Horúci kúpeľ v tehotenstve. Môže to škodiť bábätku?

mimumuska
30. nov 2008

mate niektora skusenosti s horucim kupelom v tehu? som v 6tt a doteraz som vobec nevedela, ze sa nesmiem kupat v horucej vode..a teraz sa bojim, ze som malickemu ublizila...je tu niektora, ktora bola na tom podobne ako ja a napriek tomu ma zdrave babatko? dakujem

iva1009
13. jan 2015

@druhe wow :D tak prechadzka dnes uz bola takze skusim asi vanu a hned smanezelom :D

cajori
1. feb 2016

Som tehotna 1tizden mozem si dat horuci kupel max 30,min dakujem

cajori
1. feb 2016

Som 1 tizden tehotna chcela bi so. Sa spitat ci si mozem dat horuci kupel ak to nebude skodid babetku max ci mozem sa kupat v horucej vode ak som 1tizden tehotna dakujem

thcteta
6. júl 2016

Ahooooj práve ležím vo vaničke. Užívam si ju aj dvakrát týždenne a medzitým chodím ešte dvakrát do týždňa plávať. Som v 30t a všetko je ok. Milujem teplé kúpele ,dávam si doň ešte aj levanduľový olejíček na ukľudnenie.

anickaantonio1
5. feb 2017

@angi1707 mozem sa spytat na tu horuxu kupel ci to pomaha vyvolat porod? Lebo uz som mala porodit lem se jej dajak nechce von a velo ludi mi hovori naj idem a spravim si horuci kupel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre