• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpanie na kúpalisku v tehotenstve. Možem?

15. novembra 2013 
Jasne, kazdy lekar inde, ale nastrasi Ta, ni? Ale je pravda, ze ja som na mikozy dost hakliva.
10. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tak kupanie v mori ja by som cela ist v lete k moru s malou to budem v 7 mesiaci ak vse klapne
10. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
obnovujem tuto temu...caka ma posledny trimester v lete, a chcem sa spytat. Mame doma bazen, mozem sa v nom kupat? Dnes som neodolala a kupala som sa bolo to uzasne...len teraz neviem, mozem sa kupat v pohode?
17. jún 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka jasne ze sa mozes kupat, hlavne ked mas domaci bazen a vies aku tam mas cistu vodu
17. jún 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon...no lebo dnes to bol taky super pocit v bazene, ze ozaj ak by som tam mohla byt v teple kazdy den tak mi ani tehulkovanie v lete nevadi
17. jún 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka domaci bazen je najvacsia istota len pozor ak pouzivate nejake chemikalie na cistenie alebo mas len napusteny vodou z vodovodu alebo zo studne. Ak chces mat istotu pouzivaj vazelinove tampony z lekarne.
17. jún 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712...no dnes som tampon nemala, ale asi pre istotu kupim...inac vodu mame normalne napustanu mestsku, a aj chlor sme davali detsky kvoli malemu.
17. jún 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka aj my mame domaci bazen a kupeme sa :wink: na verejne by som asi nesla, ale tu sa nebojim :wink:
17. jún 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katren...takze v pohodke sa doma kupes, a planujes v bazene aj horuce letne dni stravit,hej? Aku mate "teplu" vodu? Ak je chladnejsia, nevadi to? Nasa mala dnes 28 stupnov.
17. jún 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka aj na plavarne sa moze chodit v tehu, tam byva teplota 25-28C a je to v poho
17. jún 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem si lahnut do teplej vody velmy ma bolia krize som 30 tyzny tehlka
14. nov 2013 o 12:19  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@24zuzka07
Ahoj, mne Dr. zakazala kupat sa v teplej vode, mam sa len sprchovat, ale tak to som len na zaciatku tehotenstva. Spytaj sa radsej Doktora. Drzim palce, maj sa :wink:
15. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok