Homeopatiká v tehotenstve. Máte niekto skúsenosti?

mariaz
29. okt 2008

Máte niekto skúsenosti s homeopatikami v tehotenstve? pomohli vám, nemôžu ublížiť, aké choroby ste nimi v tehotenstve liečili?

emjee
29. okt 2008

temy o homeopatikach pri porode:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... (tato je zavreta, ale tiez sa tam vela docitas)

katkaajurko
11. nov 2010

ahojte,chcem sa spytat- uzival niekto rozne homeopatika pocas tehotenstva? (nie vyslovene len koli porodu) ale na rozne veci...napriklad aj na kludny spanok?

irsina83
11. nov 2010

@katkaajurko kati ja som pouzivala, mala som dva krat nadchu a pouzivala som Coryzaliu a na kasel Stodal. a dr. ma este aj pochvalil ze dobre som spravila. kati na spanok si nedavaj nic, v rannom stadiu tehotenstva je normalne ze sa ti neda spat alebo ze mavas zvlastne sny, to patri k tomu. ja som to tak mavala...

luuca1
14. nov 2010

@katkaajurko ja som už vybrala 3 krabišku sedativu PC lebo trpím uzkosťami.... neviem či to pomáha alebo je to len placebo ale trošku to pomohlo.....doporučila mi to detská lekárka....aj lekárnička v lekárni

katkaajurko
14. nov 2010

@luuca1 ano ja som to zistovala kade tade a je to chvaaalabohu povolene-lebo mne to zabera 😅 tiez trpim uzkostami a obavami...

luuca1
14. nov 2010

@katkaajurko to fakt?? ale asi len teraz počas tehu nie?? ja mám panickú poruchu už 6 rokov takže teraz počas tehu sa to zhoršilo....

katkaajurko
14. nov 2010

@luuca1 ano pocas tehu...normalne len ked mam velke stresy ale to viem zvladat aj bez liecby...ale takto to bolo tazsie..ale ten sedativ pc mi pomaha....

lili153
16. okt 2011

ahojte!ja idem na KET a kedze sa bojim ze to zasa nevinde a musim stale mysliet na to ze to nebude dobre chcem zacat brat Sedatif PC ale bojim sa ci to neublizi ,a nie len koli strachu ale aj koli tomu ze som strasne nervozna a rozhadze ma kazda hlupost a tak sa bojim aby sa mi babatka uchytili ked nebudem v pohode!co poviete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre