Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

expertka8
13. sep 2006

...zaujímavý článok k téme 😉

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2672

m.andrea
13. sep 2006

Ahojte baby, musím sa priznať, odkedy som tehotná, úplne som stratila chuť na sex, som v 3.mesiaci, takže dúfam, že podľa expertkynho priloženého článku sa to zmení . . . 😀 Chudiatko môj manželík . . . 😀

jj2202
13. sep 2006

mory lekar mi odporucil nesexovat....
andrea aj ja som stratila chut na sex, uplne.... 😖

m.andrea
13. sep 2006

jj2202: Aspoň nie som sama 😀 , dúfam, že sa to teraz zmení, lebo už 3.mesiace nič nebolo, padne ôsma hodina večer a mne sa chce už spať, proste mi to nechýba. Predtým som bola dosť aktívna, takže sa uvidí, ale musím sa už prekonať,lebo mi je môjho manželíka ľúto . . . 😀 😀 😀

jj2202
13. sep 2006

no podla expertky nie som divna, prve mesiace chut nie je.... 😅

jj2202
13. sep 2006

andrea ja zaspim ked dojdem z roboty o 18,00 zobudim sa o 20,00 okupem sa a spim dalej... no ten moj ma zo mna radost 😀 😀 😀

m.andrea
13. sep 2006

jj2202: Kto ti povedal, že si divná, ja som tiež čítala ten článok a myslím, že je to normálne, v tele sa nám búria hormóny, a na každú z nás to inak vplýva. Niekto môže mať chuť na sex a nieto nie je to proste u každej ženy iné.

m.andrea
13. sep 2006

Ja som na tom podobne, prídem z práce o 16,00 lahnem pred TV a oddychujem,dnes ma čaká, ale horda prádla na žehlenie ( ó Bože ), nenávidím žehlenie !!! Našťastie ten môj je chápavý a pomáha mi, on robí na služby, takže keď je doma uvarí, hodí do práčky,poupratuje. Takže, vďaka, že mám doma také zlatíčko.

kavicka33
13. sep 2006

baby
ja som na tom podobne s tou chutou na milovanie. O 19tej odkvicnem a spim a moj drahy nic 😒

jj2202
13. sep 2006

no chudaci ti nasi muzikovia. musim mu to nejako vynahradit, ale ked on pride az vecer,...a ja som vtedy uz death 😀 😀 😀

kavicka33
13. sep 2006

Ja som kazdy den taka hotova, ze vsetko upratovanie,.. nechavam na vikend. Tak u nas v izbe to vyzera ako po vybuchu ale je mi to jedno. Babatko chce spat tak to praktizujem.

A ked mam konencne chut ja tak moj manzelik je tak unaveny z roboty ze opat nic. 😒

jj2202
13. sep 2006

no ani mi nehovor,...bordel jak v tanku...od soboty neozehlene veci... otras. menim sa na bordelarku 😅

mory
13. sep 2006

spachtosky 😔
ja som 25tt. ona ta chut pride ani nebudete vediet odkial, no a ta unava tiez prejde len si nato trochu pockate 😉 moj manzel caka kym zaspim az potom vlezie po tichu do postele 😅

kavicka33
13. sep 2006

Nie urcite sa nemenis na bordelarku len nemas energiu. A ked babatko povie spat tak spat. 😀

m.andrea
13. sep 2006

Baby, baby, zachvíľu to bude spieť k rozvodu 😀 😀 😀 ( samozrejme to bol vtip). . .

jj2202
13. sep 2006

no,...ale neviem ten sex. aj ked bude chut, tak sa asi budem bat... 😕

kavicka33
13. sep 2006

Ja neviem ja som teraz v takom stave ze mi uplne staci ze sa tulim ked pride do postele. 😒

jj2202
13. sep 2006

no len ten moj ked sa prituli, hned citim ze.... 😀 a som smutna z toho, ze to nemozeme robit.... ☹ fakt, chudak chlap. a ked mu poviem ze este 7 mesiacov...ufff 😅

kavicka33
13. sep 2006

No maju to s nami nasi chlapi tazke ale oni chceli babatko tiez musia nieco obetovat. Aj ked mna to tiez vobec netesi ze nemam chut.
😅

zuzula
13. sep 2006

jj, a dokedy mate zakazany sex? celych 9 mesiacov?
ja som vzdy bola velka aktivistka ale teraz akoby utal, bojim sa ked sme este len takto na zaciatku, chcem najprv vidiet babo na UZV a vediet ze je ok a potom snad uz bude aj chut aj nalada 😎

m.andrea
13. sep 2006

jj2202, to neznamená, že keď ti teraz lekár zakázal sex, tak to bude dokonca, aj v tom článku sa píše, že bábetku nemožno pri styku ublížiť, lebo maternica je dobre umiestnená, a práveže, som niekde čítala, že pri aktívnom styku, je ľahší pôrod 😀 😀 😀

jj2202
13. sep 2006

ja viem, ale dost kociek opisuje spinenie po sexe a ja som ho prave mala, tak neviem ci budem riskovat.
zuzi, neodporucil mi sex teraz do 12tt, potom uvidim.

m.andrea
13. sep 2006

špinenie môžeš mať aj pri prasknutých cievkach vo vnútri vo vagíne, samozrejme ak ti lekár nedoporučil do 12tt tak sa tým riaď, ale pokiaľ nebudeš mať problémy, tak si myslím , že sa môžeš šupnúť na vec. Moja segra by nám povedala,má za sebou dva pôrody. Baby, vy nie ste choré, ale tehotné. 😀

kavicka33
13. sep 2006

U mna to je take ze mam v sebe nejaku zabranu aby to babatku neublizovalo 😒
a druha vec je ze som kazdy den tuha uz okolo 20hod. a to moj drahy prichadza domov zo stavby.

zuzula
13. sep 2006

Ja uz sa tesim ked budem mat trosku brusko, zda sa mi to velmi sexi, tak dufam ze potom sa mi bude chciet milovat 😵 a uz sa hadam nebudem tak bat.

m.andrea
13. sep 2006

Baby kde ste, komunikácia viazne ? 😀

jj2202
13. sep 2006

hladam kocik 😀 😀 😀

zuzula
13. sep 2006

jj, uz?? 😀

jj2202
13. sep 2006

no 😀 😀 😀

m.andrea
13. sep 2006

Nemáš to skoro? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre