Plávať či neplávať počas tehotenstva?

weroni
2. jan 2008

No ked sa tu uz riesila sauna, je tu niekto kto chodieva alebo chodieval plavat pocas tehotenstva? Ja som chodievala pred, ale teraz sa dost bojim infekcie, mate s tym niekto skusenosti?

barbishkamiracle
1. máj 2012

myslim,ze TENA take vyraba...

katren
1. máj 2012

@yokralovnayo to neviem, ale predavaju ich v lekarni 😉

biibiana
19. feb 2014

Baby použivala ste niektora tampony na plavanie v tehotenstve? Pomohlo to? Alebo aj napriek tomu ste chytili nejakú infekciu?

martinka016
21. feb 2014

ja pouzivam, a zatial som nechytila ziadnu infekciu...chodim plavat na plavaren, takym masovkam ako Tatralandia alebo Besenova sa ale pre istotu vyhybam

barbishkamiracle
22. mar 2014

Maternitycare Saturday 2014 - tehotenský kongres, ktorý vás kompletne pripraví na obdobie III.trimestra,pôrodu a popôrodné obdobie.
Kongres obsahuje prednášky:
Pôrod - s Dr.Havaldom (z Antolskej), Ľahší pôrod s Dipl.pôr.asis. Jankou Bočovou, Epidurálka - s anesteziologičkou, Bonding s certif.lektorkou Monikou Baťkovou, Dojčenie s cert.laktač.poradkyňou oz Mamila a dulou Mgr.Jankou Funtaľovou, Baby Blues so skúsenou psychologičkou Mgr.Miškou Sabovou, Drobček - prišli sme z pôrodnice a čo teraz? s vrchnou sestrou z novorodeneckého odd. z Antolskej Mgr.Majka Hermanová, SIDS syndróm s pediatričkou s Mudr.Máriou Kubovčákovou a ďalšie ako je Partner pri pôrode, Baby masáže, Pitný režim, Zdravá výživa, Športovanie, Nosím nosíš nosíme...
Viac info budeme postupne dopĺňať sem:
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...
Tešíme sa na vašu účasť.
Pozrite foto z minulého:
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

barbishkamiracle
23. mar 2014

Na kongrese sa môžete tešiť na tieto prednášky, workshopy a semináre...
Pôrod - s Dr.Havaldom (z Antolskej)
Ľahší pôrod s Dipl.pôr.asis. Jankou Bočovou
Epidurálka - s anesteziologičkou
Bonding s certif.lektorkou Monikou Baťkovou
Dojčenie s cert.laktač.poradkyňou oz Mamila a dulou Mgr.Jankou Funtaľovou
Baby Blues so skúsenou psychologičkou Mgr.Miškou Sabovou
Drobček - prišli sme z pôrodnice a čo teraz? s vrchnou sestrou z novorodeneckého odd. z Antolskej s Mgr.Majkou Hermanovou
SIDS syndróm s pediatričkou s Mudr.Máriou Kubovčákovou
a ďalšie ako je Partner pri pôrode, Baby masáže, Pitný režim, Zdravá výživa, Športovanie v tehotenstve a p pôrode, Nosím nosíš nosíme...

dorota6661
14. jún 2014

Dievcata ja viem od mojej lekarky ze kupaliska Sa vonec meodporucaju koli chorobam a pliagamnaopak rieky a priehrady....a to ci uz cakate alebo necakate babatko

vlasticka88
29. sep 2015

@lucikatn ahoj, chodila si niekam nakoniec? Ja rozmyslam nad Florou v TN Tepliciach

vlasticka88
29. sep 2015

@martinka016 Ahoj ake tampony na plavanie si pouzivala ? su nejake specialne? Dakujem

martinka016
30. sep 2015

Ahoj,nepamatam si znacku,ale ked som ich v lekarni kupovala mali iba ten jeden typ...tak sa skus spytat v lekarni

lucikatn
1. okt 2015

@vlasticka88 ahoj 🙂 uz je to veru pekne davno... nakoniec som nechodila nikam lebo som ostala na PNke az do porodu...

majka661
14. dec 2015

Ahojte, nechodila ste niektora plavat na plavaren FEI STU v mlynskej doline? Zaujima ci je tam vhodna voda pre tehu. Mam zaplateny zimny kurz (od januara) a zrazu tehu 🙂 To mi bude koncit 1. trimester, takze by som rovno mohla zacat, teda ak mi dovolia sa tam cvachtat, kedze povodne som sa prihlasila na rekreacno-rekondicne plavanie.

luciaatomas
3. nov 2016

Ahojte babenky, aj ja by som chcela zacat plavat len sa este musim nato spytat doktora, uvazovala som nad plavarnou v NZ, je podla vas vhodna chodievate tam niekto? a k taponom - citala som ze by sa mali nasjkor namocit v olej, mate s tym skusenost, alebo je to blobost?

nivea777
3. nov 2016

@luciaatomas tampony namocit v oleji? :D ved existuju tampony na kupanie :D

monami
25. máj 2020

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre