Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

alexandra
25. sep 2006

mne sa to stalo, ale zrejme to bolo pretoze som sa vnutri jemne podrazdila, takze cievka nejaka praskla pravdepodobne..

A k milovaniu, tiez je to zvlastne, lebo sme obaja konzervativni a teraz musime vymyslat polohy v ktorych by to slo 😀

mimec
29. sep 2006

Caute, tehuľky nedá mi nezapojiť sa do tejto témy. 😀 Melory spomínala ako by si maohla nahnať chuť k milovaniu.
U nás funguje, že ked sa mi veľmi nechce tak si "naordinujem"príjemnú masáž chodidiel a trapéz. 🙄 Potom mi príde také chvenie v brušku ako pred škúškou a ide to ľahšie a začali sme použ.lubrik.gél.
Niekedy sa stane že to proste nejde hlbšie a trocha ma aj štipká, tak najdeme nejaký kompromis a sme spokojný obaja.
A erot.sny mám aj ja.Tiež zháňam chlapa, len aby mi urobil dobre.Sú to také živé sny, že niekedy mám zlé svedomie že toho svojho podvádzam. 😀 😀

biancarv
29. sep 2006

ahojte a ahoj mimec, co sa tyka tych snov tak aj u mna su neuveritelne zive, prve tri mesiace sme sa vobec nemilovali,lebo lekar povedal ze nech pockame aspon do tretieho mesiaca a kazdy den sa mi snivalo o sexe,ale najhorsie je ze nie s tym mojim chlapom, 😒 tak som mu to radsej ani nepovedala 🙄

bublinkajasminka
29. sep 2006

Noooo baby, ja nie som síce tehotná ale teda sa o to pokúšame a samozrejme aj nad týmto premýšľam. My sa milujeme veľmi často - takmer každý deň ...... ak máme jeden deň pauzu ten ďalší už iste......tak som zvedavá akéto potom bude a normálne sa obávam či to bude možné a vlastne do koľkeho mesiaca to bude možné

expertka8
29. sep 2006

..bublinka...ak bude všetko v tehotenstve OK..môžte až do pôrodu 😀

bublinkajasminka
29. sep 2006

expertka - dakujem ........

katulka11
29. sep 2006

Babenky, mám akú disket otázku: čo orgazmus? Môže v tehotenstve "ublížiť" mimču? Lebo je to vlastne sťah(y) maternice.

expertka8
29. sep 2006

..nie 😀

melory
29. sep 2006

orgazmus je veeelmi dobry lebo babo to preziva s tebou a su to stahy ako pri porode tak to prospieva ale preco { mozno aby si zvyklo} neviem uz si nespomynam.

expertka8
29. sep 2006

Mnohé ženy sa obávajú, že pohlavný styk, vzrušenie či orgazmus môžu spustiť pôrodné kontrakcie. Táto obava je zbytočná, pri orgazme ide o úplne iný druh sťahov než pri pôrode. Rovnako pohlavný styk nemôže priamo ublížiť, alebo zraniť dieťa, to je dobre chránené v maternici.

jj2202
29. sep 2006

...a predsa maju napriek tomu niektore zeny sex zakazany...napr. ja

expertka8
29. sep 2006

..výnimka..potvrdzuje pravidlo 😉

katulka11
29. sep 2006

Uf, to som si vydýchla. Už som mala zlé svedomie, že by sa môjmu bobáčikovi v brušku mohlo niečo stať na úkor môjho pôžitku.

melory
29. sep 2006

vies ze ja som si to pri prvom tiez myslela? lebo ked som mala orgazmus tak mi hrozne stvrdlo bruch ale potom so,m si nasla v knihe co som pisala a hned sme sa "rozjeli jeste vic".

ninocka
29. sep 2006

pouzivate pri milovani ochranu alebo ako to riesite?

melory
29. sep 2006

neriesime to a ochranu nepouzivame. musi byt sice zvysena hygiena! mi sme na plno sli len v 9mesiaci teraz normal von.

tundika
29. sep 2006

u mna sa po orgazme objavil krvavy hlien, tak 10 min po sexe, pocas styku nie ... takze je to individualne ... gyndos mi povedal ze to stahovanie maternice pri orgazme moze sposobit ... a tak som mala zakazany sex .. teda aspon s mojim orgazmom 🤐

melory
29. sep 2006

to je smola 😉

tundika
29. sep 2006

😉 a este aj moje hormony boli proti mne, taka chut na sex jak nikdy ... 😲 ... a teraz pocas kojenia ten prolaktin tak uspesne tlmi moje zenske hormony 😖 ... no mohlo to byt skor opacne 😀

aktak
29. sep 2006

aj ja sa pripajam 😀 pred asi mesiacom nam lekar odporucil nemilovat sa kvoli krcku, aj tak som nejak nemala chut, ale posledne dni mam neprekonatelne nutkanie na oralny sex (ja jemu), on sa ma uz chudak zacina bat, chovori ze som zavisla 😎 a radsej sa predo mnou ani neprezlieka lebo ked nieco zazriem tak uz ho len tak nepustim 😅 😀

expertka8
29. sep 2006

..aktak..tak dobre som sa už dávno nezasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melory
29. sep 2006

tak to by sa u nas stat nemohlo mam doma nezmar. 😀

biancarv
29. sep 2006

ahojte baby 😀 , no pisem vam,lebo sa chcem priznat ku takej malej trapnosti a som zvedava ci sa niektora z vas s tym uz stretla. hm takze minule ked som sa milovala s manzelom /ja hore/, tak som zacala nejako nadmerne slinit a nahodou mi vyletela riadna slina z ust rovno na manzelovu tvar, no poviem vam keby to nebol moj manzel tak sa citim riadne trapne. Ale nastastie on si z toho nic nerobil 😀 , a po milovaní sme sa na tom aspon dobre zasmiali. Inaksie stalo sa mi to prvy krat a aj som citala ze pocas tehu moze zena nadmerne slinit,ale toto som fakt necakala 😀 😀 😀 , ta aspon bola sranda. Este ste sa stym nestretli?

katulka11
29. sep 2006

Biancarv 🙂 , keby som mala muza doma, tak to hned vyskusam ci je to pravda! 😀 😀

ninocka
29. sep 2006

biancarv mas pekny zazitok ale otoc si to na druhu stranu , ze sa to mohlo stat
aj manzelovi

expertka8
29. sep 2006

..bianca..ber to z tej lepšej stránky...že.." ešte STÁLE slintáš nad svojím xlapom!!! 🙂" ..to je skvelé...slintať takto po 40 rokox 😀 ..hm..dala by som si povedať 😀 😀 😀

biancarv
30. sep 2006

😀 😀 😀

husenka
2. okt 2006

môže to byť z prekrveného krčku...ale asi by bolo fajn,povedať to doktorovi, aby o tom vedel, lebo sa tam mohol vytvoriť dajaký zrastík a o tom je pri porode dobre vedieť.Ale ked to bolo len trochu a prestalo samo,tak to asi stačí mu povedať pri nejbližšom stretnutí. bud však opatrná, aby si z malého špinenia...nezačala veľmi krvácať...aj to sa niekedy stáva a nebýva to dobré 😕 hlavne sa šetri...makať možeš aj potom 😉

komisakpd
8. aug 2008

baby a co milovanie v prvych tyzdnoch tehotenstva, v prvom trimestri?

stvura
9. aug 2008

Biancarv...no ja slintam asi uz od tretieho mesiaca fakt nadmerne, skoro kazde dva dni si musim prat vankuse a tiez sa mi to par krat stalo...sme sa zasmiali a pokracovali dalej...
Fakt cakam kedy to prejde...hadam onedlho.

Komisakpd...mi sme sa normalne milovali, ziaden problem az do 38tt, momentalne uz mame utlm, kvoli ocakavaniu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre