Liek KLION D 100 v prvom trimestri. Áno či nie?

sixtine
24. aug 2009

Ahojte baby, chcem sa poradit, lebo som dost zmatena. Od zaciatku tehu mam problem s vytokom a zdalo sa mi, ze cez vikend zosilnel. Je na striedacku priehladny, matne biely, obcas (cca raz za den) do svetlo alebo aj syto zlta. Nic ma nesvrbi, nestipe,vytok nezapacha. Ale hlavne kvoli tej zltej farbe som dnes volala k doktorovi. Hovorila so mnou len sestricka, potom ona hovorila s doktorom a rovno mi zavolala nazad, aby som si prisla po recept. Tak som bez vysetrenia dostala recept na vag. tablety KLION, ktore sa v 1. trimestri nemaju uzivat (som v 11 tt). Tak teraz naozaj neviem, ci ich mam zacat brat "preventivne", ked ani neviem co mi je a ci vobec nieco, alebo sa na to vykaslat a sledovat, ci sa vytok nezhorsuje. Ale zase sa bojim, lebo neliecena infekcia moze ublizit babatku. Viete mi niektora poradit? Uzivali ste KLION aj v prvom trimestri? Najblizsiu poradnu mam buduci pondelok.

danu
24. aug 2009
katulka11
24. aug 2009

Sixtine, nechcem ťa strašiť ale ja som možno "vďaka" Klionu prišla o prvé bábo presne v 11tt... ☹ Hneď po prvej čipke som začala krvácať... Ale ja som ho brala už raz niekoľko rokov pred tehu a tiež v strede cyklu som zase po prvej čipke začala silno krvácať svetločervenou krvou... Takže pravdepodobne ho nebude moje telo znášať. Bohužiaľ, po rokoch to malo potom následok... 😢

spagatice
24. aug 2009

Sixtine, myslím, že výtok v těhotenství neni nic divného. Pokud by byl nějak cítit, nebo by si měla svědění apod., tak bych to řešila. Rozhodně bych nebrala léky, dokud mě doktor nevyšetří. A ať se na mě ten tvůj doktor nezlobí, ale to je jednání tedy 😠 Klidně být tebou, tak pro klid duše si skočím do nemocnice, ať se podívají. Ať se klidně tvůj doktor rozčílí, ale miminko je rozhodně důležitější.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre