• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem byť so synom v nemocnici, keď som tehotná?

25. apríla 2009 
ahojte,nenasla som temu,ak je tak sa ospravedlnujem adminom
5.maja mam ist so syncekom na tri dni do nemocnice,pojde na obriezku,som v prvom trimestri a prave som sa dozvedela ze vraj ma tam asi kvoli tomu nevezmu.mna nieco take ani nenapadlo,samozrejme ze tam chcem byt s nim,hlavne ked bude aj pod narkozou,a preto som to ani neoznamila,ze som tehotna
nemate s tym skusenost niekto?je to ozaj tak?
17. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze aj tehotne maminky mozu byt prijate s detmi. aspon u nas to nie je vobec problem,su prijate aj maminy dva mesiace pred porodom :o))
23. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som bola v nemocnici s mojou dcerou ked mala dva roky, bola som v siestom mesiaci, a ona bola na koznom. sestricky tak divne na mna pozerali a nechceli ma " prijat" s dcerou, ale som sa nedala a bola som s nou. potom som s nou bola , ked grcala a mala hnacky, to som bola v stvrtom mesiaci a este to nebolo na mne velmi vidiet, a zvladli sme to. Mozno sa dr. boja aby si sa tam niecim nenakazila. ale ked je na chirurgiji tak tam nevidim problem.
drzim ti paklce aby ste to zvladli obaja :wink:
23. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze tehjotne mozu,ved tehotenstvo nie je choroba :angry: ale ide zrejme o to,ze su tam hospitalizovane aj chore deti a mala by si zvazit,ci vezmes na seba a svoje mimco take riziko, kedze si este len v i.trimestri,kt. je asi najrizikovejsi....Nemoze ist s nim manzel?
25. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžu ale na infekčné nie, raz som chcela ostať s malou ale nepustili ma.
25. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok