• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Propolisová tinktúra. Môžem ju užívať v tehotenstve?

6. januára 2013 
mate niektora skusenost s uživanim tejto medicinky počas tehotenstva??? čitala som o nej vela dobreho vera overenych učinkou a muž mi ju kupil ibaže neviem či ju môžem ako tehotna,,,,,,
20. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som chcela ale v lekarni mi povedali ze nemozem, neviem ci preto ze to obsahuje alkohol , neviem, lebo ma boleli zuby a na to je to velmi dobre asi sa treba spytat u dr...
21. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babula aha neviem či ta lekarnova je taka ista ako mame my my mame tu originalnu domacu asi sa spytam dokyho
22. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA SOM SI DAVALA NA HRDLO VED TO NEPAPAS
14. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam tuto temu, ak ma niekto nejaky nazor na toto, budem rada ak napise......nejako mi nedoslo.....az doteraz:denne si davam do 7dcl vody s citronom, melasou a medom tri-4 kvapky propolisu, urobeneho v 80 percentnom liehu....robim to roky a mne proste vobec nedoslo, ze by to mohol byt problem v tehotenstve....som v 7. mesiaci a nejako som sa nalakala dnes, ked som nieco o propolise a alkohole nasla niekde na nete.....tych 7 dcl vidy pijem postupne po cele dopoludnie, takze ten propolis je tam rozptyleny a popijam to teda hodiny, nie naraz, povacsine...fuuha, myslite ze by to mohol byt problem? myslim pre dietatko.....inak alkohol nepijem, ani som nepila...nikdy okrem povinnych pripitkov na vianoce a narodky, povacsine ani tie nie......
6. jan 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok