Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

katrin
31. júl 2006

ladybird, bezpečné sú také, ktoré vyhovujú tebe, jednoznačne by si mala mať kontrolu ty a nie partner 😉

tyrien
31. júl 2006

Ahoj, ak nemas ziadne komplikacie tak sa mozes milovat🙂Hlavne, aby ti netlacil na brusko a nebolo to az po koniec, mne pani doktorka hovorila, ze nezne....polohy? V tom ti asi nepomozem, ale niekde sa uvadza ,ze na chlapovi a zozadu tak neviem...ja sa nemozem milovat s partnerom, lebo som rizikovka.Skusala si hladat na nete? 😉

barunka
31. júl 2006

ladybird, presne ako píše katrin. najlepšie sú tie polohy, kde máš kontrolu ty a nie partner. teda aby si ty vedela ovplyvnovať hlbku vniknutia, smer a tak podobne, preto je najlepšie aby si bola ty navrchu... ale v podstate je to celkom jedno, hlavne aby si sa cítila pohodlne a nepociťovala žiadnu bolesť...

ladybird1l
autor
31. júl 2006

dakujem vam....neublizi ale ked som na partnerovi a poskakujem ?🙂

zuz11
31. júl 2006

ja mam knizku kde su tri polohy vhodne v tehu 😀

barunka
31. júl 2006

ehm, ja som čítala, že naopak od istého štádia tehu tieto pohyby bábenko upokojujú 😀

bubonic
31. júl 2006

mali by to byť polohy, kde partner nebude veľmi hlboko, najmä v štádiu keď už bábo bude dolu hlavičkou. lebo v opačnom prípade raz príde k tatinkovi, poklope mu po čele a opýta sa ho: A tebe sa ako toto páči? 😀 😀 😀

danii
31. júl 2006

a ja som vcera citala, ze to ked je maminke prijemne a dobre velmi pozitivne vplyva aj na babatko 🙂 😉

sue
31. júl 2006

Bubonic, 😀

zuz11
31. júl 2006

ja vam hned hodim foto poloh 😀 🤐 😵

nufka
31. júl 2006

bubo : 😀 😀 😀

ladybird1l
autor
31. júl 2006

dakujem vam za rady, riadit sa ale nejakou knizkou, kde su vypisane nejake polohy by som sa asi nemala ze?

barunka
31. júl 2006

no ja by som to robila tak, že proste budem skúšať a raz určite nájdete polohy, ktoré budú vyhovovať všetkým zúčastnením stranám. tebe, partnerovi a škriatkovi vo vnútri...

zuz11
31. júl 2006

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tak tu su dva obr poloh z mojej knizky 🤐 😵

sue
31. júl 2006

Barunka, takýto spôsob riešenia problému by sa každému chlapovi páčil 😀

zuzu13
31. júl 2006

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2672
prispela som jednou stránkou pre info.
Ladybird, z mojej skúsenosti je to poloha žena hore al. odzadu. Nakoľko keď si hore sama si môžeš regulovať ako hlboko vnikne penis dnu, no a zozadu? Treba povedať kedy dosť.

ervotoc
31. júl 2006

baby hlavne aby bola pohoda,kym neni to tebe zleee,neprijemne atd.kym sa ty mas ok a babo nestrajkuje tak mozes vsetky polohy,my sme tak v pohode fungovali,len ku koncu uz je to kapaaanek nemotorne,s velkym bruuuuuskom 🙂 no a kym to neni zakazane,ze nie si rizikova...tak mozes "frcat"na plnu paru 🙂 🙂 hm ale ked si hore je pravda ze si to ty "istis"no a muzicek urcite nebude protestovat 🙂 teda aspon moj nikdy nic proti nemal 🙂

mirka
31. júl 2006

ako je to so spermiami, nie sú vyvolávačom kontrakcií?

zuz11
31. júl 2006

mirka zevraj hej 😀

mirka
31. júl 2006

kde by som to mohla nájsť?

zuz11
31. júl 2006

mirka, bola tu taka tema, teda niekde v tehulkach alebo v snazilkach sme dostali taku INFO od ucenej 😀 peto sa na vyvolanie pouziva aj napr. sex 😀

barunka
31. júl 2006

mirka, spermie obsahujú jednu látku, ktorá je myslím aj v injekcii ktorú ti pichajú na vyvolanie pôrodu.
ale neviem, u mňa to nezabralo a napriek úsiliu manžela som porodila až v 42tt 🙂

sue
31. júl 2006
zuz11
31. júl 2006

sue, tu nejde o sex ale o spermie a tie nieco obahuje co je aj v injekciach vyvolavackach 😀

sue
31. júl 2006

Zuz, ja neviem...ale so svojim čisto laickým postojom k veci 😔 😀 si myslím, že by tých potvoriek muselo byť poriadne veľa, aby spustili pôrod 😵

mixka
31. júl 2006

sue, mozno sa zahryznu a prehryznu stuplik 😀

barunka
31. júl 2006

netreba ich veľa. stačí "klasická dávka" ale nie u každého to zaberá 🙂

mixka
31. júl 2006

cauko barunka, mala je nadherna 🙂

zuz11
31. júl 2006

tak ako aj vyvolavacka nie kazdemu zabera 😀

barunka
31. júl 2006

mixka, ďakujem... 🙂 dnes sme mali návštevu a teda sa poriadne predviedla. len sa na nich pozrela a tak strašne sa rozplakala, že mi jej až bolo ľúto. 🙂

a čo sa týka vyvolávania pôrodu, my sme skúšali všetky známe prírodné metody a nič nezabralo 🙂

Simi je holt tvrdohlavé decko... 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre