Hlučné prostredie v tehotenstve. Kedy s tým prestať?

danciacik
18. jan 2008

Ahojte. Ktorá z Vás má osobnú skúsenosť respektíve mi vie poradiť do ktorého týždňa tehotenstva sa môže chodiť do hlučného prostredia. Nechcem totiž uškodiť bábätku a sme s manželom pozvaní na 2 plesy a jednu diskotéku a ja teraz neviem, či mu neuškodím.

junovka
18. jan 2008

ja by som nechodila vobec 😀 😉 , nakolko som mala rizikove obe tehu.

Ak nemas ziadne problemy, tak este v tomto tt mozes 😉

danciacik
autor
18. jan 2008

No rizikové nemám, zdravotne som úplne v pohode. Netrápi ma to len tento týždeň ale aj do budúcna, lebo tie plesy sú o pár týždňov neskôr.

tatiana82
18. jan 2008

ja som bola na jednej vychodnarskej svadbe a tam bolo asi 5 tehotnych a kazda uz mala velke brusko. tusim ze ani jedna netancovala ale vydrzali tam dost dlho... tak asi zalezi len na tebe

magg
18. jan 2008

ja som mala rizikove a chodila som do spolocnosti az do konca tehu, dokonca prve 4 mesiace mi nebolo zle len v zafajcenom prostredi, pricom som nefajciarka a mimo tehu mi vzdy cigaretovy dym vadil 😀

julia225
18. jan 2008

jasom bola fajciarka, ale prve mesiace mi dym vadil, potom nie... 😉 na disci som chodila, kedze som na jednej do 5teho mesiaca skoro.... pracovala... potom posediet si... ale malo, nechcela som byt v dyme a bola som tehotna v lete, vsetky zabavy a podujatia von som absolvovala, az na o ze svojim zivanim od 22hej hodiny som uspavala vsetkych naokolo... 😝

roxy
18. jan 2008

viem ze moja sesternica bola naposledy na diskotéke asi v 39týždni...o dva dni nato porodila 🙂

julia225
18. jan 2008

😀 😝

lenkalienka4
18. jan 2008

ja som pracovala v hlucnom prostredi do 7 mesiaca a vsetko je chvalabohu o.k

alionuska
18. jan 2008

Podla mna zalezi na tebe.Ja by som do zafajcenej miestnosti urcite nesla,lebo to ze ten dym dychas urcite posobi na tvoje babatko. 😒

zuzidr
18. jan 2008

ja som tiež bola na plese asi v 5mes. a potom som mala 4.6 termín a 2.6 som mala ísť na svadbu,tak som išla ešte dr.mi povedal nech si zatancujem,že budem lahšie rodiť 😀 tancovala som,taška do pôrodnice čakala v aute,a ja som porodila až 9.6 😀 😀 všetko bolo ok 😀 😀

danciacik
autor
18. jan 2008

ďakujem všetkým kočkám za rady. Mne tak nejde o ten tanec ale či ten hluk tomu drobcovi neuškodí. Ale potešili ste ma - tak sa ešte pôjdem vyzabávať. 😉

nathalie111
18. jan 2008

ja som bola zhruba v piatom mesiaci na letnom hudobnom festivale...a mala ma hudbu rada... 😉

julia225
18. jan 2008

nemyslim si.... moja mala ma teda hlasny odchov od brucha doteraz.... hudba na plne gule ako sa tomu hovori..... ked dakto stisi, tak poviem pridaj nepocujem, ale sluch je ok.... neprehanajte 😀

ada78
18. jan 2008

aj ja som bola v 5. mesiaci na svadbe. a dalsie 2 baby tam boli v 8. mesiaci. dokonca sme aj vsetky 3 tancovali a niektore sme aj robili soferov. 🙂
ja osobne do 2 rano. 🙂

sicilia79
18. jan 2008

ja som celé tehotenstvo chodila na hokej medzi fans a malému to vôbec nevadilo, stále bol celý hokej v brušku kľudný. A ani z toho neohluchol 🙂

katka432
19. jan 2008

ja som sa cele zteho vyhybala zafajcenym priestorom,a to uplne...ale co sa tyka plesov a zabav,svadeb a podobne,pokial sa necitis zle,tak by ti to nemalo ublizit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre