• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s užívaním antidepresív v tehotenstve?

27. marca 2017 
@otka Ahoj, je to toto forum, ale musis sa tam najprv registrovat a potom poziadat o priradenie do sukromnej skupiny, lebo baby sa prehodili do sukromnej ... avsak napis, ze som ti ich odporucala a Ovka (tak sa vola adminka tohto fora ta urcite priradi). Baby su tam velmi zlate a mne straasne pomohli :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Forum sa vola Lieky v tehotenstve:

http://forum.rodinka.sk/viewforum.php?f=146

Ak by ti to neslo, daj vediet ... Drzim palceky!!!
11. okt 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ahoj vobec sa mi tam nepodarilo dostat, pomož prosim ta :frowning2:
19. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaakubko ahoj ja som to tiez brala a moja doktorka mi povedala aby som to prve tri mesiace tehotenstva neuzivala a potom ak by som potrebovala tak by mi zasa predpisala ze by to nemalo nejako ovplyvnit vyvoj babetka ale prve tri mesiace ich mam radsej vysadit
19. nov 2011 o 18:23  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@otka Prave ma napadlo, ze ti to nejde, lebo asi nie si na rodinke zaregistrovana... zaregistruj sa na fore, potom mi napis tvoj nick a ja poprosim Ovku, aby ti dala pristup ... ta tema ja sukromna, ale nebude problem s pridanim ta do skupiny :slight_smile:
19. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka ahoj, ja beriem elicea AD, som tehotna trpim nespavostou a uzkostou, mam zmiešane pocity z toho. užival niekdo eliceu?
20. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja beriem paretín a som v 4 mesiaci, no som stále napätá a úzkostlivá. Okrem toho mám sústavne strach a obavy ani neviem z čoho. poradte niečo na tie nervy, prosím
21. nov 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pls odpiste mi ako ste to poriesili tie lieky pocas tehu a ci je vsetko ok? ja sa liecim na nespavost dva roky a uzkosti z toho a strasne tuzim po druhom babetku dakujeemmmm
1. jan o 12:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pls odpiste mi ako ste to poriesili tie lieky pocas tehu a ci je vsetko ok? ja sa liecim na nespavost dva roky a uzkosti z toho a strasne tuzim po druhom babetku dakujeemmmm
1. jan o 12:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali ste niektora v tehotenstve panicku poruchu?
27. mar o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok