• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Farbenie vlasov v tehotenstve

6. júna 2017 
@zuznicka7101 Nič sa mu nestane. Nemá sa mu čo stať. Nemá sa k nemu ako tá farba a tie látky v nej dostať. Chápeš? Dieťa je s tebou spojené pupočnou šnúrou cca od 4.-5.tt, vyživované je cez pupočnú šnúru - tam sa nemajú tieto látky ako dostať. Ja mám dve zdravé deti - nikdy som podobné veci neriešila. :wink:
27. sep 2016 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evittam dobre dakujem za radu :blush:
27. sep 2016 o 19:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuznicka7101 no jasne. A ked je mesiac v levovi, tak sa odporuca podstrihnut ich, aby zhustli a zosilneli.
27. sep 2016 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michi200 ahoj prosim ta vies mi poradit kde kupit matrix farbu? Chyta ti farba podla obrazku na obale alebo treba miesat 2-3 odtiene? Som len v 2tt a musim priznat ze niektore farby priserne pachnu, drazdia oci a sliznicu a nehovorim o farbach za 1 eur..a nerada by som ich pouzivala pocas tehu :slight_smile: dakujem za radu :slight_smile:
2. okt 2016 o 08:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja kupujem Matrix Colorinsider, je to super farba na olejovej báze, bez amoniaku. Nesmrdí, neštípe a ako jediná, ktoré som vyskúšala, chytá ako na obrázku (ale musíš mať podobný odtieň ) ja kupujem cez glamot.sk
2. okt 2016 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henya k farbe musíš kúpiť ešte Colorinsider oil cream developer mieša sa to 1+1
2. okt 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michi200 dakujem velmi pekne :slight_smile: vyskusam...:wink:
2. okt 2016 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henya a ešte ma napadlo, je to profesionálna farba, kt. sa používa v kaderníctva. Ja používam odtieň 9N
2. okt 2016 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michi200 michi a ktory colorinsider oil si k tomu kupujes? 3, 6, ci 9%
3. okt 2016 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henya no ja mám 6 percent 20 vol. vyrastajú mi dosť šedivé vlasy a chytá super. Ale vyber si podľa toho, čo sa uvádza aj na stránke a aký typ ty potrebuješ:
10 Volume - Zosvetlenie 1 úrovne:
· Ak chcete obnoviť farbu od polovice dĺžky
· Farbenie na rovnakej úrovni alebo stmavenie
20 Volume - Zosvetlenie 2 úrovne:
· Na pokrytie šedín
30 Volume - Zosvetlenie 3 úrovne:
· Ak chcete získať maximálne zosvetlenie
3. okt 2016 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henya a na tejto stránke je pekne vidieť vzorky vlasov jednotlivých odtieňov
https://www.perfectstyleshop.de/navi.php?qs=Matrix+Color+Insider
3. okt 2016 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michi200 dakujem pekne, ano tiez som myslela ze tu 20tku lebo mi vyrastaju sedive :slight_smile: takze pojdem do nej...dufam, ze mi pekne chyti hehe...:slight_smile:
4. okt 2016 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henya no ja som prvýkrát pre istotu nefarbila len jeden prameň, ktorý nie je až tak vidieť. Odtieň chytil super, potom som farbila všetky vlasy :slight_smile:
4. okt 2016 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michi200 :grinning: :grinning: tak ja to risknem s celou hlavou haha :grinning: a ked mi odtien nesadne, o mesiac skusim iny...Farbim kazdych 5 tyzdnov..
4. okt 2016 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozem pouzivat Palette Color na 24 umyti v tehotenstve? Standardne som si davala 1x/mesiac. Dakujem :wink:
26. dec 2016 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evittam dovolim si oponovat s tym ze farby obsahuju tazke kovy kt sa cez pokozku hlavy vstrebavaju do tela.
Avsak neexistuju vyskumy kt by potvrdili skodlivost farieb a vplyv na dietatko.
26. dec 2016 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janduska pytala somsa nato gynekologa CAR aj lekara ked sa potvrdilo tehu. Povedali ze v pohode. Palette sampon 24umyti som pouzivala roky a teraz syoss sampon, v pohode ze farby sa uz teraz take agresivne nerobia. Skor by som sa vyhla silnemu odfarbovaniu ci trvalej.
26. dec 2016 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja akurat cakam kym pojdem zmyt farbu z hlavy. Raz za cas neuskodi ved nefarbis vlasy kazdy den. Lekar mi tiez nezakazal, pytala som sa.
26. dec 2016 o 18:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A este jedna vec. Kazda farba obsahuje aspon stipku amoniaku, aj ked tvrdia, ze nie, mozno okrem samponovych.
26. dec 2016 o 18:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V klude. Aj kazde 2tyz. Maly je zdravy
26. dec 2016 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janduska ahoj ja mam 3deti a prikazdom som si farbila a nic sa nestalo :0)
26. dec 2016 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dakujem za rady a vlastne skusenosti :slight_smile:
27. dec 2016 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuusfatum Existuju aj take co tazke kovy neobsahuju,ani ftalaty,parabeny a podobne. Netreba pouzivat sajrajty a hotovo.:wink:
27. dec 2016 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mozes aj normalnu farbu. naozaj to neskodi. maly je ok, zdravy a dost pokrokovy vo vnimani. myslim si, ze vela veci je iba bububu
27. dec 2016 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v stvrtom mesiaci a chystam sa vlasy nahennovat. Zaciatkom roka bo zosvetlene, potom zase zafarbene na tmavo a teraz to je taka velmi divna farba takze s tym musim nieco robit:D Hennu som este nikdy neskusala ale pride mi to vhodnejsie a lepsie riesenie. Dlhsie vydrzi ako obycajna farba ktora uz po 2 mesiacoch vybledne a moze sa farbit zase. Dufam ze sa potom uz do kinca tehotenstva nebudem musiet mojimi vlasmi zapodievat:D
6. jún o 06:41  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok