Farbenie vlasov v tehotenstve

uska
29. dec 2006

ahojte,
chcela by som sa vas spytat,aky mate nazor na farbenie vlasov v tehotenstve.moze to nejako poskodit babatko? moja kadernicka pouziva farbu bez amoniaku. a ako je to s melirom? ake mate skusenosti?

vavka33
29. dec 2006

JA si vlasy farbim,nemalo by to babenku uskodit,ale aby som bola kludne prvy trimester som si ich nefarbila.Nie koli samemu ucinku farby,ale tym vyparom co pri tom dychas.

olinka6226
29. dec 2006

uska, ja si farbim vlasy, ale obmedzila som to na 3 farbenia za cele tehu... citala som, ze tie nove farby by nemali vplyvat na dietatko, ale clovek nikdy nevie... len prestat si farbit uplne nemozem. robim v modelingovej agenture a odfarbujem si vlasy na blond. by som vyzerala strasne... takze asi tak

vavka33
29. dec 2006

Ja som si ich farbila dva krat.

viamka
29. dec 2006

no ja rozhodne nie som kadernicka, ale ako "superrmatka cakatelka" som sa o to v tehotenstve zaujimala tiez, predsa len, co si budeme nahovarat, je to chemia!!!
kadernicka ma ubezpecila, ze v sucastnych trendoch sa melir - zosvetlovanie na amoniakovom principe ani farbenie nerobi az na pokozku a ked aj, neprechadza do krvy = je uuuuuuuuuplne neskodne...

sukromna rada, je dolezite, aby si sa citila pekna a teda v poho!

bublinkajasminka
29. dec 2006

noooo holky - toto som so svojím milovaným kaderníkom vševedkom Peťkom dáávno preberala a vraj tooooľko mamin tehu k nemu chodí - takže nebude problém a to sa teším lebo ja sa farbím každý mesiac - pravidelne k nemu chodím a bez toho by som bola otrasná

uska
autor
29. dec 2006

ahojte,
dakujem pekne za odpoved. ja som tiez cakala kym prejde prvy trimester.
vavka,ten kocik co mas v albume, to je trojkolka? ja by som velmi chcela trojkolku, uz mam aj nejake predvybrane,len citam rozne nazor,ci trojkolka ano alebo nie. vraj je menej stabilna,ale neviem,ci tomu verit.

ladida.l
29. dec 2006
mamacat
29. dec 2006

ja som bola u kadernicky v 8tt. tiez mi hovorila ze moderne prostriedky nemaju az tak velke mnozstvo skodlivych chemikalii. Mne robila melir a vysvetlila mi ze farbu nedava na pokozku hlavy. Mne skor vadili tie zapachy v kadernictve. nemali tam dobre vyvetrane a bolo mi zle.

bellasandra
30. dec 2006

Ahojte , ja som sa v tehotenstve odfarbovala z čiernej na blond a pohoda. 🙂

lara1znk
30. dec 2006

Ja som si tiez farbila vlasy pred 2 tyzdnami a budem v tom pokracovat. Myslim ze to nejako velmi nemoze skodit, dnes uz by tie kozmeticke pripravky mali byt nezavadne. Presne ako pise mamacat skor ta vona farby mi vadi, ale ja som si farbila sama doma tak som si aj vyvetrala hned.

olinka6226
30. dec 2006

jej lari ty si tehu, blahozelam 🙂

lara1znk
30. dec 2006

dakujem olinka 🙂 , uz nas je tu viac junoviek, mozno sa coskoro pridaju dalsie

vedvies
30. dec 2006

ja som sa na to pytala svojej kadernicky a povedala ze v pohode - dala mi menej agresivnu farbu. Ale citala som, ze caste farbenie nie je velmi vhodne, lebo to prechadza do organizmu. Mne osobne skor vadila tiez ta vona ci zapach?

loren
30. dec 2006

aj ja som si farbila vlasy ,myslim ze to neskodi keby hej tak by to na tej farbe museli zdoraznit . akurat moze farba inak chytit alebo sa rychlo vyzmyva

melory
30. dec 2006

ano ide chemia cez kozu do krvy a k babu.

lara1znk
30. dec 2006

loren, na tom asi nieco bude, farba mi chytila trosku divne, ale ja mam dost tmave vlasy a skusala som iny odtien tak neviem cim to bude,
urcite sa budem snazit farbenie obmedzit pocas tehotenstva, ale uplne sa to neda, bola by som sedivka do jula

vavka33
30. dec 2006

FArba chyta inak pocas tehu.Je to hormonmi.Aj pocas menzesu je to tak a napr.trvala nechyti niekomu vobec-osobna skusenost.KAdernicky sa aj pytaju ci nemate menzes,vtedy vam vlay nezafarbia alebo neurobia trvalu-teda aspon tie co poznam ja 😀

melory
30. dec 2006

samponove farby vydrzia nad 20 umyti a tie su bez tych nebezpecnych latok.

titkovamiriam
30. dec 2006

No ja som si vlasy farbila asi tri tyzdne po porode,a teraz minuly tyzden,konecne mi prestali padat tak som si trufla-zatial pohodicka.

danii
30. dec 2006

uska, ja som mala pocas tehu melir kombinovany s farbou, dokonca viac krat... a v pohode. farby su uz citlivejsie, nie je to nic skodlive 😉
a hned na zaciatku som sa aj tak pre istotu pytala lekarky a odsuhlasila. takze kludne mozes 😉 🙂

melory
30. dec 2006

😨

uska
autor
31. dec 2006

ahojte,
tak uz som zafarbena, kadernicka mi dala sampon-farbu, co neobsahuje amoniak, vraj je to neskodne. danii,ta tvoja mala je straaasne zlata.
prajem vsetkym prispievatelkam vsetko len to najlepsie v novom roku.

emjee
23. máj 2007

tini • 1d • 23. máj 2007 o 10:49
Co si myslite, mozno si popri kojeni dat nafarbit vlasy? Sive vlasy mame v genoch a uz som sediva az strach! Alebo aj chemikalie z farby nejako prechadzaju do mlieka?

zgurkaa • 2d • 23. máj 2007 o 11:10
Ahoj. Ja som si mesiac po porode dala robit melir a v pohode. Doteraz je Michaelka plne kojena. Neviem ako to je s farbou. Ale citala som, ze jedno farbenie neskodi. Skodia len starsie farby, ktore obsahovali amoniak. 🙂

riuska • 1d • 23. máj 2007 o 16:48
ja som si aj pocas tehotnosti farbyla vlasy, samozrejme s farbou bez amoniaku, tak urcite si mozes aj ked kojis - je to to iste 🙂 ja mam uz tiez kupenu farbu 🙂 dokonca aj na obocko 😀

vikuska • 1d • 23. máj 2007 o 17:29
ahoj tini,ja mam tiez ten problem so sivymi vlasami.Tiez musim farbit.Farbila som aj pocas tehotnosti aj ked som kojila a v pohode.Niekde som citala,ze to vobec neskodi a neprenika do mlieka.

titkovamiriam • 3d • 23. máj 2007 o 20:04
niekde sa o tom debatovalo no prispejem aj sem .ja som si farbila aj tehotna a aj teraz ked kojim 😀 ,ved chcem pekne vyzerat 🙂

leva • 2d • 23. máj 2007 o 20:10
Ahoj kocky,aj ja som si pocas teho farbila vlasy pouzivala som miesto farby tie sampony,nie tie sacky ale tie krabickove ako farba,ale pocula som ze teraz su uz farby ktore neskodia takze si myslim ze v pohode

miriamka
12. okt 2007

Baby,takze farbenie vlasov by nemalo vadit?Ani melir?

monca301
12. okt 2007

ahoj. Ja som si v tehotenstve farbila vlasy asi 4krat. Mojmu syncekovi to vobec neuskodilio a to som si naposledy farbila mesiac pred terminom. Nemusis mat strach. Vela stastia 🙂

miriamka
12. okt 2007

Dakujem,lebo chcela by som si dat melir ale neviem ci to by uz nebolo prilis,ci nemam len sampony na farbenie pouzivat teraz 😒

moncika15
12. okt 2007

ja som prave citala v mamatata.sk ze v ziadnom pripade sa nesmu vlasy farbit. hlavne koli vyparom ale aj koli inej vyslednej farbe 😒. pravdupovediac neviem si predstavit 9mesiacov bez farbenia 😖 ale v prvyx mesiacox si urcite nebudem farbit...

certica
12. okt 2007

tak ja sa v pondelok chystam tiez na farbu a pravdepodobne aj melir, mozno skoncim nakoniec len pri sampone 😀 . nic netreba prehanat (zas sa nefarbi clovek kazdy tyzden), ale ani robit zo vsetkeho vedu a horory

certica
12. okt 2007

skor som zvedava na ten vysledok, ci to chyti nejak normalne a nebude treba zachranovat dalsimi zasahmi 😲 😀

gabbi
12. okt 2007

Holky v dnesni dobe uz to nebezpecne neni - slozeni barev neni takove svinstvo jako kdysi.
Jediny pruser je, ze Vam opravdu barva muze chytit trosku jinak nez pred tehu.
Zrovna za chvili razim na barvu a melir🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre