Klimatizácia a novorodenec. Ublížim tak bábätku?

simsonek
26. jún 2008

Ahojte maminy vie mi niekto povedať skúsenosti s klímatizáciou a bábätkom? Máme dom klimatizovaný no bojím sa aby sme niečo neviviedli nášmu čakajúcemu bábätku. 😲 .

47erik
8. jún 2015

@moni1412
-Len doplnujuca informacia .... Klimatizacia je skodliva kvoli vyfukovanym bakteriam , ale prave pre to sa klimatizacie maju cistit pred zaciatkom sezony kedy roztok vydenzifikuje klimatizaciu ... Skodlive je tiez ked klimatizacia fuka priamo na dieta a rovnako na dospeleho cloveka. Preto najidealnejsie je miestnost vychladit a potom v nej byt (vypnut fukanie).
-Ja osobne uvazujem nad mobilnou klimatizaciou ... zatial co budem v druhej miestnosti dam vychladit prvu a naopak ...

luslus
8. jún 2015

Klimu pustame v aute. Treba ju nastavit tak aby nefukala na babo (davame si ju my s muzom na nohy ale nam to nevadi a nic nam to nerobi),treba dat rozumny rozdiel medzi vonk. A vnutornou twplotou a samozrejme sa treba o klimu starat (cistenie,dezinfekcia)

illyria
18. apr 2016

Nemyslim, ze tehotna sa musi bat ako zaposobi klima na dieta. Ked ju nebudes mat na plne pecky, ale s citom, tak ti nemoze uskodit. Praveze dost pomoze. Ved tehotna by nemala byt v horucavach, potis sa vela. Podla mna je klima super prave pre tehulky, ak ju vedia pouzivat

deusa
25. jún 2016

Ahojte! My sme klimu nainstalovali tento rok...zapnutu ju mame treti den(nie v kuse) dnes som si vsimla ze malinky (4mesacny) ma zacervenane ocka.Stretli ste sa s niecim takym? Moze to mat z klimy?

ivca88
25. jún 2016

u klimi je dôležité aby bola vyčistena... (kazdy rok -dva')
lebo je tam mnoho bordelu, roztocov, bakterii ktore potom to dieťa dycha...
dospely na to až tak haklivy nie je, ale dieta ano...
my sme našu dlho necistili, takže ju nezspinam...
a ak mate vycistenu, tak samozrejme nemať to dieta v danej miestnosti..
a neodporuca sa ochladlzovat na vacsi ako 5° rozdiel...

ivca88
25. jún 2016

a v aute som mala teraz prvu kontrolu keďže je nové, dala som si radsej aj filtre pomenit...
a robíme to tak že predtym nez ideme z domu tak muz otvorí vsetky dvere na aute, potom po dvoch minútach ich zatvori a pusti klimu na 3...
a ked už prídeme do auta s malou tak tam je dobre a dame klimu na 1-ku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre