Melír v tehotenstve. Môžem či nie?

bambino
2. aug 2007

tehulky a maminy poradte, chcela by som si dat melir, teda dofarbit vyrastene haro, lebo uz vyzeram ako striga margala, len som kdesi pocula, ze sa to v tehotenstve nesmie. Prosim poradte mi, ci mozem, alebo nie, alebo ci je nejaky "na prirodnej" baze - teda nieco jemnejsie, aby som drobcovi neublizila. dakujem

avion
2. aug 2007

ja som pocula take, ze ublizit ti nemoze, lebo to ti nejde priamo do krvi ale neodporuca sa kvoli tomu ze ti to nemusi chytit ten spravny odtien. ja osobne som nepouzivala farbu pocas tehotenstva.

pipi1211
2. aug 2007

ja som si bola dat robit melir v osmom mesiaci a nastastie to chytilo ok 🙂 ako napisala avion tak "uskodit" to moze len tak ze ti to nechyti dobre...

avion
2. aug 2007

a ked sa uz bavime o "chemii" co si myslite o depilacnych kremoch v tehu? moze to uskodit?

zuzannas
2. aug 2007

Ahojky 🙂 Neskodi to, jedine na co si davaj pozor, aby si sa moc nenacuchala tej farbiacej zmesi...

zuzannas
2. aug 2007

ani tie nie.... 🙂 skor som nieco pocula o samoopalovacich pripravkoch,a le aj tie ked pouzivas iba ojedinele neskodia...

pipi1211
2. aug 2007

fuha tak to fakt neviem to som radsej neskusala lebo som sa bala ze budem flakata.... ale myslim ze uz tu taka tema je tak skus pohladat 😉

bzuco
2. aug 2007

bambino, ja som si dávala melír asi v 10tt a v pohode

katika1
2. aug 2007

Ahojko.. ja som si dávala melír každé 3 mesiace.. Neublížil a chytil pekne 🙂

avion
2. aug 2007

priznam sa ze som pouzila 2 x depilacny krem a chystam sa ho pouzit aj pred porodom. (mam na mysli v oblasti bikin).

vierka74
27. okt 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

Myslím si že by to škodiť nemalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre