pre tehule, chodia tam aj netehu, ale ona povie co nemozes robiť.Mne sa tam veeelmi páči . 😉 A malej tiež. Teraz v stredu tak vyskakovala, až som nevedela,či sa jej to páči alebo nie... 😀

zuna1
14. nov 2006

Ahojte.
viete mi poradit cvicenie pre tehotne v Starom meste v Bratislave okrem Zochovej a popr. aj kontakt? dakujem.

ladybird1l
14. nov 2006

cawte tehulky, ja chodim cvicit na Kramare, cvicim od 25 tt., i ked cvicim doma od zaciatku tehotenstva...kedze som si vybrala Kramare na porod, cvicenie tam mam stale gratis, a je super, uvolnujuce, relaxacne aj posilnovacie....

sisi1
12. dec 2006

Ahojte baby, ja by som chcela cieľavedomo cvičiť a dostala som sa k info o DVD: Mamičky cvičia, alebo druhé:Zorababy. Zaujímalo by ma, či ste niektorá podľa toho cvičili, ktoré cvičenia sú lepšie, uvažujem o kúpe.

monika1
12. dec 2006

ahoj sisi,ja mam zorababy,je to celkom fajn,mozno som cakala trosku od toho viac ze sa viac zapotim ale jasne ze to je cvicenie pre tehulky takze to musi byt opatrne cvicenie,zatial cvicim len toto a este chodim s manzelom do posilky ale uvazujem ze si kupim aj nejake DVD s cvicenim na fit lopte...

denik
12. dec 2006

kočky ako je to s cvičením pri tvrdnutí bruška? dnes som bola v poradni, cervix-skóre mám 2 a lekárka povedala, že cvičiť môžem.. no keď som bola pri nej pred dvoma týždňami a mala CS 1, povedala, že pri tvrdnutí cvičiť nemám.. tak teraz ako?

zuzam
12. dec 2006

Ahoj holky, ja jsem dnes byla poprve na cviceni pro tehotne, jak to u vas chodi? Ja jsem byla dost prekvapena, u nas se posiluje se lehce bricho, zadek, protahuje az do zaklonu. Ja jsem si myslela, ze v tehotenstvi se brisni svaly nesmi ani posilovat ani prilis protahovat brisni stenu. Myslite, ze to nevadi?

husenka
15. dec 2006

Ja neviem, mne sa moc cvičiť nechce a dochádzať tam a pletiť za to... 😒
Som lenivá a navyše dosť uťahaná po celom dni v zamestnaní a doma a na stavbe a po autobusoch ... a nebude sa mi chcieť ani cez materskun o týžden...niekto tvrdí, že je to potrebné a iný úplný opak...tak neviem, či to robí až také zázraky 😒 😕

ewellin
10. jan 2007

ahojte nepreda niekto Zorababy?

emjee
11. jún 2008

wodana • 1d, 12tt • Dnes o 15:22
Poradte mi prosim, kde sa dozviem, co a ako cvicit v tehotenstve. cvicim sama vecer doma, ale nechcem si viac ublizit ako pomost. dakujem

mywiel • 36tt • Dnes o 15:29
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2682

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2685

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2684

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2683

ivetah • 1d • Dnes o 15:46
wodana, podla toho odkial si. najlespie je nasjt si cvicenie, ktore orgaizuje odborny fyzioterapeut. ja som napriklad chodila sem: http://www.pripravanaporod.szm.sk/ a bolo to vyborne

ela222
23. jún 2009

ahojte, ja som si kúpila DVD Mamičky cvičia a chcem už začať cvičiť. Len nikde tam nehovoria, že či sa to má každý deň cvičiť alebo stačí tak 2-3 krát do týždňa. Vyzerá to v pohode DVD, sú tam cviky pre každý trimester. Je to na fitlopte, ale dá sa to aj zo stoličkou. Sú tam oba varianty. Neviete poradiť ako často cvičiť do týždňa?

allinka79
23. jún 2009

ela, ja mam nejake cviky stiahnute z internetu, a tiez neviem, ako casto. A zatial som sa necitila tak fit, aby som zacala, takze... ale potom neskor by som aj chcela niekam chodit - predsa len v spolocnosti sa lepsie cvici. Len ani neviem, v ktorom tt zacat...

ela222
23. jún 2009

alinka79, toto DVD má cviky aj pre prvý trimester. No ja som sa tiež bála cvičiť hneď od začiatku. A keď som už po 12 tt chcela začať, tak ma bolelo bruško, ale nebolo to nič vážne. Tak som sa odhodlala až teraz. A myslím si, že tak 2-3 krát do týždňa by to mohlo stačiť. Netreba to preháňať. 🙂 Uvidíme, či nám niekto ešte neporadí.

riamim
23. jún 2009

Čítala som niekde názor, že v tehu by sa malo po cvičení nechať telo 24 hodín zregenerovať. Čiže najčastejšie každý druhý deň.

ela222
23. jún 2009

tak to zhruba vychádza tak 3 krát do týždňa. to by sa mohlo dať zvládnuť.

danka5
24. jún 2009

24 hodín je jeden deň. Ak som cvičila včera o siedmej, tak 24 hodín bude dnes o siedmej - nie? Teda každý deň by tiež nemalo uškodiť.

allinka79
24. jún 2009

no neviem, ci sa vobec odhodlam, ale budem si musiet vstupit do svedomia a zacat... aj ked teraz na tej PN asi nie, mozno az buduci tyzden zacnem...
mozno tak pondelky a piatky, ked drahy nie je doma, nech mam klud a priestor... 🙂

riamim
24. jún 2009

Aha, a to som mala z matematiky vždy jednotky!
Tak to asi nebolo 24 hodín, ale proste jeden deň oddychu, ja už neviem... 😅

allinka79
24. jún 2009

podla tej 24-hod. pauzy by si mohla kazdy den... 🙂

danka5
24. jún 2009

Nestraš! Zatial cvičím tamker každý deň, hádam mi to neuškodí /občas pre nedostatok času vynechám, tak 1x za 2 týždne /, ale to sa potom necítim tak dobre ako na druhý deň, keď odcvičím, čo som zvyknutá./asi už závislosť/ 🙂

allinka79
24. jún 2009

danka, a od kedy cvicis? Iba doma, ci chodis niekam?

janka1874
24. jún 2009

a kde sa dá kúpiť to DVD?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre