Plesnivá učebňa. Môže to ohroziť dieťa?

supi
25. sep 2009

Ahojte, neviete mi prosim poradit ci moze plesniva ucebna 😠 v ktorej som v priemere 3-4 hod. denne nejak ohrozit babo? Okrem toho ze sa tam blbo dycha, moze sa to dostat nejak k malej?
Dakujem

kika29
25. sep 2009

Najlepšie ti určite poradí tvoj doktor. Ale ja si myslím že to nieje najlepšie. Ved aj malé deti s tým majú problémy. Je to len môj názor. 🙂

meinkonka
25. sep 2009

supi ani ja si nemyslim, ze je to ok. asi musis asi chodis do skoly vsak? no ja neviem, spytaj sa dokyho co on na to

titkovamiriam
25. sep 2009

spory z plesni su toxicke vseobecne ,zalezi kolko ich a aku dobu sme s nimi v prostredi a urcite pre tehotne zeny to nieje idealne miesto.

garicka
25. sep 2009

ahoj supi

no tak to máš dosť blbé...

ja som bola dnes na poradni a doki mi vypísal papier že som na rizikovom a že mám mať fyzický aj psychický kľud, takže sa nemôžem zúčastniť prednášok.... aj keď niektorí moji spolužiaci za ten celý rok čo sme chodili do školy neboli na prednáške ani raz a len prišli na skúšku, ale ja chcem byť krytá keby niektorý profesor vyskakoval... aj teraz o týždeň v piatok máme zápis ale asi najpravdepodobnejšei budem v nemocke tak len pošlem index aj s tým papierikom...

supi
autor
26. sep 2009

Tak som sa pytala lekara, nie je to dobre pre nikoho a nie este pre tehotnu. Dieta to vraj priamo neohrozuje ale mam to riesit. Jedine moje riesenia je bohuzial prerusit studium ☹ , lebo som denna a prednasky mame povinne, takze nemozem len tak dojst iba na skusku. Navyse ucast na prednaskach je pre nas priebezne hodnotenie na zaklade ktoreho nas pustia/nepustia ku skuske. Tkaze som v haji... ale dakujem

garicka
26. sep 2009

supi a keby si skúsila prejsť zo zdravotných dôvodov na externé štúdium? aj keď neviem či sa to už behom roka dá.... možno by sa to dalo takto vyriešiť.... skús sa na to opýtať, držím ti palce

betka1
26. sep 2009

supi, vzdusna pliesen poskodzuje dychacie ustrojenstvo. Skus na plesnivu ucebnu upozornit niekoho kompetentneho v skole, aj ked tebe to uz mozno nepomoze, ale moze to pomoct druhym.

supi
autor
27. sep 2009

vsetci kompetentni o tom vedia, preto tam nikto nechce ucit ale oni ani my nemame inu moznost nakolko nemame priestory, takze sa tam uci. Profaci si z toho robia vtipy a tak...
Gari, behom semestra prejst na externe nemozem 😠 Jedine ,ze by som na nich zavola hygienikov ale to by som zavarali vsetkym, hlavne spoluziakom a neviem ci by to nieco vyriesilo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre