Môžem používať anticelulitídne krémy v tehotenstve?

zuzka_zilina
18. okt 2011

Ahojte dievčatá. Môže sa v tehotenstve-v 1.trimestri,pouzívat anticelutitdne a spevnujuce pripravky? ja ich použivam,som v tretom mesiaci.. Dufam ze som nič nepokazila 😠 no nejako som doteraz nepočula,zeby to bolo škodlive. Akurat som čitala,ze samoopalovacie pripravky mozu byt skodlive.. aku telovu kozmetiku pouzivate? A na plet moze byt to co doteraz? ja mam zmiesanu plet,s vyrazkami,tak pouzivat vysusacie .. snad nie su nebezpečne?

ajca123
18. okt 2011

Ahoj aj ja som si chcela kupit taky krem na celutidu ale taky drahy a pani predavacka mi povedala ze tieto kremy by nemali uzivat tehotne lebo su tam vseliake latky a mohly by ublizit babetku :(
Keby predavacka chcela prijem korunek do predajny tak by mi ho ajpredala ale bola zodpovedna a ten krem stal cez 100€

lienok
27. okt 2011

Ahoj, ja mam jeden anticulitidny doma od Yves Rocher a je tam pisane ze by ho nemali pouzivat tehulky, tak som ho odlozila :( ale mozno zalezi od vyrobcu

gazovicka
28. okt 2011

baby, nevahajte a pouzivajte klasicku modru indulonu..... ja ju pouzivam od 4 mes.tehotenstva, kazdy jeden vecer sa natriem, chvilku lezim, kym sa vpije a nemam ani jednu striu... bola mi doporucena od lekara a mal pravdu... a to ja popritom mam pokozku velmi malo elasticku, lebo uz v puberte som sa popukala na nohach.... ale ta modra indulona je ozaj zazrak... nenecham na nu dopustit....

ivett1
28. okt 2011

@zuzka_zilina ahoj, ja som používala tiež, ale také pre tehuľky...tuším značka elastiq a eucerin (z lekárne)...tie "normálne" (napr. garnier, avon atď...) som používala až po pôrode... 😉

puncova
2. okt 2012

musis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lebo budes mat brusko ako spongiu.........................
😉

blackcat8885
3. okt 2012

Ja používam Dermacol na strie a celulitídu myslíte,že ho mám vymeniť za iný?Ked sa na celulitídu neodporúča v tehotenstve ale na obaje je žena s bruškom a jasne píšu-na strie a celulitídu tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre