• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gynekológ predpísal liek, ktorý sa v tehotenstve nesmie. Čo s tým?

14. októbra 2008 
Stalo sa vám už, že vám doktor gynekológ predpisal liek, ktorý sa podla príbalového letáku neodporúča užívať v tehotnosti?
Mne sa čosi podobné stalo keď mi tvrdlo brucho. odporučil mi kupiť si magne B6, no-spa a ten tretí Guajacuran. nemyslím, že by bola v chyba v lekárovi, len sa chcem spýtať ci s čímsi podobným máte skúsenosť a ako ste ju riešili.
11. okt 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten guajacuran mas na ulludnenie? ake mas probl.? ten neber, skus to vystriedat nej. cajikmi
11. okt 2008 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Guajacuran som brala aj ja pri oboch tehu a pohoda. Dr. ked mi to predpisoval, tak ma upozornil, ze ani nemam citat pribalove letaky, ze sa to bezne dava aj v nemocniciach priamo do zily a podobne. Takmer na ziadnom liecive nemas napisane, ze je vhodne v tehu. Kto by si take testovanie zobral na triko?? Tak isto som pri oboch tehu v prvych mesiacoch uzivala Torecan cipky a na tych je to tiez. Drzim palce :wink:
11. okt 2008 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
to mam proti tvrdnutiu brucha...ale tak uzivam tie dva magne b6 a no-spa a uz netvrdne tak snad je to v poriadku...ja ked nemusim tak lieky nejem vobec....
12. okt 2008 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaahojte baby..ja som už v 38tt a stále beriem magne b6 - jednu denne predpiiisal mi to lekááár a chcem sa opýtať či by som ich už nemala vysadiť ..ved už nepotrebujem magnezium...ved už je načase porodiť....či ako to je????
12. okt 2008 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jajka myslim, ze cim blizsie k terminu, tym lepsie je to pre babatko :wink: Aj ked pre teba urcite nepohodlnejsie
12. okt 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
goodsusie mne sa to tiez stalo, ale viaceri lekari ma ubezpecovali, ze vlastne tie lieky neuskodia, to len vyrobcovia sa takto nadmieru chrania :wink:
12. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieruna - ved keby som ho nevysadila nepredlžuje sa mi čas pôrodu???? to si mala na mysli ked si napiisala nepohodlnejšie????
13. okt 2008 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajka nieee nepredlzuje :wink: Ked sa to uz raz rozbehne, tak tam je magneb6 maly panko :grinning: Nepohodlnejsie som myslela ze uz je tebe teraz ked mas velike brucho a ze by si sa ho rada zbavila.
13. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierunka - jaaaaaaaaaaj tak ....no lebo mi bolo povedanééé že magnézium spomaľuje sťahy....udržiava maternicu v kľude....
14. okt 2008 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok