Navšteva kozmetičky počas tehotenstva. Neuškodí vzťahu s bábätkom?

cetera
22. apr 2009

baby neviete nahodou navsteva u kozmeticky nejako neuskodi babu? teda myslim to dychanie pary pri cisteni tvare alebo odtranovanie chlpkov z noh pomocou horuceho vosku? Lebo som sa na to pytala kozmeticky a ta vravela ze nie, ale aj ved to odtranovanie na nohach aj nieco boli tak ci nahodou to neuskodi ako pomoze k dobremu vzhladu nakolko je vonku uz teplejsie a treba aj nieco kratke ponosit. dakujem

jahody11
22. apr 2009

ja si myslim, ze nie, ved ak si zvyknuta avelmi sa nezlaknes ked potiahne pacik s voskom 😀 ja osobne si depilujem tvar a nic sa mi zatial nestalo 😉

akurat ma stve to, ze sa mi zacali robit vyrazky po tvari a dekolte ale to vraj z hormonov....

dicinka1
22. apr 2009

jahody..aj mne sa porobili vyrazky..nie sice vela..ale sem-tam a dost hnusne..ked vyrazka tak poriadna ze?

inac ja som kozmeticku navstevovala pocas celeho tehu...voskove pasiky pouzivam iba na depilaciu nad hornou perou..inac nie..na nohy strojcek 😉 obocie a cistenie tvare mi robi v pohode kozmeticka 😉

ivana82
22. apr 2009

Ahoj, ja som bola v druhom alebo v tretom mesiaci u kozmeticky, povedala som jej ze som tehotna, je to kamaratka, tak povedala, z eto nevadi, ale je lepsie ked to vie, lebo mi nechodila po tvari takym laserom, ci co to je... tolko moja osobna skusenost, depilacia neskodi, pokial sa velmi nelakas...

jahody11
22. apr 2009

veru, tie vyrazky, uz ked sa spravi tak poriadna a teraz zakon schvalnosti, vcera sa mi vyhodili 2 velke na dekolte a asi 4-5 na tvari a v sobotu svadba, to budem kraasna nevesta ☹ ☹ ☹ , tak vela som doteraz nemala ☹

cetera
autor
22. apr 2009

aj ja som mala od zaciatku vyrazky ale teraz je to uz fajn....zacala som si kazdy den davat namiesto make-upu aknecolor a pomohlo mi to aj ked sa mi nejaka urobi ze si na jeden dva dni ho nedam tak ten treti den s nim to poriesi.....praveze nemam problem s depilaciou len so chcela vediet ze ked to trosku zaboli mna ci nevadi to babetku....

mami.sk
22. apr 2009

cetera - ja som kozmeticku navstevovala pocas tehotenstva kazdy mesiac a babatku to nema ako ublizit 😉 vzdy mi krasne vycistila plet a chodievala som aj na depilaciu / cele nohy a aj bikiny/ 😉
a poviem ti ze som to velmi ocenila hlavne pred porodom ked som sa nemusela stresovat holenim cez velke brusko 😉
a depilacia voskom bola super priprava na porodne bolesti 😀 ani mi neprisli take hrozne 😀 😀 😀
a aby som nezabudla dcerka je uplne v pohode 😉 nijako jej to neublizilo

jahody11
22. apr 2009

super, asi pojdem aj ja dat odepilovat nohy a bikiny, a mam otazocku, nerobili sa ti flaky a vyrazky po depilacii? ja ked si depilujem strojcekom nohy doma, tak zarastu mi chlpky a potom mam skarede vyrazky na nohach....

cetera
autor
22. apr 2009

tak ja pojdem teda na tu depilaciu lebo ta ziletka je nic moc a stale dokola a k tomu sa aj stale porezem ...moja sikovnost...dakujem baby

poseidonka
22. apr 2009

jahody11: reagujem na tie vyrážky, tomu sa vraví predsvadobný stres, takže pohoda klud.....uvidím ako na tom budem ja ked sa budem vydávať 😀 ....ozaj na tie vyrážky som čítala v nejakom múdrom časopise,,, že ak sú červené, tak na vatovú tyčinku kvapni trochu očných kvapiek visine, nechaj v chladničke chviľku potom si to pilož za vyrážku a zamaskuj aknecolorom 🙂 želám ti krásnu sobotu

dicinka1
22. apr 2009

jahody mne sa na nohach nerobia vyrazky..skus zmenit strojcek... 😉

jahody11
22. apr 2009

dik poseidonka, musim to vyskusat 😉
dicinka, tak pri najblizsom sviatku musim povedat aby mi kupili novy 😀 😀 😀

mami.sk
22. apr 2009

mne sa ziadne vyrazky po depilacii nerobili 😉 to bude asi tou svadbou 😉 vsetko dobre jahody, nech vam to vyjde 😉
skus zajst ku kozmeticke s tymi vyrazkami, dobra kozmeticka ti poriadne vypichne ihlou lozisko a do soboty budu mozno zahojene 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre