Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

dlabinecka
9. mar 2011

@lea1333 No, ale když pak budeš moct do práce, tak bys podle mě měla moct i sexovat. No, nevím. Tohle je fakt zajímavý, protože každý dr. tohle posuzuje jinak ☹

lea1333
9. mar 2011

@dlabinecka sak to to ale nevadi...hlavne nech som ja ok aj babo! 😉 a ty mas ake tehotenstvo?

dlabinecka
9. mar 2011

@lea1333 Jasně, určitě!! Mimi je vždycky nejdůležitější 😉 Já mám těhotenství uplně bez problémů -zatím. První těhu bylo uplně v pohodě, jen mi nešlo otěhotnět, pak jsem měla automaticky nasazený utrogestan, v prvním trimestru jsem byla hrozně unavená, ale jinak vůbec nic, až porod byl komplikovaný. a ted? ted o těhotenství vůbec nevím, Otěhotněla jsem neplánovaně, nebýt testu a ultrazvuku, tak o tom ani nevím....

lea1333
9. mar 2011

@dlabinecka tak to si stastna zena!!!ani ja by som nevedela keby nebolo testu a ultrazvuku a ani som tomu neverila lebo som nemohla ostat niakych 8mes a potom v januari mi babka zomrela a prave vtedy som ostala tehotna tak ze si to babka priala a dakujem jej....

dlabinecka
9. mar 2011

@lea1333 No, já si docela vytrpěla u první dcera, měla jsem nějaké problémy a k těhotenství mi pomohl až doktor, ale těhu nevolnosti neznám vůbec, žádné špinění nebo tak něco, možná pomohl i ten utrogestan, nevím. Bohužel jsem si to pak dost vybrala u porodu. Jo, akorát mě pak ke konci docela pálila žáha, ale na to mi pomohlo rennie. Ale ani jsem nebyla oteklá nebo tak. přibrala jsem asi 14kg. Je mi líto, že Tvé těhotenství přišlo s tak smutnou zprávou, ale možná k tomu pomohlo to, že jsi myslela na něco jiného 😉 Bohužel -jeden život přijde a druhý odejde ☹

lea1333
9. mar 2011

@dlabinecka ano sak ja to tak beriem ze to babka tak chcela...chyba mi ale zase mi dala iny dar ktory budem mat tiez na cely zivot!!!!dufam ze my uz sa uspesne dogulame do konca bez akychkolvek problemov!!!! 😝

dlabinecka
9. mar 2011

@lea1333 určitě jo!! Mysli pozitivně! Není důvod, aby nebylo všechno v pořádku 😉

ketrinciara
22. mar 2013

Dobrý den.. 🙂
Potrebujem poradit 😅 Som v 31 týždni tehotenstva a máme vedčší problém s martnerom ☹ Bojíme sa mat spolu sex pretože sa obávam že nejak tým ublížeme malinkému ☹ Aj ked mi lekár povedal že je to úplne normálne ja mám stoho strach 😖 Bojím sa že si pritlačím bruško :(

ukulela
21. apr 2013

@ketrinciara ak sa ti da byt hore, brusko si nezalahnes, a ked ti to nie je prijemne, tak si lahni nabok a odzadu - taky prijemny lenivy sex 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre