• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kombucha. Môžem piť v tehotenstve?

6. apríla 2016 
fuha, takze vseliek
29. jún 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi hej, ale samozrejme, že nazaberie okamžite :grinning:
29. jún 2007 o 21:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja som dojciaca mamicka, kombucha sa mi vydarila - z cierneho a zeleneho caju, preto zvazujem ci ju môzem pit. Myslim ze dva deci denne neuskodia mne, ale ani malej, ktora bude mat cochvvíla rok. Vrta mi vsak hlavou, vraj pôsobí detoxikacne, to znamena ci sa tie skodlive latky neprenesu zomna do mlieka a potom to spapa malicka? Kojim ju tak este 4-5 krat denne, podotykam ze bude mat uz rok. Má niekto info ??? :slight_smile:
30. júl 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia nemam pocit ze cierny ci zeleny caj su vhodne veci na pitie pocas tehotenstva, sice sa mozem mylit,ale overit si to u odbornikov nieje na skodu...a po druhe preco tu pisete ze kombucha ako kefirova huba neexistuje?..nieje to milna informacia...mam ju doma kombucha (tibetska huba) mliecny kefir.....http://www.tibi-kombucha.szm.com/tibi2.htm
21. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ano, toxicke (skodlive ) latky sa mozu vylucovat do mlieka....
21. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky aj nemamicky,najde sa tu niekto kto by daroval kombuchu ? :slight_smile: Najlepsie z Bratislavy ,Dakujem krasne :wink: :wink:
27. nov 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stara tema :unamused: ake mate skusenosti po kombuche?
Chceme s tym zacat.
15. máj 2013 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravíčko. To čo spomínala dadus nie je kombucha ale tibetské zrná. Robí sa to z mlieka ale nie krabicového ale kvalitného lebo z krabicového sa odstreďuje počas státia v ladničke voda. Dá sa to aj z toho len treba tú vodu potom odlievať. :slight_smile:
2. jún 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som kombuchu nikdy nepila. Som tehotná a rada by som ju pila práve teraz. Má niekto takéto skúsenosti? O kombuche som čítala len pozitíva, môže to poškodiť bábätku? Ak by som si ju urobila zo šikovného čaju, ktorý neobsahuje kofeín, tak by to malo byť v poriadku, či?
6. apr 2016 o 12:45  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok