Môžem užívať Anacid v tehotenstve?

vks
24. jún 2009

Ahojte.
Pocas tehotenstva mam posledny tyzden problem s palenim zahy. Neviete mi niekto poradit ci mozem uzivat Anacid? V lekarni mi povedali ze to mozu aj tehotne ale na letaku je poradit sa s lekarom. Pojdem ku nemu az o tyzden. Neberiem ziadne lieky ani ine problemy sa nevyskytli. Za radu velmi pekne dakujem.

gabuliik
24. jún 2009

Ahoj.Ja som to tiež užívala v tehu.Ale mne to poradil lekár.Lebo mi bolo furt na grc a to mi upokojilo žalúdok.

vks
autor
24. jún 2009

A prosim ta, uzivala si to len vtedy ked ta zacalo palit alebo nejak pravidelne po jedle?

pink_lady
24. jún 2009

ahoj, mne tieto pripravky nikdy nezabrali 😔 bolo mi z nich vzdy este horsie 😝 pekne som si to odgrckala a odpalila...len som vyhodila x korun za x pripravkov.. 😖 takze drzim palce nech ti to zaberie - urcite mozes brat ked ti v lekarni povedali... 😉 inak - v ktorom tyzdni si?

vks
autor
24. jún 2009

Dnes som mala termin. Ale zrejme sa von este nechysta 🙂 palenie mam uz dlhsie len tuto noc to bolo otrasne. Niekolkokrat som sa zobudila na to.

gabuliik
24. jún 2009

Užívla som to zo začiatku myslím 3x denne a potom len vtedy ked ma to draplo.Ale aj tak som grcala,len mi nebolo už ťažko a nepálilo.
A myslím si,že ked už máš pred pôrodom je zbytočné za to vyhadzovať prachy.Vydrž to a hotovo. 🙂

sisinka76
24. jún 2009

v 1.tehotenstve som ani netusila, co to je palenie zahy, zato teraz ma to trapi uz vyse 2 tyzdnov. na radu kamosky som si kupila gastrotuss a musim povedat, ze pomaha 😵

kvietocek7
24. jún 2009

vks - tiez by som odporucila ten Gastrotuuss 😉

inneska
24. jún 2009

vks...ja som užívala prvé tehu, a pomáhal...teraz tiež mávam záhu, a zatial mi na ňu zaberá studené mlieko, ale ked je to silné, tak si dám anacid 🙂

silvuskaa
25. jún 2009

prave vcera ked som bola u lekara som mu spomenula ze mavam palenie zahy a poradil mi anacid a maalox🙂

pink_lady
25. jún 2009

ked uz si v termime - ja by sa to uz pokusila vydrzat, prip.skus lupane mandle - tie fakt zaberaju,a este si aj pochutis 😉

spevacka
17. júl 2009

Ja som si dávala ACIX tiež s odobrením mojej dr.Bez toho neviem ako by som to bolo vydržala, to pálenie bolo hnusné 😠

celin
17. júl 2009

ja som mala priserne palenie zahy a kupila som si homeopatika gastrocynesine a pomohli mi

philipha22
2. júl 2011

Ahojte babenky, ja som mala strasne problemy s palenim zahy... ANACID mi dal sam primar na gynekologii, takze myslim si ze tam sa neni coho obavat :o)

dai
3. júl 2011

ahojte,
no, ja by som bez anacidu toto tehotenstvo asi neprezila ☹ mala som nenormalne palenie zahy/.. z prveho tehotenstva si take nepamatam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre