• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

21. apríla 2013 
ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......
31. júl 2006 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladybird, bezpečné sú také, ktoré vyhovujú tebe, jednoznačne by si mala mať kontrolu ty a nie partner :wink:
31. júl 2006 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ak nemas ziadne komplikacie tak sa mozes milovat:slight_smile:Hlavne, aby ti netlacil na brusko a nebolo to az po koniec, mne pani doktorka hovorila, ze nezne....polohy? V tom ti asi nepomozem, ale niekde sa uvadza ,ze na chlapovi a zozadu tak neviem...ja sa nemozem milovat s partnerom, lebo som rizikovka.Skusala si hladat na nete? :wink:
31. júl 2006 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladybird, presne ako píše katrin. najlepšie sú tie polohy, kde máš kontrolu ty a nie partner. teda aby si ty vedela ovplyvnovať hlbku vniknutia, smer a tak podobne, preto je najlepšie aby si bola ty navrchu... ale v podstate je to celkom jedno, hlavne aby si sa cítila pohodlne a nepociťovala žiadnu bolesť...
31. júl 2006 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vam....neublizi ale ked som na partnerovi a poskakujem ?:slight_smile:
31. júl 2006 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam knizku kde su tri polohy vhodne v tehu :grinning:
31. júl 2006 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm, ja som čítala, že naopak od istého štádia tehu tieto pohyby bábenko upokojujú :grinning:
31. júl 2006 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by to byť polohy, kde partner nebude veľmi hlboko, najmä v štádiu keď už bábo bude dolu hlavičkou. lebo v opačnom prípade raz príde k tatinkovi, poklope mu po čele a opýta sa ho: A tebe sa ako toto páči? :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2006 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a ja som vcera citala, ze to ked je maminke prijemne a dobre velmi pozitivne vplyva aj na babatko :slight_smile: :wink:
31. júl 2006 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubonic, :grinning:
31. júl 2006 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam hned hodim foto poloh :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. júl 2006 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubo : :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2006 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vam za rady, riadit sa ale nejakou knizkou, kde su vypisane nejake polohy by som sa asi nemala ze?
31. júl 2006 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som to robila tak, že proste budem skúšať a raz určite nájdete polohy, ktoré budú vyhovovať všetkým zúčastnením stranám. tebe, partnerovi a škriatkovi vo vnútri...
31. júl 2006 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2006 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barunka, takýto spôsob riešenia problému by sa každému chlapovi páčil :grinning:
31. júl 2006 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2672
prispela som jednou stránkou pre info.
Ladybird, z mojej skúsenosti je to poloha žena hore al. odzadu. Nakoľko keď si hore sama si môžeš regulovať ako hlboko vnikne penis dnu, no a zozadu? Treba povedať kedy dosť.
31. júl 2006 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hlavne aby bola pohoda,kym neni to tebe zleee,neprijemne atd.kym sa ty mas ok a babo nestrajkuje tak mozes vsetky polohy,my sme tak v pohode fungovali,len ku koncu uz je to kapaaanek nemotorne,s velkym bruuuuuskom :slight_smile: no a kym to neni zakazane,ze nie si rizikova...tak mozes "frcat"na plnu paru :slight_smile: :slight_smile: hm ale ked si hore je pravda ze si to ty "istis"no a muzicek urcite nebude protestovat :slight_smile: teda aspon moj nikdy nic proti nemal :slight_smile:
31. júl 2006 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je to so spermiami, nie sú vyvolávačom kontrakcií?
31. júl 2006 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka zevraj hej :grinning:
31. júl 2006 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde by som to mohla nájsť?
31. júl 2006 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mirka, bola tu taka tema, teda niekde v tehulkach alebo v snazilkach sme dostali taku INFO od ucenej :grinning: peto sa na vyvolanie pouziva aj napr. sex :grinning:
31. júl 2006 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, spermie obsahujú jednu látku, ktorá je myslím aj v injekcii ktorú ti pichajú na vyvolanie pôrodu.
ale neviem, u mňa to nezabralo a napriek úsiliu manžela som porodila až v 42tt :slight_smile:
31. júl 2006 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, tu nejde o sex ale o spermie a tie nieco obahuje co je aj v injekciach vyvolavackach :grinning:
31. júl 2006 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz, ja neviem...ale so svojim čisto laickým postojom k veci :pensive: :grinning: si myslím, že by tých potvoriek muselo byť poriadne veľa, aby spustili pôrod :dizzy_face:
31. júl 2006 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, mozno sa zahryznu a prehryznu stuplik :grinning:
31. júl 2006 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba ich veľa. stačí "klasická dávka" ale nie u každého to zaberá :slight_smile:
cauko barunka, mala je nadherna :slight_smile:
tak ako aj vyvolavacka nie kazdemu zabera :grinning:
31. júl 2006 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka, ďakujem... :slight_smile: dnes sme mali návštevu a teda sa poriadne predviedla. len sa na nich pozrela a tak strašne sa rozplakala, že mi jej až bolo ľúto. :slight_smile:

a čo sa týka vyvolávania pôrodu, my sme skúšali všetky známe prírodné metody a nič nezabralo :slight_smile:

Simi je holt tvrdohlavé decko... :grinning: :sweat_smile:
31. júl 2006 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok