Milovanie v tehotenstve. Aké polohy sú bezpečné?

ladybird1l
31. júl 2006

ahojky tehulky, nepostrehla som tu takuto temu, tak som nabrala odvahu ju zacat.
Som v 18. tyzdni a neviem sa sustredit pri milovani, niekedy sa dam uniest, ale vacsinou sa bojim aby sa neublizilo babetku. Neviete prosim poradit, ake polohy su bezpecne? Dakujem......

jj2202
13. sep 2006

mam... 😀 😀 😀

mory
13. sep 2006

mam otazku 😨
je pravda ze pred porodom sa nema nic kupovat a pripravovat? alebo je to totalna blbost? vidim ze kazda tehulka ma uz priprave3nych kopu veci a ja nic. mam po synovi ale teraz cakame dievcatko takze budem musiet obnovit detsky satnik.

kamilecka
13. sep 2006

Zienky ale notak 🙂 nechcem vas vyhanat ale zacitala som sa do temy a zrazu tu citam o kocikoch a veciach pre babo 😉

m.andrea
13. sep 2006

tak pridaj niečo ty zo skúseností, my sme už zo sexuálenej lenivosti vyčerpali všetko 😀

jj2202
13. sep 2006

😀 😀

kamilecka
13. sep 2006

Strata chuti na milovanie je asi bezne a treba to vydrzat hlavne v prvych 3 mesiacoch,ked je po 3 mesiacoch chut a doktorka nezakaze tak nevidim dovod.Samozrejme ak je to obom prijemne ( myslim mamicke a ockovi ) a nemaju obavy ci ano alebo nie, takto si to potom neuziju 😀

ninocka
13. sep 2006

ja prvy trimester som o tom nechcela ani pocut

zuz11
13. sep 2006

moj manzel ma velky strach a na mne inak chut neprisla doteraz 😵

kamilecka
13. sep 2006

Je to asi individualne,moj manzel hovori ze nic nebude az o rok 😀 boji sa aby niejako neublizil babu a nutit ho nebudem takto by to nebolo spravne

ninocka
13. sep 2006

ved uvidite mozno budete chciet

domcek
13. sep 2006

Ide vam ja som v tehotenstve bola nadrzana ako stepna kobyla len posledny mesiac som uz mala nervu sama zoseba tak ze si to vychutnajte a dajte na svoje pocity. 😉

kamilecka
13. sep 2006

No kto vie...vyskusame raz a uvidime 😉

lara1znk
13. sep 2006

Domcek ty si podarena. 😀 Inak hovori sa ze aj HAK odoberaju chut na sex a ja som mala a poriadnu, asi vacsiu ako teraz. Takze dufam ze aj v tehotenstve to tak bude.

zuzula
13. sep 2006

Ved uz to nemusia byt orgie ako za slobodna 😀 ale podla mna take jemne nezne milovanie bude fajn po tych prvych 3 mes. No ved uvidim ako to s nami bude naozaj 😵

ninocka
13. sep 2006

je to prijemne a aspon mame iny pohyb

kamilecka
13. sep 2006

Mna by este zaujimalo,citala som ze by sa pocas milovania v tehu mala pouzivat ochrana
Domcek tak ako to bolo s vami a ochranou?

zuzula
13. sep 2006

Kami, naco ochrana?? Ved mas zatku na krcku maternice, takze ziadna infekcia sa ti dnu k babu nedostane...tak som aspon citala...

zuz11
13. sep 2006

no praveze mne vcera alebo kedy prislo z rodina.cz ze pozor na zanesenie infekcie pocas sexu 🤐 takze asi to chce sa osprchovat a ochrana je koli tomu aby si nahodou neotehotnela druhy krat sucasne aelbo nemala kontrakcie.... 🤐 ja som teda citala ze u vela bab spermie sposobuju kontrakcie obcas az vyzadujuce vzhladanie lekara 🤐

aktak
13. sep 2006

kami, pokial viem, tak spermie obsahuju latku, ktora moze vyvolat porod alebo ho urychlit - preto je fajn milovani epred porodom, ale ci to takto funguje aj skorsom tehotenstve dost pochybujem, u nas to nic nespravilo, ak by to nebolo dobre tak by sa o tom normalne hovorilo a upozornil by ta na to aj lekar takze neboj 😉

kamilecka
13. sep 2006

No ved to som aj ja pocula ze to je prevencia na infekcie aj ked babo je chranane v plodovej vode ale aj tak.

maryja
13. sep 2006

Tak ja mam chut na sex, problem je len vtedy, ked to manzel prezenie, totiz vecer byvam uz unavena, aj sme sa o tom bavili - o 20 hod. v pohode, ale o 22. hod. som uz mrtva ale on by mal chut na nocne "sportovanie" a je sklamany, ked nejak nereagujem. Nuz myslim, ze sa da nejak dohodnut aby boli vsetci spokojni 🙂

cmulinko
13. sep 2006

U mna milovanie pocas tehotenstva vyvolal potrat.Lekar mi vravel,ze ak druhy krat otehotniem,aby som ani vo sne nemyslela na sex.Bola som v 5tt.

ninocka
13. sep 2006

v prvom trimestri je asi si dobre dat pauzu aby sa babo poriadne uchytilo
a radsej v druhom

adetka
13. sep 2006

Aj mne po dvoch spontannych potratoch pri tomto tehotenstve doktorka radsej zakazala milovanie... a manzel to dodrzuje 😀 ... mam neskutocne trpezliveho a tolerantneho muzicka... dokonca uz teraz uvazuje nad dalsimi detmi 😀

ninocka
13. sep 2006

adetka tak to krasne dodrzujte

baba74
14. sep 2006

ahojte baby. mne lekar povedal,ze najnebezpecnejsie milovanie je v tom tyzni, ked by som mala mat menstruaciu (ak by som nebola tehotna). v tych tyznoch nemame sexovat,lebo je najvacsie ryziko potratu.poculi ste o tom?

kasis
14. sep 2006

Zuz11 a to sa da otehotniet pocas tehotenstva??? Vsak to je nejaka blbost

elissa
14. sep 2006

kasis,to skôr potratiť,pretože do 3.mesiaca je to najrizikovejšie...žena si má vtedy dávať pozor.

krissy1
14. sep 2006

Tak baby ja som v 1 trimestry nemohla spravit ziaden prudky pohyb(mala som pocit,ze sa povraciam)Ale terz je to uz super 😉

danii
14. sep 2006

kasis - neda 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre