Je bezpečný kolotoč v tehotenstve?

mechurik
30. okt 2009

moj priatel si mysli, ze som prehnane starostliva, ked nechcem ist v zaciatku stadia tehotenstva na kolotoc, a este mi to dorazil, ako videl nejaku "uzasnu babu, ako v 6tom mesiaci tehotenstva sportovala" . To, ze sa kupem, a sexujem mi nevadi pri tehotenstve, su baby, ktore su prehnane haklive na to , ze su tehotne, ja nie, ale prosim ako sa mam postavit jednoducho k takymto prehnanym poziadavkam typu kolotoc a pod?
vsak to nie je bezpecne?

gloria78
30. okt 2009

osobne kolotoč považujem za nebezpečný pre všetkých, ale je to o tom ako sa cítiš. ak by som mala byť celú jazdu nervózna či si nejako neublížim, nešla by som tam. ja som počas jedného tehotenstva ešte v 7. mes. kopala krompáčom okolo chalupy (bez výčitiek, dobre som sa cítila) a počas iného bola od 3. mes. PN. je to individuálne a odkazujem ml. pánovi aby bol vďačný za to, že má takú starostlivú budúcu mamičku svojho dieťatka 😉

bejca
30. okt 2009

ahoj mechurik 🙂 sice ti asi moc neporadim ... ale mne doki jasne povedala ziadny sport a hlavne nie zadny adrenalinovy 😅 sex som mala zakazany skoro cele tehu - ale to asi koli veku 😉 - kupat som sa nesmela vobec a ani ziadna vrela voda pri sprche .... co sa cestovania tyka tak myslim ze zalezi hlavne od doki ako rozhodne .. mna pustila na dlchsiu cestu autobusom po prehovoreni 😉 ale asi letet by som si netrufla 😉 lietanie , kolotoc a pod. a hlavne ten adrenalin ktory sa tvori v tvojom tele .... sposobuje podla mna vplivy a zmeny tlaku ktore dietatku nerobia dobre nakolko jemu aj rychlejsie bije srdiecko a potrebuje klud a pokoj v brusku a nie stres a " nadhadzovanie " 😉 neviem ako inak to napisat 😉 ale isto chapes 😵 a to ja teda tiez nepatrim k nejakym co su prehnane tehulky 😉 a ani natahovat by si sa moc nemala 😉 pekne tehulkovanie 😵

prez
30. okt 2009

mechurik mechurik ☹ len pre vysvetlenie, nikoho som nenutil ist na kolotoc. Spytal som sa ci by sa milacikovi nepacil vecer na tych holandskych kolotococh. Stacilo povedat nie, nebudem riskovat. Ja tiez nie som predsa blazon aby som tlacil milovanu osobu s milovanym potomkom do niecoho nebezpecneho ! A to ze som videl sportovat zeny v gravidite bolo iba konstatovanie, holy fakt, nic viac.Davali to v TV. Dokonca o gravidite. Nic co by som ocakaval, ze bude prevadzkovat aj moja mila. TAKZE, ZIADNE TAKETO POZIADAVKY NEBOLI. 🤐

Gloria som vdacny a vzdy budem.

Ja mam otazku. Ma tehotenstvo vplyv na sluch ???? 🙂 joke (inak uzasna som vobec nespomenul, uzasnu zenu uz mam)

Milujem ta mechurik

A teraz ma mozete ukrizovat. ☹

gloria78
30. okt 2009

prez-fúha, to zas nie, to potom aj ostatných tebe podobných a tých je po svete neúrekom. a to by sme tu my, nežné stvorenia ostali na všetko samy.
držkajte sa obaja, či vlastne traja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre