Môžu tehotné spať na bruchu v prvých mesiacoch?

ingridka07
4. mar 2013

🙂 🙂

lenka369
4. mar 2013

urcite ano kym ti nezacne vadit brusko alebo ti malicke neda najavo ze sa mu to nepaci 😀

saska.t
4. mar 2013

tiez spavam este na bruchu,aj ked obcas mi to vadi...

zuzulica
4. mar 2013

Jasné,že môžeš,ja som spala dokiaľ to malému nezačalo vadiť,teraz keď náhodou ležím,tak ako sa mu nepáči,tak ma bude toľko štuchať,že si musím prelahnúť 😀

soldi
4. mar 2013

ja spavam na bruchu este teraz a to som uz v siestom mesiaci 😀
@ingridka07

maja1982
4. mar 2013

🙂 ja presne ako zuzulica 🙂 spala som, kym drobcek sam nedal najavo, ze mu nieje pohodlne 🙂

lutia
4. mar 2013

@ingridka07 ja ako som vedela ze som tehotna uz som nespala na bruchu....🙂 nejak som si hned zakodovala ze nebudem spat ze sa mi to zda ze by som dieta utlacala🙂) viem ze to nie je pravda ale jednoducho som spala navseliako ale nie na bruchu....a po porode som sa tesila na spanok na bruchu 🙂)

gaby21
4. mar 2013

@ingridka07 Spinkaj presne v takej polohe, v ktrrej sa citis dobre, babatko ti da najavo co sa mu paci a co nie 😵

hruska82
4. mar 2013

@ingridka07 Ja som zo zaciatku vobec nemohla spat na brusku....Teraz, ked uz mam velke brusko sa castokrat zobudim na to, ze lezim na brusku a malicky spinka tiez (tak mu to asi nevadi) 😅 Kym ti je prijemne spat na bruchu, mozes 😉

bambinka123
11. mar 2013

ked som zistila, ze cakame drobceka, tak som si tiez myslela, ze nebudem spat na brusku...ale ked mne sa tak spi najlepsie, a zatial je vsetko vporiadku 🙂 uvidime, co mi da najavo, ked troska podrastie :P

beelinka
13. mar 2013

Ja spím na brušku na odporučenie lekára pretože mám maternicu veľmi vzadu 😉

adriana132
16. mar 2013

ja som tiez spala na bruchu ...az ked mi to zacalo prekazat tak zacala spat na boku..cca od piateho mesiaca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre