Macmiror v 7. týždni. Áno čo nie?

baletacka
23. júl 2008

Ahojte holky, máte niektorá s tým skúsenosť? ja som v 7. týždni a keďže mám výtok, gynekologička mi predpísala Macmiror. Ale dočítala som sa tam že v prvých troch mesiacoch sa nemá používať. Máte niektorá s tým skúsenosti, užívala ste Macmiror už počas prvého trimestra?

quinny
23. júl 2008

Macmiror jsem užívala, sice později, ale v podstatě na přelomu prvního a druhého trim. někdy kolem 12tt už si to přesně nepamatuji, ale dr. mi to tenkrát vysvětlil tak, že pro mimi je horší případná infekce než Macmiror 😉 takže myslím že je to oki 😉

katzi
23. júl 2008

přidávám se ke guinny - taky jsem nějak kolem toho 12tt ten Macmiror brala a doktorka mi řekla totéž. Takže bych se toho nebála a šla do toho.

baletacka
autor
23. júl 2008

ďakujem Vám

sarkal
24. júl 2008

baletacka já ho také brala a to jsem ani nevěděla,že jsem těhotná a doktor pak říkal,že je to ok,že výrobci se jen tak sichrují kdyby něco.Takže se neboj.

felixko
25. júl 2008

ja som ho tiež brala v 5tt. myslím, že nemusíš mať obavy

katarinkad
26. júl 2008

tiez som ho brala, ale az od 17 tt a potom este raz neskor, ale uz si presne nepamatam kedy to bolo
No tvoj lekar urcite vie co robi, takze bud bez obav.

moni1412
30. júl 2008

ja som ho brala v 28.tt, v nemocnici.....myslim ze lekari vedia co robia. väcsinou. a urcite tomu tvojmu doverujes. 😉

kruguer
30. júl 2008

Neměl by se v 1.trimestru, to dávají boraxové globule.Ale pokud ti to napsala doktorka, tak zřejmě ví, co dělá. Asi máš mykozu silnou a je to potřeba zaléčit pořádně.

dzudiforka
30. sep 2008

Ahoj baleťáčka, ja som ho sai pred 2 týždňami dobrala. Tiež som mala ten istý problém, ale ja som 20 tt. Tiež som to mala od začiatku, ale doktor povedal, že prvé 3 mesiace sa nemájú používatť tabletky na vkladanie.
Ale mám taký pocit, že mi to moc nezabralo. Zajtra idem k doktorovi na poradňu, tak som zvedavá čo povie.

ava
1. okt 2008

ahoj baletacka, já jsem Macmiror nedávno dobrala, měla jsem ho od 8tt, měla jsem velké problémy, tak jsem musela mít něco silného. důvěřuji svojí lékařce, vysvětlila mi, že výjimečně se může i v 1.trimestru. Nicméně nemám pocit, že by mi bůhvíjak pomohl 😒

martina26
1. okt 2008

Ahoj také já beru macmiror také. Nevím, první balení mi moc nepomohlo. Týden byl klid a pak se mi to objevilo znovu. Každopádně já měla první v 12tt. Ale myslím si, že když ti to napsal doktor tak ví co dělá a strach bych neměla.

komisakpd
16. okt 2008

ahojte baby...konecne som nieco nasla..dnes mi zistili nejake bakterie..som v 16tt..a tiez budem brat macmiror a xorimax...nebojte sa o babo?

vrana
16. okt 2008

Ahoj, v půrběhu těhotenství jsem macmiror měla dvakrát. Jsou to běžné globule, které předepisují skoro všem těhulím, pokud mají zánět, tak se nebojte. Je to opruz je brát, ale mimi určitě neublíží. To by je ti doktoři nepředepisovali. Naopak je horší neléčená infekce, která může mít nepěkné důsledky. 😉

bora8
16. okt 2008

kočky ja som ho brala tesne pred pôrodom a aj počas druhého trimestru a všetko je ok - malá je krásna a zdravá... lekár by mi ho predsa nedal ak by mi ublížil

ava
16. okt 2008

komisak - neboj, je to bezpečné. Neboli, když už máme problém, tak je dobré, že se léčí. Mnohem větší svinstvo než Macmiror je ten Xorimax, ale zase by měl 100% pomoct, aby se ti bakterie nevrátila...tak držím pěsti, aby bylo vše ok (já mám léčbu oběma preparáty už za sebou)

komisakpd
16. okt 2008

ako vies ze xorimax je zly? preco ovela horsi ako macmiror? vysvetli mi prosim...v ktorom tt si to brala? mala si plesne alebo bakterie alebo kvoli comu si to uzivala?

komisakpd
18. okt 2008

baby preco tu nepisete?

junovka
18. okt 2008

komisakpd, co sa tyka tych vselijakych liekov na mykozy, plesne a kadeco ine v tehu, tak si myslim, ze ziaden lekar by ti nepredpisal nieco, co by mohlo uskodit tvojmu nenarodenemu babtku.V prvom tehu som sa nabrala kadeakych liekov, koli samym mykozam, plesniam a co ja viem co este...dokonca este den pred planovanou sekciu mi daco nasli-infekcia, dali mi vecer nejaky liek do posvy...a zaver??Moja Timeika sa mi narodila zdrava 😎 😵 😉 Tak, neboj.Bodaj by len taketo "malickosti" ta v tehu stretavali 😉 🙂

kingstonka
17. dec 2010

ahojte... bral niekto macmiroro este aj tyzden pred terminom? mne ho teraz predpisali ( a vraj som uz aj na 1cm otvorena) tak si nie som ista...

karmenina
17. dec 2010

Ahoj, já jsem 3 týdny před porodem, taky pootevřená a mám macmiror mast. Je to v pohodě, neboj.

pani_haf
18. dec 2010

@kingstonka já ho brala a nic se nestalo, malý se narodil v pohodě 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre