Mohlo by zľaknutie vyvolať predčasný pôrod?

niba0717
14. jún 2017

Ahojte, chcela by som sa poradit som v 30tt a priatel chodi na ukazky ww2, tento vikend by som chcela ist tiez s nim kym sa mi ako tak este da ale niekde som citala ze keby som sa zlakla moze mi to vyvolat porod a tam sa striela jedna radost a aj ked som na to zvyknuta moze ma nieco prekvapit. Tak neviem ist ci neist?:D dakujem :D

cuculiatko88
14. jún 2017

Vraj moze,no ja som sa asi tak mesiac dozadu poriadne zlakla a zatial vsetko v poriadku,takze je to individualne 😉

marcelik88
14. jún 2017

Nieco taketo som uz zachytila ale len tak pomimo takze ti neviem povedat ci je to fakt pravda ale podla mna by to muselo byt take ozajstne zlaknutie ako napriklad, ze by ste nedajboh havarovali alebo co. Proste take, ze mas strach o svoj zivot, babatka alebo niekoho velmi blizkeho. Ale zase by som to zbytocne nepokusala

mischelin89
15. jún 2017

@niba0717 ja sa lakam furt cohosi :D

Skor by som rozmyslala, ako bude male reagovat na vystrely. Neviem teda ake hlucne.

Moj krpec je napriklad od pocatia 🙂 nauceny na zvuk tatovej motorky, to ma rad, nedesi ho to, pustame mu zvuk motora niekedy aj pred spanim. Cez vikend sme boli na motozraze a uplne som citila, ze to sa mu nepaci, ze ten hluk je iny a neprijemny, ked sa vytacali motory, alebo ked hrala kapela. A teda aj mne bolo neprijemne.

Cize som si rovno overila, ze ani koncerty pre nas nie su a ine maminky chodia v pohode a drobcek sa citi dobre.

aliii3
15. jún 2017

To su podla mna iba taky famy, teda mozno bolo par takych pripadov ale to sa museli asi tie zeny poriadne zlaknut, nie len kvoli nejakemu hluku alebo podobnym veciam. Ja by som tiez skor asi nesla kvoli tomu ako tie zvuky mozu posobit na dieta. Ale to je na teba

ankare
15. jún 2017

Môže to rozdrazdit bábätko 🙁

kattky
15. jún 2017

@niba0717 ja som takmer aj autonehodu zazila a nic nastastie. Akurat zo soku mam biely pramen vlasov inak vsetko oki a ziaden predcasny porod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre