Kopírovanie v tehotenstve. Je to nebezpečné?

janajanajana
18. sep 2008

Neviete mi niekto povedat, ci je kopirovanie v tehotenstve nebezpecne? V praci niekedy musim pracovat s kopirkou, tak ma to zaujima. Vdaka za info

katika1
18. sep 2008

😕 no podla mna nie 😀

danuska24
18. sep 2008

nie, ja som bola pri kopirke kazdy den do odchodu na matersku a mala je zdrava (klop klop klop) 😉

klementina
18. sep 2008

neviem, ci je to bezpecne, ale radcsej by som nekopirovala. my to mame aj v pracovnom poriadku, ze tehotne zeny nemozu kopirovat. tak si to skus zistit, mozno mate aj vy take nieco. ja semtam tiez potrebujem nieco skopirovat,ale vzdy poprosim kolegov.

livka299
18. sep 2008

Ach baby neprehanajte 😅

shela
18. sep 2008

noo sranda...tak potom uz zeby tehotna nemohla ani s mobilom narabat, mikrovlnkou atd...suhlasim s livkou netreba to prehanat...

mamamima
18. sep 2008

no tato tema ma prekvapila...aj ja som pri kopirke v praci nonstop 😕

elise
18. sep 2008

netreba to preháňať keby si si sadla na sko a kopírovala seba tak to možno škodlivé je ale inak sa netreba obávať 😀

vereska
18. sep 2008

ak ma kopirka podavac tak je to v pohode, nesmie sa kopirovat takym sposobom ze by si ju nechavala pocas kopirovania otvorenu. to je priamo informacia od firmy ktora vyraba kopirky

ededik
18. sep 2008

Súhlasím s vereskou - aj ja to tak robím.

janajanajana
autor
18. sep 2008

co sa mysli tym podavacom? My mame kopirku, kde sa nadvihuje ta vrchna cast a pri kazdom kopirovani sa privrie, tak je to OK alebo sa tomu radsej vyhnut?

emjee
18. sep 2008

podavac je ta cast, kde nasukas vsetky papiere a kopirka si z toho sama berie a kopiruje

aj klasicka kopirka je ok, ak zavries ten priklop ked kopirujes

roasha
18. sep 2008

kopirka?????? 😅
mna pri malej v 25tt nestandardne v nemocnici aj zrontgenovali/brucho-kvoli oblickam/,a mala je ok. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre