Je farbenie vlasov a umelé nechty v tehotenstve ok?

silvi07
21. feb 2007

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať ako je to s farbením vlasov počas tehu, či áno či nie, či nie je problém chodiť na kozmetiku počas tehu a tiež či nejakým spôsobom nemôžu umelé-gelové nechty vadiť. Nikde som odpovede nenašla.ďakujem.

miss
21. feb 2007

nic sa Ti nestane ak si zafarbis vlasy už sa to tu niekolkokrat preberalo 😀 to by si potom vsetky tehotne nesmeli ani dýchat ten znecistený vzduch ci jest tie "ečkove" jedla ;)

erika153
21. feb 2007

silvi ja som si farbila vlasky pocas tehu a nie raz... takze si nemyslim ze to skodi, podla mna je to len predsudok a moja kadernicka mi vravela ze to urcite niekedy skodilo ked boli farby na vlasy agresivnejsie a menej kvalitne 😉

rainbow
21. feb 2007

ja som sa celý čas nefarbila, ale v sobotu mi dala bezamoniakový kvalitný ton.šampon na vlasy a mám ich pekné lesklé,radšej si kup drahšiu ale máš kvalitu

sue
21. feb 2007

Silvi, farbenie vlasov určite nevadí...geláče neviem - teda neviem ako je to s UV lampou v ktorej gel tvrdne...

nutka
21. feb 2007

Silvinka moja,
tak ja som si to tiez myslela ,ze to neskodi a nic sa nemoze stat!A den pred Silvestrom som sla do kadernicky dat si zafarbit vlasy,samozrejme nechcela som experimentovat, ale klasika moja blond farba uz overena!A vypalilo to tak ze som tam presedela 4 hodiny a zachranovala mi co sa dolo......chytilo mi to na hnedo,ale tak ze som sa rozplakala a bolo to hnusne!!!! 😝 Nakoniec to preriedila melirom,a doma som plakala dalej a nechcela sa ukazat nikomu.... 😎 uz len cakam,kedy bude drobec von a pojdem opat na blond.
Tak to je moja skusenost....nikdy víc....

susika
21. feb 2007

nutka nepanikár. no tak budeš ako tehulka hnedovlasá a potom budeš opäť blond.aspon budeš mať zmenu nielen na postave ale aj na hlave🙂)))

bluff
21. feb 2007

nutka a preco ti nechytila tvoja farba? ja som si dala zafarbit a ziadna zmena 😕

certica
21. feb 2007

to chytanie farby je individualne, ale je pravda, ze vplyvom zmeny hormonov naozaj mozu vlasy reagovat odlisnym sfarbenim, vacsinou farba nechyta tak intenzivne, ako za normalnych okolnosti.
aj preto sa napriklad neodporuca navsteva kadernictva v case MS 😉

martinka211
21. feb 2007

Ahojte 🙂 tak ja som dnes bola u kadernicky na farbenie a melir a chytilo mi to skvele tak ako vzdy 😀

certica
21. feb 2007

tak, ako je niekomu blbo a iny sa citi skvele, niekomu sa plet zhorsi, inej doslova ziari.... tak je to aj s vlasmi a pod.
hormony su skratka divocina 😀

nutka
21. feb 2007

sak to ,aj ma upozornila ze sa to moze stat ale nemyslela som ze prave mne 😀 ....asi male nechcelo maminku blondínku 😠 ....a vyrazky mam aj ja co som vobec nemavala......no ale to je asi vsetko co mi vadi na tehulkovani... 😝

ivka07
21. feb 2007

ja som si farbila vlasy tento víkend a dopadlo to dobre. Tiež mi vravela kaderníčka že teraz su farby kvalitne nie ako kedysi. A plet ta sami zhorsila a nemám ju vobec peknu cakam ze po porode sa to zlepsi.

mirka4
21. feb 2007

baby a ako to je s virivkou na nohy? Nevadi to?

erika153
21. feb 2007

mirka 😀 kludne ich tam daj 😉

certica
21. feb 2007

nohy su dlhe 😀 - takze len chodidla alebo az po stehna..? 😀

maaja
21. feb 2007

ahojte, bavite sa o farbeni vlasov ? ja som sa cele tehu farbila a v pohodke, naposledy vcera 🙂)

maaja
21. feb 2007

no a ako je to s tymi gelacmi ? lebo to som tiez dlho mala, nemam ich asi tri mesiace ...

mirka4
21. feb 2007

dobre som rada, lebo drahy sa ma to pytal, lebo ze neni vhodne ked sa vazis, na tych elektrickych vahach ci ake su to. Tie super moderne co su, lebo je tam nejake magneticke vlnenie ci ziarenie ci co. No chytry zase proste.
A s tňfarbenim to sa moze, ja som sa davala v 16 tt a v pohode vsetko. Ale zevraj lepsie farba chyta v poslednom trimestri. Nevime co je na tom pravdy.

mihalicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika153
21. feb 2007

mirka? 😕 😕 ja som sa vazila kazdy den 😎

maaja
21. feb 2007

mirka, ja sa na tej elektrickej vahe vazim stale 🙂

mihalicka - solarko asi nie ! a mam pocit ze to aj pisu vseobecne o solarkach, ze ked si tehu tak ne

erika153
21. feb 2007

no ale solarko sa tusim nesmie alebo aspon neodporuca tweraz neviem presne.. 😅

erika153
21. feb 2007

maaja citas mi myslenky? 😀

katusha
21. feb 2007

to je vraj hlupost, ze sa vlasy v tehotenstve nemozu farbit, ja som si doteraz farbila jedenkrat, a v pohode 🙂 ale moze sa stat, ze farba chyti inak akoby sme si priali, ale za to uz môzu hormony. ale babatku to neskodi, mozno naozaj kedysi ked tie farby boli prilis agresivne.
s tymi gelovymi nechtami teda netusim, ale z tej UV-lampy urcite ide nejake ziarenie 😒

maaja
21. feb 2007

erika, este nie ;)

isabela1
21. feb 2007

ahojte, s tym farbenim vlasov,ja som pocula,ze vlasy sa mozu farbit v tehotenstve ale len s farbou, ktora neobsahuje AMONIAK, alebo nejake prirodne farby.

silvi07
autor
22. feb 2007

ahojte, tak ďakujem za nazory, na melír sa asi objednám. A co tie gelove nechty? 😒 A ísť na kozmetiku na čistenie pleti dúfam tiež neuškodí, alebo ano?! 😒 😒

susika
22. feb 2007

ahojte. ja som tak dnes rozmýšlala, že mám des aká som bledá.tá moja kolegyna stále behá na solárko a je nahnednutá a stále ma porovnávajú ako bledulu (vlastne fakt, nech sa pozrú najprv na seba). ale chcela som len vedieť nejaké názory na tie samoopaľovacie prípravky, čo sa s nimi natierate viackrát a zakaždým ste tmavšie. či by ste to používali aj v tehu. alebo radšej nie, koli farbivám

erika153
22. feb 2007

silvi skus najst na googli nejake infosky zarucene od odbornikov lebo moze byt ze tie nechty by aj mohli skodit-no neviem. susika co ja viem? radsej by som neskusala tie pripravky, ved za chvilku je leto mozes sa opalovat a budes hneda. ja som cele tehu v lete stravila na kupaliskach a bola som hneda a lekar mi vravel ze bude mat babo aspon vela vitaminu d 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre