• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fajčenie na začiatku tehotenstva. Môže to mať následky?

23. marca 2016 
@gaudinka dakujeeeeem ti. Dneska som mala pred chvilockou 5tu cigaretu. Co som mala vcera 10 o tomto case. Drzim sa. Viem,ze to je vela aj tak,ale postupne sa odnaucam. A podporuje ma v tom aj priatel. Nefajci! Podme toto robit a ked uz som zufala,tak ze mam este hodinku pockat. Takze tak. Sice je fajciar ako ja ale zlaty je.
13. jan 2016 o 17:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hankaop vsak aj teraz to pocitujem,ked si kupujem uz "len" krabicku nie 3. :grinning: a samozrejme ze ked nedam 10€ na cigarety,tak dam 10€ na nieco ine. Trebars na vecicky pre babatko ked sa to potvrdi. Dufam,ze sa potvrdi,ze som tehu. Sice sa trochu aj bojim toho a to strasne,ale to hadam kazda sa bala. Neviem,si pripadam jak mimozemstanka :grinning: :grinning:
13. jan 2016 o 17:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2016 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasha25 Ahoj, fajčenie je u každého individuálne, ja som pred tehotenstvom vyfajčila 10-15 cigariet denne, keď som otehotnela, išla som za lekárom a on mi povedal, že pokiaľ si raz- dvakrát dám jednu cigaretu za týždeň, a mám na ňu veľkú chuť, že je lepšie si zapáliť ako nefajčiť vôbec. Po prvé preto, lebo si to vyžaduje organizmus, že telo môže dostať väčší šok a môže to ublížiť ešte viac ako byť bez tej jednej cigarety raz začas.Samozrejme nevyfajčiť balík za deň ale sem tam ak sa tá chuť už skutočne nedá vydržať.
23. mar 2016 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok