Môžem jesť pukance počas tehotenstva?

lulu_lu
24. júl 2013

Babuľky, neviete, či sa v tehotenstve môžu pukace, nerobí to šarapatu? Veľmi mi chutia 🙂 jeden balík (do mikrovlnky na vypukanie) zlopnem.

trish31
24. júl 2013

@lulu_lu preco by sa nemohli?

lulu_lu
autor
24. júl 2013

@trish31 tak všeličo je školdivé, či skôr zakázané 🙂 sú slané, ale strašne chutia 🙂

trish31
24. júl 2013

@lulu_lu netreba prehanat zbytocne si myslim...pukance neuskodia

cerez
24. júl 2013

@lulu_lu Kľudne si dopraj. Príde deň, keď ti už nebudú chutiť alebo sa na ne nebudeš chcieť ani len pozrieť. 😀
Pri prvom tehu som sa šla utrieskať jablkami a pri druhom tehu paradajkami. Po pôrode som ich nemohla ani cítiť. Až po roku a pol mi začali chutiť opäť paradajky.

lulu_lu
autor
24. júl 2013

@trish31
@cerez už sú v bruchu 🙂)))

trish31
24. júl 2013

@cerez ja jem paradajky cele tehu kazdy den aj zo 10 😀

cerez
24. júl 2013

@trish31 😀 Tak uvidíš po pôrode.

lencika
25. júl 2013

ahoj nevidim dovod preco ich nejest ale vsetko s mierou 😉

kvata
25. júl 2013

ja by som vedela o zdravšej alternatíve, kedže tie do mikrovlnky sú velmi slané a mastné - kúpili sme si pukancovač, nasypem pukance (ale nie tie do MV, také v celof.sáčku) a priamo na stroji si roztopím maslo kolko ja chcem, ktorým polejem teplé pukance a osolím. Velmi ma hnevalo, ked sa v mikrovlnke nevypukali všetky a potom som to dávala ešte viac krát, samozrejme aj zhoreli. Aj tu ich pár vyletí, ale ovela menej a dajú sa pozberať po linke a dať znova vypukať. A nehrozí prihoretie, sú akurát. Tak príjemné maškrtenie. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre