Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

mixka
31. júl 2006

ale krasne a mozno sa jej navsteva nepacila 😵

barunka
31. júl 2006

aj simi dakuje. ako som to dopísala, zobudila sa a už tu na mňa žmurká. asi má v sebe hodinky. vie, že je čas kúpať...
tak my ideme vytopiť kúpelku. prajem krásny večer.

mixka
31. júl 2006

aj vam pekny vecer 🙂

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonicka
2. aug 2006

Podla mňa je tiež milovanie v tehulkovaní super, len medzi 8-16 tt som nemala vobec chuť ☹ , ale keď sme sa k tomu dopracovali, tak to bolo super. Teraz by som stále 😀

majula
2. aug 2006

baby, ja som čítala, že sex áno, ale orgazmus nie....že vraj ten je oveľa nebezpečnejší...tak teraz neviem, čo je na tom pravdy 😒

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majula
2. aug 2006

No neviem...tak som to čítala, neviem na ktorej stránke...možno mamaaja....že tie kŕče pri orgazme spôsobujú problémiky.... ale bodaj by si mala pravdu icha5 😵

zuz11
2. aug 2006

tiez si myslim ze orgazmus nesposobuje nic negativne.... ved aj bez sexu sa sem tam niektora vzrusi..... problemy mozu sposobit co ja viem iba spermie 😅

barunka
2. aug 2006

no, ja som žiadne problémy nemala, jedine ak to, že simi je teraz až príliš aktívne a urehotané decko. včera na seba zhodila celú hrazdičku 🙂
určite sa netreba báť, lebo všetko, čo je príjemné vám, je určite príjemné aj bábenku...

majula
2. aug 2006

barunka tak to je supeeer....budeme veľa sexovať, lebo ja chcem tiež aktívne a urehotané decko ako je Simonka.... 😉 Je krááásna a véééľmi šikovná 😵

husenka
2. aug 2006

čo sa týka tých polôh:je to tak dobre, keď žena sama sa nareguluje a ked to netlačí to mám odskúšané...lebo pri väčších bruškách vraj tlačením pri sexe vznikajú strie...ale toto viem len z počutia...ešte nemám veľké brušenko 😉

barunka
2. aug 2006

majula, ďakujeme krásne za pochvalu 🙂
a prajem skoré tehu 🙂

aktak
2. aug 2006

moj muzik hovori ze sa mu viac pacim s bruskom ale to ma asi len chce potesit si myslim 😀 milujeme sa menej ale nevadi nam to, ja nemam az taku chut ako pred tehu a vynahradzame si to hladkanim bruska, manzel sa necha okopavat a smeje sa ako sa tam maly hmyri 🙂

zuzu13
2. aug 2006

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2672
babuľky prečítajte si posledné tri odseky a uvidíte, že aj ten orgazmus je prospešný. Sexu zdar! 😎

miriam79
19. aug 2006

ahojte baby
som v 28 tt ..sexujeme sem tam..ale vzdy s orgazmom...je to v pohode nic sa nedeje.. to uvolnenie co potom pride je fakt super...
no a polohy kazdej mozu vyhovovat ine... ja viem len odporucit : po leziacky na boku ..zo zadu.. 😀 ..tak vela prijemnych zazitkov.. 🙂

lienka82
20. aug 2006

Ahojte.
Ja som v 32 tt a moj muzicek sa boji sexovat,lebo ma strach ze sa moze nieco stat.Tak u nas je to len nasucho.Uz pomaly mesiac co sme posledny krat spolu spali.Je to normalne?Alebo nie?Ja nieze by som nemala chut ale aj sa tiez bojim,lebo som par krat mala problem,kde som musela brat tabletky aby sa mi to zo spodu vycistilo,ale to je teraz v poriadku,tak mozno sa boji,aby to opet neprislo.Ja neviem.Pa 😉

zuz11
20. aug 2006

lienka, pouzite ochranu a milujte sa iba v odporucanych polohach v tehu a bude to ok, nebojte sa hlavne 😉 drzim palce a pekne milovanie prajem 😵

lienka82
20. aug 2006

my sme len zo zaciatku pouzivali ochranu,ale potom sme prestali,ked sme vedeli,ze budeme spolu.A od vtedy to nemoze.Neviem preco,neciti sa dobre.aj keby som mu to navrhla tak povie nie.Ale to nic,tak budeme cakat.Ale ide to aj na sucho. 😉

ajap78
20. aug 2006

ahojte baby, ja nemozem pridat vlastnu skusenost s milovanim pocas tehotenstva, lebo mi byvalo tak zle, ze to bolo to posledne, na co som myslela a vydrzali sme, lebo nam nic ine neostavalo 🙂 ale moja kamoska bola zase pravy opak, normalne tak uhanala manzela kazdy den, ze ten z nej bol nestastny. este dokonca tusim aj v den porodu. tak sa tesil, ked porodila a dala mu chvilku pokoj. ona je lekarka, takze od nej viem, ze to nebezpecne nie je a ked je prijemne mamicke, tak je prijemne aj babatku...

sunny6
20. aug 2006

pre mojho muza bolo moje tehotenstvo jedno z najkrajsich obdobi,sme si to uzivali a nemuseli mysliet na ochranu. 😀
Pokial zena nie je na rizikovom,nevidim dovod preco by sa malo prestat,a hlavne zostat v tej polohe ktora vam vyhovuje.Ked je brusko velke,najst si taku polohu co bude bezpecna,teda aby vas muz nezavalil celou vahou,a hlavne uzivat si tehotenstvo.Ak na sex nemate chut nerobte to,ak je prilis velka robte to pokym nevystavite partnera 😀

zuzka111111
20. aug 2006

moj muzicek sa tak strasne boji ze asi spocitamna dvoch rukach kolko sme sa milovali a ja mam chuti az az ale on ma strasny strah on aj v noci sa prebudza ci ma nahodou nekopne alebo nebuchne a ked ma lekar pozeral zo spodu a povedal ze zacizil nozicku uz ani nechce pocut o sexe ..ma ho uz len na pisanie 😀 😀 😀 no co narobim ☹

svetluska.p
21. aug 2006

Ahoj baby, vidim, ze dobra debata sa tu rozprudila. U nas je to naopak. Muzik by velmi cel, ale ja som nejaka ustrasena. Bojim sa, ze pri vrchole sa moze nieco stat-ved su to vlastne stahy. Myslite, ze je to blbost? Moj muzik mi stale tvrdi, ze pokial je dobre mne, je dobre aj mimcu, ale neviem si pomoct. Mozno je to tym, ze som len na zaciatku. Citim, ze v druho trimestri (chcela som napisat semestri, hihi) sa zo mna stane sexualna masina 😀 .

ninocka
21. aug 2006

svetluska .
je to presne tak. prvy trimester som vobec na to ani nepomyslela.ale v druhom trimestri sa to vsetko zmeni. Uvidis budes sa chciet castejsie milovat

svetluska.p
21. aug 2006

Ninocka - dam Tvoju odpoved precitat muzikovi, aby nebol v depke, xixi.

ninocka
21. aug 2006

jaj aj moj je velmi dobry manzel. ale tiez to nevedel nejak chapat aj ked som mu to citala od vselikadial.mne bolo stale zle a bola som stale vycerpana.ale teraz je to ine normalne mam viac na to chut ja ako manzelik.

svetluska.p
21. aug 2006

Moj je v pohodke, chape to. Len sa mi to snazil vysvetlit - ze predsa ked je fajne mne, je aj mimcu. Ale co uz, momentalne som uplne asexualna, hihi.

mucilienka
21. aug 2006

svetluska, ja som asexualna odkedy viem, ze som tehu.. dokino nam sex uplne zakazal...takze manzel tehotnie spolu so mnou... niekedy mu to uz ide az na hlavu... 😀 😔

svetluska.p
21. aug 2006

Muci - xixixi, tak co uz. Nasi chlapi sa vratia k rucnej praci aby im z toho nepreskocilo 😀 .

expertka8
21. aug 2006

...*zlaté slovenské ručičky* 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre