Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

emmaelzer
9. aug 2008

stura, nic nie je lepsie na vyvolanie porodu ako sex...mne porod zacal po sexe.... 😝

stvura
9. aug 2008

Tak sa zda ze nas Alex si v pohode hovie vo vnutri a nechce sa mu na svet...ak bude ako jeho oco co mi svokra povedala tak sa mozem tesit na dvojtyzdnove prenasanie...

slavica2
9. aug 2008

no my sa s muzom smejeme, ze sme sa naposledy milovali minuly rok 🙂 cele tehotenstvo mam sex zakazany ☹ ale teraz ku koncu skusime, ci sa nam nespust porod 🙂

zuzula22.
9. aug 2008

Ahoj,ja som v 8 tt,a vobec nemam chut a uprimne lutujem manzela,ale strasne sa bojim o male a to uz cakame druhe!!!!

maca793
9. aug 2008

ja počas tehu som sa memilovala, bála som sa a nemala som na to chuť. neviem prečo, vraj sex v tehu je najkrajší

petka_s
10. aug 2008

no ja som tiez pocas tehu viac na sexe zavisla..ked vidim toho mojho tak by som ho hocikde a hocikedy "pretiaha" 😀 , budem zvedava ako to bude po porode,dost sa toho obavam,sex mam rada,no ale dufam ze po,ma to nebude bolet..

stvura
11. aug 2008

😉 Tichy suhlas s petka_s....je to fakt, sex je v tehotenstve uplne iny ako normalne, clovek je viac citlivy. Veci treba brat pohotovo, nie velmi sa zatazovat co ak, lebo potom sa len zbytocne trapis zuzula22...

adushka
11. aug 2008

Ahoj dievcata. Mohla by som sa vas nieco spytat mimo temy? Neviem kde sa pytat a pozeram, ze vy uz tehotne ste a asi by ste mi mohli poradit. Dakujem

miskai
11. aug 2008

ahojte, ja si tiež sex v rehu užívam viac ako inokedy, najviac mi začal chutiť teraz v druhom trimesti, môj drahý je už som mna zúfalí, aj dneska ráno vstal skôr a potichu aby ma nezobudil a zdrhol do práce, ale ved večer ho to počká 😝

petka_s
11. aug 2008

no ved prave,teraz je to super,a u mna bolo aj pred tym super,nemala som problemy,ale ked som citala vela ze po porode to bude vsetko ine..jooj ako sa toho obavam...no ale este mam casu rozmyslat..

tete
11. aug 2008

ahojky babulky mozem sa pridat??? 🙂

tete
11. aug 2008

no u mna sex v prvom trimestri.........hroza, vobec sa mi nechcelo, chut ziadna
druhy trimester sa to uz rozbieha, mangel sa mi niekedy smeje ze som uz nenormalna 🙂

miriamka
11. aug 2008

Baby,my sme sa milovali cele tehu,dokonca aj 4 dni pre porodom 😉

petka_s
11. aug 2008

miriamka tak to je dobra sprava pre toho mojho a aj pre mna..ale nemoze sa urychlit porod??

nikoleta164
11. aug 2008

u nas by chut bola pomaly aj teraz v 37tt, ale postime prakticky od zaciatku. Aj kvoli tvrdnutiu bruska mi zakazali dokonca aj nevinny orgazmus 🙂 , takze sa tesime kedy nam "to" dovolia 🙂 ...sa nacakame.

petka_s
11. aug 2008

joj,tak to moc nezavidim teda..a hlavne teraz v tehu,ked tie chute su naozaj mimoriadne 😉 ..inak na to tvrdnutie som sa zlakla raz rano aj ja..a to bolo prvy krat ked som citila moje malinke,ako sa o mna oprelo🙂

stvura
11. aug 2008

Hej, moze sa urychlit porod...uz to hudiem mojemu do hlavy - momentalne sa "boji" kvoli malemu ze by sme mali daco podniknut aby prisiel na svet v spravnom case a nemeska... 😀

petka_s
11. aug 2008

no to je mile🙂 ale ja mam 3 terminy a dost zvlastne od seba..prvy mam 18.12,druhy 26.12 a treti 30.12 tak uvidime ktory budeme chciet poponahlat 🙂)

cessy
11. aug 2008

no aj mne dnes svagrina poradila, ze to milovanim urychlime,ale neviem,
a chut na milovanie bola cele tehu, bez problemov,az nadmerna 🙂

petka_s
11. aug 2008

tak mi potom napis ked budes mat po,ake chute budu po porode..to som zvedava az moc..pretoze aj u mna su teraz nadmerne tie chute

noc25
11. aug 2008

cessy-ahoj mne sa stalo to, ze mne vlastne manzel prepichol plodovu vodu pri sexe a do 4h bol maly na svete,krasny a zdravy.A urcite to bolo prijemnejsie ako ked mi pri prvom porode prepichol pl.vodu doktor... 😀 🙂

dula_renka
11. aug 2008

ak sa citis dobre a mate sa radi, tak sa milujte.....ak sa ti to paci a mas z toho krasny zazitok, tak ho dopriala aj babatku 🙂....no nie je to radost? 🙂

andyika
11. aug 2008

ahojte
tak tato tema ma zaujima tiez, ja som na zaciatku nemala chut, ale potom to preslo do normalnych starych kolaji, lenze raz ked sme mali sex, tak na druhy den ma zacalo boliet brusko a aj tvrdnut a zacala som sa otvarat, sice len na spic prsta, ale musela som ostat v nemocnici 5 dni. no a od vtedy sme sa nemilovali, pretoze sa manzel boji, aby sa to nezopakovalo, ale ja mam teraz takuuuuuuchut, az hroza. citim sa ako nejaka nymfomanka,. 😀 😀 😀 a dokonca sa mi stalo uz aj to ze som normalne mala orgazmus vo sne, akoze som sa na to zobudila 🙂 🙂 tak aspon nieco 😀

petka_s
11. aug 2008

no tak taketo podobne sny mam aj..ktovie co to znamena:D

cessy
11. aug 2008

ahoj noc25
to važne, aj to sa da?? 😕 😕 😕

cessy
11. aug 2008

petka_s
dobre dam vedieť.. 😉
ale urcite az po sestonedeli, teda ak nebude cisarsky 😀 😀 😀 ,ale predpokladá sa prirodzeny porod, tak urcite az po...

petka_s
11. aug 2008

cessy-oki budem zvedava 😉 ,tak a teraz si to teda uzite,zajtra uz mate termin,coo?tak mozno dnes vecer..hm?budete teda urychlovat?ja som riadne zvedava ako to vsetko budem prezivat,a ani si predstavit neviem dni tesne pred terminom.si riadne nedockava alebo nervozna?

cessy
11. aug 2008

petka_s
skor nedockava ako nervozna, uz by som chcela vidiet nasho malickeho.
tiez som sa nemohla dockat terminu a zrazu je tu 😲 , ani si to nestihnes uvedomovat ako rychlo to ubehne.zajtra idem este naprietoky, tak este som zvedava co mi tam povedia...teda ak sa to cez tu noc nerozbehne 😀

petka_s
11. aug 2008

cessy-tak drzim palceky,a urcite daj vediet 🙂

cessy
11. aug 2008

petka_s dakujem moc, ale nevidim to na skory porod....
o.k. ale ak by som nahodou zabudla,tak sa ozvi cez IP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre