Farbenie vlasov v tehotenstve

uska
29. dec 2006

ahojte,
chcela by som sa vas spytat,aky mate nazor na farbenie vlasov v tehotenstve.moze to nejako poskodit babatko? moja kadernicka pouziva farbu bez amoniaku. a ako je to s melirom? ake mate skusenosti?

evittam
27. sep 2016

@zuznicka7101 Nič sa mu nestane. Nemá sa mu čo stať. Nemá sa k nemu ako tá farba a tie látky v nej dostať. Chápeš? Dieťa je s tebou spojené pupočnou šnúrou cca od 4.-5.tt, vyživované je cez pupočnú šnúru - tam sa nemajú tieto látky ako dostať. Ja mám dve zdravé deti - nikdy som podobné veci neriešila. 😉

zuznicka7101
27. sep 2016

@evittam dobre dakujem za radu 😊

jersey87
27. sep 2016

@zuznicka7101 no jasne. A ked je mesiac v levovi, tak sa odporuca podstrihnut ich, aby zhustli a zosilneli.

henya
2. okt 2016

@michi200 ahoj prosim ta vies mi poradit kde kupit matrix farbu? Chyta ti farba podla obrazku na obale alebo treba miesat 2-3 odtiene? Som len v 2tt a musim priznat ze niektore farby priserne pachnu, drazdia oci a sliznicu a nehovorim o farbach za 1 eur..a nerada by som ich pouzivala pocas tehu 🙂 dakujem za radu 🙂

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henya
2. okt 2016

@michi200 dakujem velmi pekne 🙂 vyskusam...😉

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henya
3. okt 2016

@michi200 michi a ktory colorinsider oil si k tomu kupujes? 3, 6, ci 9%

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henya
4. okt 2016

@michi200 dakujem pekne, ano tiez som myslela ze tu 20tku lebo mi vyrastaju sedive 🙂 takze pojdem do nej...dufam, ze mi pekne chyti hehe...🙂

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henya
4. okt 2016

@michi200 😀 😀 tak ja to risknem s celou hlavou haha 😀 a ked mi odtien nesadne, o mesiac skusim iny...Farbim kazdych 5 tyzdnov..

janduska
26. dec 2016

Mozem pouzivat Palette Color na 24 umyti v tehotenstve? Standardne som si davala 1x/mesiac. Dakujem 😉

tuusfatum
26. dec 2016

@evittam dovolim si oponovat s tym ze farby obsahuju tazke kovy kt sa cez pokozku hlavy vstrebavaju do tela.
Avsak neexistuju vyskumy kt by potvrdili skodlivost farieb a vplyv na dietatko.

luci1983
26. dec 2016

@janduska pytala somsa nato gynekologa CAR aj lekara ked sa potvrdilo tehu. Povedali ze v pohode. Palette sampon 24umyti som pouzivala roky a teraz syoss sampon, v pohode ze farby sa uz teraz take agresivne nerobia. Skor by som sa vyhla silnemu odfarbovaniu ci trvalej.

ebi88
26. dec 2016

Ja akurat cakam kym pojdem zmyt farbu z hlavy. Raz za cas neuskodi ved nefarbis vlasy kazdy den. Lekar mi tiez nezakazal, pytala som sa.

ebi88
26. dec 2016

A este jedna vec. Kazda farba obsahuje aspon stipku amoniaku, aj ked tvrdia, ze nie, mozno okrem samponovych.

lianka123
26. dec 2016

V klude. Aj kazde 2tyz. Maly je zdravy

hors
26. dec 2016

@janduska ahoj ja mam 3deti a prikazdom som si farbila a nic sa nestalo :0)

janduska
27. dec 2016

Dakujem za rady a vlastne skusenosti 🙂

evittam
27. dec 2016

@tuusfatum Existuju aj take co tazke kovy neobsahuju,ani ftalaty,parabeny a podobne. Netreba pouzivat sajrajty a hotovo.😉

lianka123
27. dec 2016

mozes aj normalnu farbu. naozaj to neskodi. maly je ok, zdravy a dost pokrokovy vo vnimani. myslim si, ze vela veci je iba bububu

alfirin17
6. jún 2017

Ja som v stvrtom mesiaci a chystam sa vlasy nahennovat. Zaciatkom roka bo zosvetlene, potom zase zafarbene na tmavo a teraz to je taka velmi divna farba takze s tym musim nieco robit:D Hennu som este nikdy neskusala ale pride mi to vhodnejsie a lepsie riesenie. Dlhsie vydrzi ako obycajna farba ktora uz po 2 mesiacoch vybledne a moze sa farbit zase. Dufam ze sa potom uz do kinca tehotenstva nebudem musiet mojimi vlasmi zapodievat:D

denulaaa111
15. dec 2017

@mamacat a narodilo sa zdrave mimi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre