Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

svetluska.p
21. aug 2006

My sme ale planice, robime si z nasich muzickov srandu 😀 .

expertka8
21. aug 2006

..svetluska..kdeže..."čo je pravda,nie je hriex!" 😀

mimec
23. aug 2006

caute tehulky,nám ide milovanie zatiaľ v pohode.Sme v 14tt.Milujeme sa ako predtým, som aj hore aj dole.Trošku sa tiež bojím,ale pokiaľ sa dá.....

rebeka
25. aug 2006

Baby stalo sa vam, ze mate chut na sex, a napriek tomu, ze predtym to bolo v pohode, teraz nie a nie sa k tomu dostat?

dea
25. aug 2006

ahojte no odkedy som ja tehotna, tak tiez to robime ovela menej, jeden cas sme to mali zakazane, ale teraz uz mozme, ale ja som rada ze ked pridem domov z prace tak ze si sadnem a nie mysliet este aj na to. Vacsinou nam to vide na sobotu a nedelu ked sme oddychnuti. Inac presne sa nam stalo to co pisala jedna babenka, minulu sobotu sme santili a mne sa presne v tom najlepsom urobili na brusku 3 strie, tak muzik sa normalne zlakol, ze co sa mi stalo s bruskom za tak kratky cas 😖

miriam17
25. aug 2006

do ktoreho mesiaca ste sa milovali ???

nelika666
25. aug 2006

niekde som citala ze ak je vsetko ok a buducej mamicke to vyhovuje tak sa mozete milovat aj den pred porodom.. aj ked to si neviem velmi dobre predstavit 😅
a my mame teraz zakazane takze neviem ci sa k tomu este dostaneme.. 😒

dea
25. aug 2006

no mne uz tiez zacina pomaly vadit brusko, takze neviem dokedy to budeme este praktizovat 😀

miriam17
25. aug 2006

no ja s priatelom sa nemilujem tak casto lebo my stale puci brusko,a sa boji aby sa daco nestalo drobcovi

dea
25. aug 2006

no tak to by ste si mali najst vhodnejsiu polohu, najma tebe musi byt pri tom dobre, nemalo by ti tlacit brusko, ja by som riesila radsej ziaden sex akoby to malo malinke tlacit a malo by mu byt pri tom nepohodlne

nelika666
25. aug 2006

niekto tu mal v albume vhodne polohy pri milovani s bruskom.. len neviem kto 😕 😅

emjee
25. aug 2006

boli v albume od zuz11 ale uz ich zmazala

nelika666
25. aug 2006

aha - tak nic 😉

konica
25. aug 2006

zeny a po porode? druhy porod chcem bez nastrihu! asi 5 mesiacov som mala citlive miesto sitia, gynekolog ma "potesil" ze uz to nikdy nebude ako predtym, ale teraz je to uplne ok. do mojej ** uz nebude nikto zasahovat 😕 😠 😀 😒

tonicka
25. aug 2006

Ahojte, ja som pred tehu bola velmi sexuálne aktívna. Od nejakého 8tt do 16tt takmer ziadna chut, respektíve ak aj nejaká bola, tak som bola straaasne unavená. Teraz je to lepsie, ale mám radsej iné spôsoby, nemusím priamo pohlavný styk. Ale ostatné mooozem,i ked urcite menej ako pred tehu. Tak uvidíme. 😀

ramzesa
26. aug 2006

no uz ked som bola riadny slon tak mi vyhovovalo na boku zozadu... 😀

ramzesa
26. aug 2006

konica, no ja uz teda neviem ci s nastrihom al. bez. Ja som mala oba porody velmi rychle...a pri oboch ma nastrihli... vraj sa to robi aj ked dietatko ide velmi rychlo, aby sa mu neposkodila hlavicka, neviem, co je na tom pravdy,ale niekde na nete sa o tom pise... a vraj aby sa zena pri rychlom porode neroztrhla, lebo nema cas sa pomalicky roztahovat... bola som v porodnici s jednou mamickou, co uz mala 3. dietatko a doktor ju nenastrihol a bola vselijako potrhana...ja by som sa uz asi bala, hoci som to vzdy chcela bez toho ☹

aktak
26. aug 2006

konica, a nebolo by to horsie keby ta nenastrihli a roztrhla by si sa? to sa hoji este zdlhavejsie nie?

snemcurka
26. aug 2006

ahoj rebeka
po vysadeni HAK som mala chut milovat sa skoro kazdy den (co mojho muzicka tesilo 😀 ). No ako som otehotnela chut milovat sa sa akosi vytratila 🙄 .Dakedy si myslim, ze by som tych 9 mesiacov vydrzala aj bez toho

rebeka
27. aug 2006

ahoj baby.. dik za vase skusenosti.. muzicek ma upokojil, ze nechut je len a len kvoli pracovnemu vytazeniu. Teraz cez vikend sme sa k tomu konecne dostali, takze uz som spokojnejsia.. ale, stale mam nejaky divny pocit z milovania pocas tehotenstva.

aktak
27. aug 2006

rebeka a pocit bude este divnejsi ked ti narastie brusko, a ked ta bude babo kopat 😉

hudy
27. aug 2006

Baby, ja odkedy som tehotná, tak vôbec nemám chuť sa milovať. Raz som ju aj mala, ale nejako to nešlo 😠 tak neviem. Čítala som, že po prvých troch mesiacoch by sa to malo zlepšiť, tak uvidíme...

ninocka
27. aug 2006

to prejde a vsetko bude v normali

pejko
27. aug 2006

no ahoj dievcata.tak ja teda som vtom tridsiatom tyzdni ale musim povedat ze na milovanie vobec nemam chut.ked to robime ide to do mna tazko a ja sa musim dost premahat.ale chlapje chlap,treba mu dat co potrebuje.ak na to fakt nemam chut spravim ho troska inak,he.dufam ze nevadi ze som to tak napisala ale ja to beriem ako prirodzenu vec.

renca3
27. aug 2006

no vidite dievcata...Najvacsiu chut mam pocas tehotenstva a pre rizikove to nejde. Mozno plati: "zakazane ovocie najviac chuti". Takze to este "chvilu"
vydrzime. 😖 Po prvom ma to nebavilo a pobolievalo takmer pol roka.

melory
13. sep 2006

ja som bola pri oboch tehu rizikova a pri prvom by som to rodila 3xdenne a teraz 3x za mesiac. nemozem dostat chut. nespoznavam sa. muz je zufaly. ked aj k tomu dojde som ako mrtvola.

mory
13. sep 2006

ja som mala chut na milovanie aj v prvom aj teraz v druhom tahotenstve. prve bolo neplanovane takze aj nas vztah bol dost chladny a hlavne bez milovania. toto je planovane a tak je zaujem z oboch stran aj ked z mojej asi viac.
inak si nemyslite ze som nejaka nadrzana sexom "NAOPAK" mimo tehotenstva sa mi vobec nechce a tiez obcas to boli mozno preto ze som sa k tomu nutila tiez koli manzelovi aby si nenamyslal nezmysli.

jj2202
13. sep 2006

ja mam tiez zatial zakazane, lebo po prvom milovani od zistenia ze som tehotna som trosicku spinila, takze....treba hladat ine cesticky... 😀

ninocka
13. sep 2006

jj
no vere radsej neriskujte

mory
13. sep 2006

jj
zakazal ti to lekar? alebo je to tvoje rozhodnutie?
vsade kde som citala pisu vraj je "sex" v tehotenstve velmi zdravy a neskodlivy. tak neviem co je na tom pravdy 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre