Máte skúsenosti s užívaním antidepresív v tehotenstve?

luciaakubko
22. jan 2008

ahojte 😉
neviem, ci sa tu podobna tema preberala, no mna by celkom zaujimalo, ci mate niektora z vas
skusenosti s uzivanim nejakeho druhu antidepresiva v tehotenstve. Ako to znasate, ci nemate strach z nasledkov, ktore by tieto lieciva mohli zanechat na dietatku. ja beriem malu davku cipralexu raz denne.

lenka_21
11. okt 2011

@otka Ahoj, je to toto forum, ale musis sa tam najprv registrovat a potom poziadat o priradenie do sukromnej skupiny, lebo baby sa prehodili do sukromnej ... avsak napis, ze som ti ich odporucala a Ovka (tak sa vola adminka tohto fora ta urcite priradi). Baby su tam velmi zlate a mne straasne pomohli 🙂 😉 🙂
Forum sa vola Lieky v tehotenstve:

http://forum.rodinka.sk/viewforum.php?f=146

Ak by ti to neslo, daj vediet ... Drzim palceky!!!

otka
19. nov 2011

@lenka_21 ahoj vobec sa mi tam nepodarilo dostat, pomož prosim ta ☹

lucka1989
19. nov 2011

@luciaakubko ahoj ja som to tiez brala a moja doktorka mi povedala aby som to prve tri mesiace tehotenstva neuzivala a potom ak by som potrebovala tak by mi zasa predpisala ze by to nemalo nejako ovplyvnit vyvoj babetka ale prve tri mesiace ich mam radsej vysadit

lenka_21
19. nov 2011

@otka Prave ma napadlo, ze ti to nejde, lebo asi nie si na rodinke zaregistrovana... zaregistruj sa na fore, potom mi napis tvoj nick a ja poprosim Ovku, aby ti dala pristup ... ta tema ja sukromna, ale nebude problem s pridanim ta do skupiny 🙂

otka
20. nov 2011

@jerryjanka ahoj, ja beriem elicea AD, som tehotna trpim nespavostou a uzkostou, mam zmiešane pocity z toho. užival niekdo eliceu?

pitinko2
21. nov 2011

ahojte ja beriem paretín a som v 4 mesiaci, no som stále napätá a úzkostlivá. Okrem toho mám sústavne strach a obavy ani neviem z čoho. poradte niečo na tie nervy, prosím

silvika99
1. jan 2017

baby pls odpiste mi ako ste to poriesili tie lieky pocas tehu a ci je vsetko ok? ja sa liecim na nespavost dva roky a uzkosti z toho a strasne tuzim po druhom babetku dakujeemmmm

silvika99
1. jan 2017

baby pls odpiste mi ako ste to poriesili tie lieky pocas tehu a ci je vsetko ok? ja sa liecim na nespavost dva roky a uzkosti z toho a strasne tuzim po druhom babetku dakujeemmmm

ruzicka33
27. mar 2017

baby mali ste niektora v tehotenstve panicku poruchu?

simona_simi
5. júl 2017

@ruzicka33 Ahoj príspevok je z marca a chcela by som sa spýtať, či si tehu a berieš AD 🙂

ruzicka33
17. júl 2017

@simona_simi ahoj ano som a beriem

simona_simi
17. júl 2017

@ruzicka33 A môžem sa spýtať aké ? 🙂 Ak nevadí. Ak hej kludne si môžme napísať i súkromne ...

ruzicka33
5. aug 2017

citalec 10mg 🙂

simona_simi
6. aug 2017

@ruzicka33 A všetko bolo v poriadku ? 🙂

myrayqa
16. okt 2018

@emjee a ake beries lieky? V ktorom si tyzdni?

emjee
17. okt 2018

@myrayqa prispevok bol z roku 2009 a od inej uzivatelky, len som ho v tom case ako admin skopirovala z jednej temy do in

myrayqa
17. okt 2018

@emjee aha rozumiem

iskraaa
31. mar 2021

môzem vediet ako ste pri tychto problemoch porodili? pri stavoch panicekj poruchy ? vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre